En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben forumda olmadımmı bakmıyorum zaten reeli daha çok yaşayan birisiyim forum ve yabancı dizi dısında sanalda hiç yokum telden girmiyorum sosyal medyalarda yokum işte günde 2 defa falan forum sayesinde nete giriyorum onun harici hep reel :F

Metin belgesine bu tuhaf isimlileri kayıt ediyorum oyüzden şarısın polisin adına öyle bakıyorum :A :A :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Dün Git Başımdan ve Yalancı Damat izledim ikisi de yine çok iyiydi 10 veriyorum! Ortalığı kırıp geçirdiler, komedi çok iyi kıvamdaydı! :F:love1:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Dün Eski Köye Yeni Adet ve Maskeli Beşler Irak seyrettim. Çok komiktiler önceden ikisini defalarca seyretmiştim zaten. Maskeli Beşler Irak bir grupta daha iyi gitmiş şaşırdım çok sevindim! Değer bilmiş halk sonunda! 10 üzerinden 10 diyorum filmlere. :Z :bhr:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bugün Solo (2018 yapım) yani Türkçe adıyla Yalnız filmini izledim. Gayet güzeldi 10 üzerinden 9 diyorum. Çok küçük bir şey eksikti heyecan biraz daha çok ön planda olmalıydı. Adam kurtuldu pat diye gibi geldi bana. Öneririm size @vadikızı @turkuazz

Adam kendi cişini içmeye çalıştı kanlıydı olmadı ne yapsın hayatta kalması için? Çünkü tek başınaydı o yerde. :( Issızdı da kimse yoktu ama sonradan.. Çok spoiler vermeyeyim. :D

solo-indir.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bugün Solo (2018 yapım) yani Türkçe adıyla Yalnız filmini izledim. Gayet güzeldi 10 üzerinden 9 diyorum. Çok küçük bir şey eksikti heyecan biraz daha çok ön planda olmalıydı. Adam kurtuldu pat diye gibi geldi bana. Öneririm size @vadikızı @turkuazz

Adam kendi cişini içmeye çalıştı kanlıydı olmadı ne yapsın hayatta kalması için? Çünkü tek başınaydı o yerde. :( Issızdı da kimse yoktu ama sonradan.. Çok spoiler vermeyeyim. :D

solo-indir.jpg

İlginç konusu varmış ya :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
AROG süperdi 10 üzerinden 10 diyorum. Komedi çok çoktu. :F :bhr: defalarca bakmama rağmen hep izletiyor kendini bu filmde.. :sweatsmile::sweatsmile::innocent:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Maskeli Beşler Kıbrıs süperdi hele Mehmet Ali Erbil :T 10 üzerinden 10 diyorum!

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
2011 yapımı film olan Çalgı Çengi izledim, süperdi. :D :D 10 üzerinden 10 :D FOX'um geçen hafta da ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ'i vermişti. :Z :bhr:

Big_636005584746071531_c_80.jpg

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Dün gece uyku tutmadı 2'de netten Chucky serisini izlemeye başladım. :D

Çocuk Oyunu Bölüm 1 izledim, süperdi. Eski olmasına rağmen korku seviyesi süperdi. :D Bayağı hasılat yapmış da film zamanında. :D Bu gece bölüm 2'yi de izleyeceğim öneririm size de. :D @turkuazz @vadikızı ve @Yiğitt

f52cde01e1dcb935fce73ea52ffbbf50.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Dün gece uyku tutmadı 2'de netten Chucky serisini izlemeye başladım. :D

Çocuk Oyunu Bölüm 1 izledim, süperdi. Eski olmasına rağmen korku seviyesi süperdi. :D Bayağı hasılat yapmış da film zamanında. :D Bu gece bölüm 2'yi de izleyeceğim öneririm size de. :D @turkuazz @vadikızı ve @Yiğitt

f52cde01e1dcb935fce73ea52ffbbf50.jpg

:Aaklıma getirdin haluk bunun hangi filmiydi hatırlamıyorum ama bir filmini izledim Chucky nin korkmuştum ben ya kızkardeşimle izliyorduk o korkmamıştı ama ben yorganın altına girmiştim :Fizlerim ama önce şu çukura bir yetişeyimde

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sirpski Film

https://m.imdb.com/title/tt1273235/

Gerçekten abartıldığı kadar dehşet sahneleri yoktu diyemem, hatta ruhsuz birisi olsam bile bir sahnede yüzümü başka yere çevirmek zorunda kaldım filme bakamadığım için. Yine de bu sahneler o kadar fazla yoktu ama olunca da yok artık denilecek kadar dehşet içeren sahneler var. Fakat filmin tekniğini çok başarılı buldum, yönetmenliği ve kurgusu bence oldukça kaliteli. Evet film tüyleri ürpertten dehşet sahneler içeriyor ama bunlar dünya üzerinde olan şeyler ve yönetmen amacının bunlara dikkat çekmek olduğunu söylemiş. O yüzden psikolojiniz en ufak şeyde bozulan yapıda değilse ve rvde kimse yoksa tavsiye ederim bu yapımı ama kesin de önermem psikoloji bakımından.
İzlediğim en tüyler ürperten, psikolojiyi zorlayan +18 hatta +25 yapım olmasına rağmen YouTube’dan HD ve altyazılı izledim, herhalde telif hakkı gözden kaçmış ama gayet kaliteliydi görüntüsü.

7.5/10

Unfaithful

https://m.imdb.com/title/tt0250797/?ref=m_nv_sr_1

Kadın aldatması üzerine çok çarpıcı bir aile draması. Yer yer Breaking Bad havasında ilerleyişi ve etkileyici oyunculuklarıyla akılda kalan bir yapım. Ancak erotik sahnelerinin fazlalığını da göz önünde bulundurursak erotik-drama diyebiliriz ama o kadar fazla açık sahne yoktu tabi.

7.0/10

Keşif

https://m.imdb.com/title/tt5155780/?ref=m_nv_sr_1

Bir bilimadamının ölümden sonra yaşamı bilimsel olarak kanıtlamasından sonra milyonlarca insanın intihar ettiği bir dünyayı konu almasından dolayı oldukça ilginç ve özgün senaryosu var. HIYMM’daki Marshall’ı ciddi bir rolde görmek komik kaçıyor ama film genel olarak özellikle sonuyla oldukça özgün bir yapıya sahip. Ancak yine de filmin ruhu yok, sanki bir şeyler eksik kalmış hissi uyandırıyor.

6.0/10

God on Trial

https://m.imdb.com/title/tt1173494/?ref=m_nv_sr_1

İkinci dünya savaşında Nazi toplama kampında öldürülmek için toplatılmış bir grup Yahudi’nin tüm bu dehşetin sorumlusu olarak Tanrı’yı görmesi ve onu kendi aralarında yargılamaya karar vermeleri üzerine kurulu muhteşem bir tek mekan- diyalog filmi. Hem Tanrı’yı suçlayanlar hem Tanrı’yı savunanlar olarak iki grubun birbiriyle münakaşa etmeleri ve çok derin diyaloglar barındırması, ayrıca filmin tek sahnede bile sıkmaması bu yapıtı çok değerli kılıyor tıpkı The Man from Earth filmi gibi ama bence bu film ondan da çok daha iyi, haddimi aşsam en az On İki Angry Men kadar iyi bir film derdim.

9.0/10

Super Dark Times

https://m.imdb.com/title/tt5112578/?ref=m_nv_sr_1

Adı gibi karanlık bir ergenlik-suç draması. Senaryosu ortalama ama görüntü yönetmenliği çok iyi, ekran görüntüsü alıp arkaplan fotoğrafı yapmalık birçok sahnesi var. Fakat basık bir film konusu gereği ve kendine çok çekmiyor.

6.0/10

• Beğendim
Reactions: Forumdash

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Sirpski Film

https://m.imdb.com/title/tt1273235/

Gerçekten abartıldığı kadar dehşet sahneleri yoktu diyemem, hatta ruhsuz birisi olsam bile bir sahnede yüzümü başka yere çevirmek zorunda kaldım filme bakamadığım için. Yine de bu sahneler o kadar fazla yoktu ama olunca da yok artık denilecek kadar dehşet içeren sahneler var. Fakat filmin tekniğini çok başarılı buldum, yönetmenliği ve kurgusu bence oldukça kaliteli. Evet film tüyleri ürpertten dehşet sahneler içeriyor ama bunlar dünya üzerinde olan şeyler ve yönetmen amacının bunlara dikkat çekmek olduğunu söylemiş. O yüzden psikolojiniz en ufak şeyde bozulan yapıda değilse ve rvde kimse yoksa tavsiye ederim bu yapımı ama kesin de önermem psikoloji bakımından.
İzlediğim en tüyler ürperten, psikolojiyi zorlayan +18 hatta +25 yapım olmasına rağmen YouTube’dan HD ve altyazılı izledim, herhalde telif hakkı gözden kaçmış ama gayet kaliteliydi görüntüsü.

7.5/10

Unfaithful

https://m.imdb.com/title/tt0250797/?ref=m_nv_sr_1

Kadın aldatması üzerine çok çarpıcı bir aile draması. Yer yer Breaking Bad havasında ilerleyişi ve etkileyici oyunculuklarıyla akılda kalan bir yapım. Ancak erotik sahnelerinin fazlalığını da göz önünde bulundurursak erotik-drama diyebiliriz ama o kadar fazla açık sahne yoktu tabi.

7.0/10

Keşif

https://m.imdb.com/title/tt5155780/?ref=m_nv_sr_1

Bir bilimadamının ölümden sonra yaşamı bilimsel olarak kanıtlamasından sonra milyonlarca insanın intihar ettiği bir dünyayı konu almasından dolayı oldukça ilginç ve özgün senaryosu var. HIYMM’daki Marshall’ı ciddi bir rolde görmek komik kaçıyor ama film genel olarak özellikle sonuyla oldukça özgün bir yapıya sahip. Ancak yine de filmin ruhu yok, sanki bir şeyler eksik kalmış hissi uyandırıyor.

6.0/10

God on Trial

https://m.imdb.com/title/tt1173494/?ref=m_nv_sr_1

İkinci dünya savaşında Nazi toplama kampında öldürülmek için toplatılmış bir grup Yahudi’nin tüm bu dehşetin sorumlusu olarak Tanrı’yı görmesi ve onu kendi aralarında yargılamaya karar vermeleri üzerine kurulu muhteşem bir tek mekan- diyalog filmi. Hem Tanrı’yı suçlayanlar hem Tanrı’yı savunanlar olarak iki grubun birbiriyle münakaşa etmeleri ve çok derin diyaloglar barındırması, ayrıca filmin tek sahnede bile sıkmaması bu yapıtı çok değerli kılıyor tıpkı The Man from Earth filmi gibi ama bence bu film ondan da çok daha iyi, haddimi aşsam en az On İki Angry Men kadar iyi bir film derdim.

9.0/10

Super Dark Times

https://m.imdb.com/title/tt5112578/?ref=m_nv_sr_1

Adı gibi karanlık bir ergenlik-suç draması. Senaryosu ortalama ama görüntü yönetmenliği çok iyi, ekran görüntüsü alıp arkaplan fotoğrafı yapmalık birçok sahnesi var. Fakat basık bir film konusu gereği ve kendine çok çekmiyor.

6.0/10
Sirpski filmini 2 yıl önce ben de izledim çok kötü, dikkat çekmek için yapılmış belli. :( insan ekrana bakamıyor ki :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Boy Erased

Nicole Kidman'ın eşsiz havası ve konusu dikkatimi çekti izleyeyim dedim.
Kabuletmek gerekir ki çok iyi bir konusu yok. Bu sebeple çok vurucu sahneler izleyemedik. Dindar bir ailenin lgbt bireyi çocuğunu düzeltmeye çalışması üzerine kurulmuş. Ve çocuğu bir düzeltme merkezine yolladılar. Sanki insan değil makina:F
Amerikalıda olsan kafa geri olunca olmuyor. Türkiyede ki gibi bağnaz kişilerin olması içime şu serpti bu arada. Her yerde varmış bu hoca ve cinci tipler. Hele şişman çocuğun sırtına İncil ile vurup içinden seyran çıkartmaya çalışmaları tam türk hayatı sahnesi. Orta çağ sahnesi izler gibi oldum ben utandım.
Ama Nicole Kidman analığını konuşturdu aldı çocuğu oradan.

Bi kaç vücudu sahne dışında dram bi şey izlemedim. Cinsellikten ziyade psikolojinin ön planda olduğu düzgün bir film yapmışlar.
Kısmen bunu başarmışlar.

5.5/10

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Çocuk Oyunu 2 dün gece netten izledim. :D

Yine çok güzeldi korktum bayağı. Sonu gayet iyi bitti. :eek: Başları biraz sıkıcı idi ama bu da gerçek. :D

Puanım 10 üzerinden 9 :D

maxresdefault.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
FOX'um da YOL AYRIMI filmini izledim yine.:innocent:

Çok güzeldi değişik bir film. 10 üzerinden 10. Şener Şen harika bir insan!

1v5sd3v21-18Ol_cover.jpg