En Favori Yabancı Dizi - Tüm Zamanlar | 3. Tur - 10. grup 📺

Ankette yer alan hangi 2 dizi bir üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

En Favori Yabancı Dizi - Tüm Zamanlar | 3. Tur - 10. grup 📺​

2344.jpeg

"En Favori Yabancı Dizi - Tüm Zamanlar" Etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Sıra 3. turda.

Ankette yer alan hangi 2 dizi bir üst tura yükselsin?

Vikings
The Boys
Elite
La Casa de Papel

Kısaca kurallar:

Bu turdan itibaren eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekleniyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi siz konu açıcaksınız diye ben bildirim yağmurunda kalamam :).
Listede olduğunu bilmiyordum. Bir çok etiket listesi var tek tek bakamıyoruz bu yüzden. Bazı etkinliklerde olmak istiyorsunuz bazılarında değil. Bizimde kafamız karışıyor ama tamam bundna sonra açacağım tüm konularımda seni silerim listeden.
Biz konuyu kendi keyfimiz için açmıyoruz.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Listede olduğunu bilmiyordum. Bir çok etiket listesi var tek tek bakamıyoruz bu yüzden. Bazı etkinliklerde olmak istiyorsunuz bazılarında değil. Bizimde kafamız karışıyor ama tamam bundna sonra açacağım tüm konularımda seni silerim listeden.
Biz konuyu kendi keyfimiz için açmıyoruz.
Her önüne geleni konu olarak açmazsanız kafanız karışmaz :) . Teşekkürler

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Her önüne geleni konu olarak açmazsanız kafanız karışmaz :) . Teşekkürler
En Favori diye başlayan dizi, şarkı, film her önüne gelen konu olmuyor. Senelerdir yapılan etkinlikler bunlar.
Seni gidipte anket kısmında olan konulara etiket etmiyoruz.
Burası dikkatli bakarsan özel olarak bu tarz etkinlikler için ayarlanmış bir bölüm. Senin keyfin için yıllardır olunan etkinliklerden vazgeçmeyeceğiz. Bu etkinlikten çıkardım ama başka konularda bildirim gelirsede görmezden gel. 100 kişinin içinde olduğu etiket listesinde acaba Alos hangi tarafta sileyim diye uğraşmayacağım.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
En Favori diye başlayan dizi, şarkı, film her önüne gelen konu olmuyor. Senelerdir yapılan etkinlikler bunlar.
Seni gidipte anket kısmında olan konulara etiket etmiyoruz.
Burası dikkatli bakarsan özel olarak bu tarz etkinlikler için ayarlanmış bir bölüm. Senin keyfin için yıllardır olunan etkinliklerden vazgeçmeyeceğiz. Bu etkinlikten çıkardım ama başka konularda bildirim gelirsede görmezden gel. 100 kişinin içinde olduğu etiket listesinde acaba Alos hangi tarafta sileyim diye uğraşmayacağım.
Benim keyfim için etkinlikten vazgeçin demiyorum zaten. Birden fazla bildirim geliyor nasıl görmezden gelmemi bekliyorsun?. Eğer uğraşmak istemiyorsan her önüne gelen şeyin konusunu açma açıcaksan da beni etiketleme ilgimi çekmeyen konulara etiketlenmek istemiyorum. En iyisi sen beni etiket listenden çıkar. :)

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Benim keyfim için etkinlikten vazgeçin demiyorum zaten. Birden fazla bildirim geliyor nasıl görmezden gelmemi bekliyorsun?. Eğer uğraşmak istemiyorsan her önüne gelen şeyin konusunu açma açıcaksan da beni etiketleme ilgimi çekmeyen konulara etiketlenmek istemiyorum. En iyisi sen beni etiket listenden çıkar. :)
Bir daha hiçbir etkinliğe vb. etiket etmeyeceğiz seni, ancak bu üslubunu da doğru bulmuyorum daha normal bir şekilde belirtebilirdin...
@Dosi

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu etkinlikten vazgeç ile eşdeğer o söylem Bende diyorum ki En Favori diye başlayan dizi, şarkı, film her önüne gelen konu olmuyor.
Buradan çıkardım zaten. Reyting etiket listesindende silerim. En Favori Şarkı etkinliğinede eklemem. Hatta En Favori Üye etkinliğinede ayarlamam. Bu üçü yöneticilerin mecbur açması gereken konular ve ben yürüteceğim.
Diğer etkinlik sahiplerinede talebini iletirsin. Şuan saadece bu konu benim alanımda.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Bir daha hiçbir etkinliğe vb. etiket etmeyeceğiz seni, ancak bu üslubunu da doğru bulmuyorum daha normal bir şekilde belirtebilirdin...
@Dosi
Teşekkür ederim. Bence gayet iyi bi uslub ile konuştum.
------

Bu etkinlikten vazgeç ile eşdeğer o söylem Bende diyorum ki En Favori diye başlayan dizi, şarkı, film her önüne gelen konu olmuyor.
Buradan çıkardım zaten. Reyting etiket listesindende silerim. En Favori Şarkı etkinliğinede eklemem. Hatta En Favori Üye etkinliğinede ayarlamam. Bu üçü yöneticilerin açtığı konular ve ben yürüteceğim.
Diğer etkinlik sahiplerinede talebini iletirsin. Şuan saadece bu konu benim alanımda.
Beni tek reyting sonuçlarına etiketle.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Teşekkür ederim. Bence gayet iyi bi uslub ile konuştum.
------

Beni tek reyting sonuçlarına etiketle.
İşte ona ekle buna ekleme deyip kafam karışacağına hepsine eklememek en mantıklısı. Sen forum listesinden görürsün. Geçen şarkıda da olmak isterim demiştin. Haliyle her etkinliğe etiket edit yapmak zorluyor.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
İşte ona ekle buna ekleme deyip kafam karışacağına hepsine eklememek en mantıklısı. Sen forum listesinden görürsün. Geçen şarkıda da olmak isterim demiştin. Haliyle her etkinliğe etiket edit yapmak zorluyor.
O zaman etiketleme hiç birine.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Alos geçen bana da dedin tamam çıkarırız dedim. Sonra yok yabancı dizi izlemiyorum ama yerli izliyorum falan onlara ekleyin falan dedin :A Bu kişiler de insan robot değil. Düzgün bir üslupla derdinizi anlatmayı öğrenin önce çocuk azarlar gibi yazamazsınız burada kimseye. Normalde yazmayacaktım ama tavrını hiç beğenmedim. Altı üstü 2-3 bildirim için nedir yani bu tavır?

Bu arada bayılmasam da LCDP dedim.

• Beğendim