En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Piyanist
Gerçekten emek verilmiş bir filmdi. Ama ben filmi izlerken çok sıkıldım. Vurucu sahneler vardı. Belki süresi uzun belki de benim konuya uzaklığımdan dolayı sıkıldım.
8.1/10

Oha sıkılmak mı?
Ben schindler listide izledim.Eğer bunda sıkıldıysan schindlerde ölüp gidersin.
Piyanist çok iyiydi hiç sıkılmamıştım.

Oha sıkılmak mı?
Ben schindler listide izledim.Eğer bunda sıkıldıysan schindlerde ölüp gidersin.
Piyanist çok iyiydi hiç sıkılmamıştım.
Ben çok sıkıldım
Hem konuya uzaktım, hem de çocuk nereye gitti, kimlerde kaldı, anlamadım. Ama gerçekten de filme çok çok emek verilmiş.

- - - Ekleme - - -

Çok değil aslında.
%15-25 arası sıkıldım diyelim

Tarihle aran nasıldır?

Piyanist'te sıkılınır mı ya süper filmdi harikaydı. Belki süreden dolayı sıkılmışsındır zaman zaman o normal. Yani filmden değil film izlemekten sıkılmak olabilir. 1 veya 2 ara vermek iyi olur 2 saatten uzun filmlerde.

Uvvv bu filmi izlemen hata senin.
Yahudi soykırımını harbi hiç duymadın mı.
Hitlerin bir sözü vardı galiba: Öldürmediği her Yahudi için bana... gerisini unuttum
Sadece bunu biliyorum.

Aynı anda araştırıyorum olayı. Bu piyanist filan gerçekmiş ya. Puanımı yükseltiyorum: 8.5 veriyorum

Tabi hikayeler gerçek.Schindler List'indikide gerçek.Bi de hayat güzeldir diye film var o da soykırımı konu ediniyor.Onu bi izlemedim.Yakında izlerim.

Bence de öyle. Süresi çok uzundu.

Looper izledim.

Çok iyi bir konusu olmasına rağmen işleniş yeterince iyi değildi. Bruce Willis epey geri plandaydı. Emily Blunt'u ilk kez izledim ve çok başarılı buldum. O çıktıktan sonraki sahneler çok daha iyiydi.

Puanım 7.5/10