Unutulmaz En Son Babalar Duyar (2002-2007)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birol Güven'in yapımcılığını yaptığı sit-comlardan biri olan En Son Babalar Duyar, Türk televizyonlarında unutulmazlar arasına girmiştir.

TRT 1'de yayın hayatına başlayan dizinin ilk bölümlerinde Ayşegül Atik ve Ali Erkazan başrol olarak yer alıyordu. Şükran ve Mehmet Usta'nın çocuklarının yaşadıkları olayların ve özellikle babasından saklamak zorunda kaldıkları olayları anlatan dizi ilerleyen sezonlarda özellikle Star TV'ye geçtikten sonra dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Levent Ülgen'in canlandırdığı damat Kadir karakteri dizide başrollüğe yükselmiş ve olaylar onun etrafında dönmeye başlamıştır. Ali Erkazan ve Ayşegül Atik diziden çıkarak yerlerine Selahattin Taşdöğen ve Zerrin Epikmen dahil olmuştur. Hatice Aslan, Ali Sunal, Arzu Balkan, Erdem Baş, Burçak Işımer, Max Bendo ve Mehmet Ali Erbil dizide yer alan isimlerden bazılarıdır.

5 sezon süren dizi 25 Haziran 2007'de ekranlara veda etmiştir. Dizinin tekrarlarını hala sıklıkla ekranlarda görebilmekteyiz...

9PFY1NcoZoRMPKMLyEnEVynV.jpg

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Hallederiz Kadir'i yaratan dizidir.

Özellikle Levent Ülgen'in performansı için bu diziye de 8 veriyorum. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de gerçekten çok severdim. TRT'deki bölümleri de çok güzeldi ama bence Star'daki bölümleri daha da iyiydi. Resort Hotel bölümleri güzeldi, köfteci dükkanı açtığı bölümleri güzeldi. Sadece en sonlarında biraz bozmaya başlamıştı Altan Günbay'lı bölümlerde. Onun dışında hep iyiydi. Çocuklar Duymasın ile spin-off da yaparlardı sık sık. Selami, Gönül, Müzeyyen Teyze, Müsteşar Kemal diziye konuk olanlardandı. Bir ara Metin Şentürk de yer almıştı. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
çok iyi diziydi ya eskiler bi başka 9 verdim 10 hiçbi diziye vermedim tek bir 10 luk dizi var benim için

- - - Ekleme - - -

Ben de gerçekten çok severdim. TRT'deki bölümleri de çok güzeldi ama bence Star'daki bölümleri daha da iyiydi. Resort Hotel bölümleri güzeldi, köfteci dükkanı açtığı bölümleri güzeldi. Sadece en sonlarında biraz bozmaya başlamıştı Altan Günbay'lı bölümlerde. Onun dışında hep iyiydi. Çocuklar Duymasın ile spin-off da yaparlardı sık sık. Selami, Gönül, Müzeyyen Teyze, Müsteşar Kemal diziye konuk olanlardandı. Bir ara Metin Şentürk de yer almıştı. :)

aynen hatırlıyom metin şentürk ü. köfteci dükkanı yanmıştı :D en unutulmaz şeylerinden biri de köfte yaparken şişkonun söylediği şarkıydı birazcık da patates sirke de mi atsak tuzunu da mı koysak :kiki: ah ah

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Altan Günbaylı bölümler de iyiydi. :D

Sonra son sezonunda Bahriye`in abisi gelmişti. O bölümler de çok iyiydi. :D

Her bölümü başka bir keyifliydi gerçekten. Özellikle Kudret-Bahriye. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
çok iyi diziydi ya eskiler bi başka 9 verdim 10 hiçbi diziye vermedim tek bir 10 luk dizi var benim için

- - - Ekleme - - -

aynen hatırlıyom metin şentürk ü. köfteci dükkanı yanmıştı :D en unutulmaz şeylerinden biri de köfte yaparken şişkonun söylediği şarkıydı birazcık da patates sirke de mi atsak tuzunu da mı koysak :kiki: ah ah

Gerçekten o şarkı süperdi şimdi hatırladım söyleyince. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
harika... mali oynadığı rollerde ya dolandırıcı üçkağıtçı ya sapık ne adam ya burda da öyleydi :kiki:

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
9 Puan

Harika diziydi.

Yıllar geçtikçe bizim dizilerimizin kalitesi gittikçe düşüyor mu ne?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Harika diziydi.O zamanlar çok severdim yav:D Takasında dediği gibi köfteci vardı bir tane dombilik o baya komikti.Adı da dombili baykuş hasandı.

- - - Ekleme - - -

Puanım 9 ama oy veremiyom:D

- - - Ekleme - - -

Yav eskiden ben ne tv manyağımışım:kiki: Kurtlar Vadisi,Çocuklar Duymasın,Deli Yürek,Memoli,En Son Babalar Duyar başka da çıkar.