2021 En Favori Yabancı Film: ''CODA"

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,878
Puanı
860
MV5BYzkyNzNiMDItMGU1Yy00NmEyLWE4N2ItMjkzMDZmMmVhNDU4XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_FMjpg_UX503_.jpg

Bu yıl 12. kez düzenlenen "En Favori Film" etkinliğinin 'Yabancı' kategorisini kazanan film ''CODA" oldu!

Büyük katılımıyla geçen final oylamasını %66.7 oranla CODA kazanırken %33.3 oranında oy alan Don't Look Up ikinci oldu.

En Favori Yabancı Filmin Tarihçesi:

2013 Kazanan : Silver Linings Playbook
2013 Finalist : Django Unchained

2014 Kazanan : The Wolf of Wall Steet
2014 Finalist : Her

2015 Kazanan : Whiplash
2015 Finalist : Interstellar

2016 Kazanan : The Revenant
2016 Finalist : Mad Max : Fury Road

2017 Kazanan : Coco
2017 Finalist : IT

2018 Kazanan: Green Book
2018 Finalist: A Quiet Place

2019 Kazananlar: Joker/Parasite

2020 Kazanan: The Father
2020 Finalist: News of the World

Özetle En Favori Yabancı Film 2021:
En Favori Yabancı Film: CODA
Finalist: Don't Look Up
Yarı Finalistler: DUNE, No Time To Die
Çeyrek Finalistler: Belfast, Cruella, Free Guy, Godzilla vs. Kong, King Richard, Licorice Pizza, Minari, The Father, The Last Duel​
------

Final oylamasını kaçırdım. Oy kullansaydım Don't Look Up'a verirdim ama farka bakılınca değişen bir şey olmuyormuş zaten :A

CODA Oscar'da da buradaki Oscar etkinliğinde de kazanan film olmuştu zaten. O yüzden şaşırmadım. Benim favorim değildi ama senenin iyi filmlerinden biri olduğu aşikardı...

• Aynen
Reactions: Dante
Final oylamasını kaçırdım. Oy kullansaydım Don't Look Up'a verirdim ama farka bakılınca değişen bir şey olmuyormuş zaten :A

CODA Oscar'da da buradaki Oscar etkinliğinde de kazanan film olmuştu zaten. O yüzden şaşırmadım. Benim favorim değildi ama senenin iyi filmlerinden biri olduğu aşikardı...
100% ayni fikirdeyim her bir satir icin, ayni yorumlari yazmamak icin +1 :A

eline saglik @mesmeso

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: mesmeso and MasacRE