En Son İzlediğiniz Film ?

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
9,382
5,474
600
İstanbul
Ekli dosyayı görüntüle 64062

A Quiet Place

Değişik senaryosu ile ilgimi çeken bir film oldu. İlk başta biraz sıkılsamda son 45 dakika şahane açıldı. Zaten film 1.5 saat hızlıca geçti gitti.

İlk yarım saatlik bölümde aklımda kalan küçük çocuğu canavarın hızlıca kapmasiydi. O sırada başrol erkek oyuncu coşturmuş. Harika bir baba sahnesi izletti bana. Bayıldım bu adamın oyunculuğuna film boyunca zaten şahane oynadı. Bu yıl oscarı falan bu adama versinler.:X

Film doğum sahnesinde ki gerilimden itibaren beni git gide strese soktu. Saçım falan kabardı stresten o kadar gerildim. Harika anlar yaşattılar. Elinize sağlık. Son dönemde izlediğim en iyi gerilimdi ve bunda oyuncuların çok büyük etkisi var.

E. Blunt muhteşem bir performans çıkarmış. Ağlaması, doğurması ve özellikle final sahnesinde ki bu iş bende tatlım hareketiyle efsaneydi. Filmi yöneten yazan vs adammış. Oyunculuk harika ona bi şey diyemem ama çekimler beni çok etkilemedi. Biraz karanlık çekmiş. Bazı sahneler ev kamerasıyla çekilmiş gibiydi. Çok profesyonel olmamış.

Gelelim final sahnesine.
Çok karizmatik bir final sahnesiydi. Bir o kadarda mantıksız.
Bir sürü canavar ile baş edemezler. Hepsi öldü muhtemelen ama o canavarı öldürdüler yaa babalarının kanı yerde kalmadı. Çok mutlu oldum:X
Mantıksız olan kısım bir tüfek ile ölebilir canavarı niye bunca zaman dünyanın teknolojisi öldürmemiş. Acaba sesi algılayan sisteme o kız zarar verdiği için mi çabucak öldü
.ben tatmin olmadım o sahneden ama E. Blunt ve kız harika oynamış. Çok cooldu:X

İlginç bir deneyimdi. İzlenmesi gereken bir film.

8.5/10
Şu yorumları filmlerin konularına yapsana, boşuna mı açıyorum o kadar konuyu. :A

haluk792

Favori Üye
30 Haziran 2011
19,079
5,411
860
Dün Hadi İnşallah ve Mumya Evi

Çok iyiydiler iyi ki izlemişim. İkisini önceden de çok izlemiştim. :innocent:

Bugün Anamız Var ve Hababam Sınıfı Askerde

Çok iyiydi bunlar da. Anamız Var TV'de ilk kez idi süperdi, diğerini zaten çok izledim o da çok komikti çok iyiydi. :F:love1:

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,775
42,866
1,061
İstanbul
Yenilmezler 2 ( 2015)

Ben cok begendim. :Z bir cok sahnesi hem güldürdü hem hüzünlendirdi. Iron man ve Hulk çarpışması süperdi.
Iron man Hulk u iyi taniyor o yüzden her zaman senden güclü olmaliyim derken hakli. :F Hos Hulk bir an duygusallasti demir adam o firsati iyi yakaladi. :F Normalde sakin icine kapanik iyilik sever bir doktur.ama canavarlastigi zaman kim durdurabilirki?( Canavara top silah islemiyor onu yola getirecek anca bir disi olurki) Black widow iliskileri cok mantikliydi.

Ikizleri cok sevdim vede cok da üzüldüm.Thor dünyali olmadigi halde gezegenimizin degerini iyi biliyor. :F Bir biz bilemedik. :A . Captanin konusmasi cok güzeldi öncelik vede önemli olan sivil insanlar derken günümüzde kac kahraman bunlari savunurki.

Vision gelirsek bir kisi bu kadar bu role yakisirmi?cuk diye oturmustu. Adama hayran kaldim.

Seriyi izlemek çok keyif verici :Z .Benim puanim 8/10

@Çiğdem-

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
125,976
84,401
1,060
27
Giresun
Yenilmezler 2 ( 2015)

Ben cok begendim. :Z bir cok sahnesi hem güldürdü hem hüzünlendirdi. Iron man ve Hulk çarpışması süperdi.
Iron man Hulk u iyi taniyor o yüzden her zaman senden güclü olmaliyim derken hakli. :F Hos Hulk bir an duygusallasti demir adam o firsati iyi yakaladi. :F Normalde sakin icine kapanik iyilik sever bir doktur.ama canavarlastigi zaman kim durdurabilirki?( Canavara top silah islemiyor onu yola getirecek anca bir disi olurki) Black widow iliskileri cok mantikliydi.

Ikizleri cok sevdim vede cok da üzüldüm.Thor dünyali olmadigi halde gezegenimizin degerini iyi biliyor. :F Bir biz bilemedik. :A . Captanin konusmasi cok güzeldi öncelik vede önemli olan sivil insanlar derken günümüzde kac kahraman bunlari savunurki.

Vision gelirsek bir kisi bu kadar bu role yakisirmi?cuk diye oturmustu. Adama hayran kaldim.

Seriyi izlemek çok keyif verici :Z .Benim puanim 8/10

@Çiğdem-
Çekiç sahneleri çok güzeldi bizimkilerin çekini kaldırmaya çalısmaları kaptanda thor korktu :F Vision kaldırdı tabi o başka birşey :A :A :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
125,976
84,401
1,060
27
Giresun
Tek filmde konuyu bitiremediler sanırım :A
Thonesi bitirmek öyle kolay değil :A :A :A

Thoruda sanırım 3.filmi izleyecem sadece :A Yenilmezler ikinin devamı gibiymiş hulkta oraya gitmişti ve çok güzel diyorlar ilk 2 filmden farklıymış :A Zaten yenilmezler üç izleyince şaşırmıştım thorun yeni haline keşke önceden thor 3 baksaymısım bağlantılı gibi biraz :A :A :A

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,775
42,866
1,061
İstanbul
Thonesi bitirmek öyle kolay değil :A :A :A

Thoruda sanırım 3.filmi izleyecem sadece :A Yenilmezler ikinin devamı gibiymiş hulkta oraya gitmişti ve çok güzel diyorlar ilk 2 filmden farklıymış :A Zaten yenilmezler üç izleyince şaşırmıştım thorun yeni haline keşke önceden thor 3 baksaymısım bağlantılı gibi biraz :A :A :A
Ben Thor'u nasıl izleyeceğim (b)

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
125,976
84,401
1,060
27
Giresun
ilk ilki filmi pek iyi değil diyorlardı zaten :A Son filmi baya iyiymiş ama fragmanlarını izleidm hoşuma gitti :A
Helgamıdır nedir bir ecünnü kadın düşman varmıs biraz araştırdım bende :A :A :A

Zaten ilk 2 filme göre farklıymış yanı yenilmezler ikiyi izleyen herkes bence thor üçü izleyebilir hulk uçakla gidiyorduya hanı thorun gezegenine gidiyormuş üçte oda varmış lokiyi falan zaten hikayelerini yenilmezlerde gördük :A

Birde Thor baya bir değişime uğruyor yanı yenilmezler 3 izlemeden önce thor 3 izlersen thorun değişimine şaşırmazsın ben sudan çıkmış balığa döndüm bu ne dedim :F :F :F

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,775
42,866
1,061
İstanbul
Helgamıdır nedir bir ecünnü kadın düşman varmıs biraz araştırdım bende :A :A :A

Zaten ilk 2 filme göre farklıymış yanı yenilmezler ikiyi izleyen herkes bence thor üçü izleyebilir hulk uçakla gidiyorduya hanı thorun gezegenine gidiyormuş üçte oda varmış lokiyi falan zaten hikayelerini yenilmezlerde gördük :A

Birde Thor baya bir değişime uğruyor yanı yenilmezler 3 izlemeden önce thor 3 izlersen thorun değişimine şaşırmazsın ben sudan çıkmış balığa döndüm bu ne dedim :F :F :F
Uzun saçları güzeldi onun niye kestirdi :F