2023 En Favori (Yabancı) Film - Çeyrek Final | D Grubu

Hangi film yarı finale yükselsin?

• Ferrari

• Oppenheimer

• The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Opınhaymır
------

Açlık oyunları kim verdi diye didik didik yorumları okudum severim açlık oyunlarini :D

Tabiki zevkler ve renkler bende vermek isterdim çok severim filmi ama son film beni devamı için soğuttu. :)

Sen beğenmiş mıydın yoksa opınhaymır kazanır zaten diye mi vermedin :)
Kim oy verdi diye öğrenmesi 1 saniyelik işti. Galiba çok kişi henüz bilmiyor ama oy kısmına tıklayınca isimler belli oluyor :A En Favori Etkinliklerin neredeyse hepsi açık oylama.

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Kim oy verdi diye öğrenmesi 1 saniyelik işti. Galiba çok kişi henüz bilmiyor ama oy kısmına tıklayınca isimler belli oluyor :A En Favori Etkinliklerin neredeyse hepsi açık oylama.
Forumun eski gizemini kim bozdu. Deyim yerindeyse ruhunu bozmussunuz etkilinlikte sherlockculuk oynamak çok zevkliydi :D

Arkadan dedikodular konuşmalar olmuyor işte bu yüzden :F (yoksa oluyor mu🤓)

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Forumun eski gizemini kim bozdu. Deyim yerindeyse ruhunu bozmussunuz etkilinlikte sherlockculuk oynamak çok zevkliydi :D

Arkadan dedikodular konuşmalar olmuyor işte bu yüzden :F (yoksa oluyor mu🤓)
Ben düz üyeykende bu böyleydi :A Biraz eskilere gittim 2016’dan beri bu böyleymiş :A (şarkıyı kontrol ettim) öncesi gizli.

Oluyor oluyor :A En Favori Üye’de kapalı olsun açık olsun farketmedi. Bir sürü detay yakaladım :A
Her şekilde Sherlockçuluğa devam :A

• Güldürdün
Ben düz üyeykende bu böyleydi :A Biraz eskilere gittim 2016’dan beri bu böyleymiş :A (şarkıyı kontrol ettim) öncesi gizli.

Oluyor oluyor :A En Favori Üye’de kapalı olsun açık olsun farketmedi. Bir sürü detay yakaladım :A
Her şekilde Sherlockçuluğa devam :A
Xenforo ne kadar güzel olsa da ana.menudeki sohbet yok ya benim için en kötü özellik o oldu birde eskiden dm ler kötüydü hepsi eski telefon SMS i gibi tek tek geliyordu yazdıkların da tek tek di :D

Demek dedikodular devam demek sjjsjsjsj

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Opınhaymır
------

Açlık oyunları kim verdi diye didik didik yorumları okudum severim açlık oyunlarini :D

Tabiki zevkler ve renkler bende vermek isterdim çok severim filmi ama son film beni devamı için soğuttu. :)

Sen beğenmiş mıydın yoksa opınhaymır kazanır zaten diye mi vermedin :)
Ben son filmini hiç beğenmedim, diğer 3 filmdrn eser yoktu, zorlama bir devam olmuş... Opennmehir açık ara kazanacakdır, oyumun önemi yok o yüzden Açlık Oyunlarına verdim

• Beğendim