En Favori Yabancı Dizi - Tüm Zamanlar | 4. Tur - 4. Grup (SON) 📺

Hangi 4 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
2344.jpeg

"En Favori Yabancı Dizi - Tüm Zamanlar" Etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. İkili elemeler öncesi sıra 4. turda.

Ankette yer alan hangi 4 dizi bir üst tura yükselsin?

Better Call Saul
Sherlock
Desparate Housewives
Game of Thrones
The Witcher

Kısaca kurallar:

Bu turdan itibaren eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınız bekleniyor.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Better Call Saul
Game of Thrones
The Witcher

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Normalde Desparate Housewives oyumu alırdı ama Better Call Saul riske girsin istemedim :A az izleyeni var forumda ama olsun :A
BCS ve Sherlock

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Better Call Saul
Sherlock
Desparate Housewives
The Witcher

• Harika
Reactions: Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Sherlock
Desparate Housewives
Game of Thrones
The Witcher

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yabancı dizi izlemiyorum, ama anket konuları ana sayfama çıkıncı oylayayım dedim. :A Katılım sayısı da yüksek olsun. :A Adlarını bildiklerime oy verdim. :A
Böyle yaparak oylamanın kaderi ile oynamış oldun. Yok say yaptığın için ana sayfana düşmediğini belirtmiştin.
Lütfen adı tanıdık olan değil, izleyip hakim olduğunuz veya izlemeyi planladıklarınıza oy verin ki gerçekten üyelerin ilgisi olan diziler üst tura çıksınlar :) @Tolstoyevski

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Böyle yaparak oylamanın kaderi ile oynamış oldun. Yok say yaptığın için ana sayfana düşmediğini belirtmiştin.
Lütfen adı tanıdık olan değil, izleyip hakim olduğunuz veya izlemeyi planladıklarınıza oy verin ki gerçekten üyelerin ilgisi olan diziler üst tura çıksınlar :) @Tolstoyevski
En Favori Dizi kısmını yok sayınca yerli dizi için yapılan anketleri de görmüyorum, etiketlenmediğim için bildirim gelmiyor yerli diziden ve görmüyorum. O yüzden yok sayı iptal ettim. Bir daha da yabancı dizi için oy kullanmam.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En Favori Dizi kısmını yok sayınca yerli dizi için yapılan anketleri de görmüyorum, etiketlenmediğim için bildirim gelmiyor yerli diziden ve görmüyorum. O yüzden yok sayı iptal ettim. Bir daha da yabancı dizi için oy kullanmam.
Oy kullanmakta serbestsin ama bu tarz bahaneler insanın canını sıkıyor.
Yoksa En Favori Güzel'de de kimi güzelliğe, kimi izlediği dizilere oy kullanıyordu birşey diyemeyiz. Ben sadece eleştirimi belirttim. Yoksa oyunu satmayız vs söylem olmuyor. Eleştiri yapma hakkım var. Bunu yerli dizide de 'şu arkadaşım için bu diziyi oyluyorum' gibi mesajlar oluncada eleştiri yapmıştım.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...