2016 En Favori Yabancı Dizi 2016 - 4. Tur D Grubu

Hangi iki dizi 4. tura yükselsin?

• Narcos - 1. Sezon

Oy: 7 58.3%
  • Orphan Black - 4. Sezon

Oy: 3 25.0%
  • Fargo - 2. Sezon

Oy: 7 58.3%
  • Wayward Pines - 1. Sezon

Oy: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En Favori Yabancı Dizi'de sona yaklaşıyoruz. Çeyrek final öncesi son gruplu turda 16 diziden 8 tanesi seçilecek.

Her gruptan ikişer dizi 4. tura yükselme hakkı kazanacak.

Narcos - 1. Sezon

Orphan Black - 4. Sezon

Fargo - 2. Sezon

Wayward Pines - 1. Sezon

@Danger UA! @Çiğdem- @HeisenBerg @sürgünüm @Titanium @turkuazz @MasacRE- @MEnes @Harunnn60 @Yiğitt @yatutarsa @destere @WesTxCoasT @Aserat @cevaa @xemrexxx @DarkLeqenD @mrt-06 @Cenation @Forumdash @sokak sanati @FaJi @Sherlock @vadikızı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fargo ve Narcos var iken, Wayward Pines'e mi kullandın? :eek:

Emmy ödüllü Mr. Robot'a oy kullanmamana bir şey demiyorum bile. :)
Fargo'nun ikinci sezonu çok vasattı sıkıcılıktan ilerleyemedim. Narcos'un ilk bölümünü bile tamamlayamadım. Wayward Pines'ı bitirdim en azından. :D

Narcos'a yeniden şans vereceğim fırsat bulunca. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fargo'nun ikinci sezonu çok vasattı sıkıcılıktan ilerleyemedim. Narcos'un ilk bölümünü bile tamamlayamadım. Wayward Pines'ı bitirdim en azından. :D

Narcos'a yeniden şans vereceğim fırsat bulunca. :)
True Detective için aynı şeyleri söylesen belki kabul edebilirim (ki 3. sezon onayını hala alamadı), ama Fargo'yu sonuna kadar izleyenler genel olarak beğendiler. Zaten çok geçmeden de 3. sezon onayını aldı. Kaldı ki bir diziyi izlemen şart değil, senin gibi film/dizi kültürü olan bir kişinin kaliteli diziler dururken entel dantel dizilere oy vermen şaşırtıcı geldi doğrusu. :) Neyse zevkler ve renkler tartışılmazmış, ben sadece kendi fikrimi paylaştım. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
True Detective için aynı şeyleri söylesen belki kabul edebilirim (ki 3. sezon onayını hala alamadı), ama Fargo'yu sonuna kadar izleyenler genel olarak beğendiler. Zaten çok geçmeden de 3. sezon onayını aldı. Kaldı ki bir diziyi izlemen şart değil, senin gibi film/dizi kültürü olan bir kişinin kaliteli diziler dururken entel dantel dizilere oy vermen şaşırtıcı geldi doğrusu. :) Neyse zevkler ve renkler tartışılmazmış, ben sadece kendi fikrimi paylaştım. :D
Haklısın Wayward Pines bir sınıf altında kalıyor diğer dizilerin ama sonuçta izleyip fena bulmadığım bir işti. İzlediğim varken izlemediğime oy vermek doğru gelmiyor. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu grupta tek Fargo'ya veriyorum oy. Wayward Pines'ı izliyorum ama Narcos ve Orphan Black eminim ondan daha iyidir. Zaten onları da izleyeceğim ama sıra gelmedi henüz :D

Bu arada @OzaN Fargo'nun 2. sezonunun neresi vasattı :( 2. sezon ilk sezondan bile iyiydi. Metascore da ilk sezon 85 2. sezon 96. Bence bir şans daha ver 2. sezona diziyi sevdiysen.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu grupta tek Fargo'ya veriyorum oy. Wayward Pines'ı izliyorum ama Narcos ve Orphan Black eminim ondan daha iyidir. Zaten onları da izleyeceğim ama sıra gelmedi henüz :D

Bu arada @OzaN Fargo'nun 2. sezonunun neresi vasattı :( 2. sezon ilk sezondan bile iyiydi. Metascore da ilk sezon 85 2. sezon 96. Bence bir şans daha ver 2. sezona diziyi sevdiysen.
Metascore'ın her dediğine bakacak olursam Transparent dünyanın en iyi dizisi. :A

Ben sevmedim çok soğuk geldi. İlk sezon efsaneydi ama bu sezon Jesse Plemons ve Kirsten Dunst çifti dışındakiler ilgimi çekmedi. Neyse bakarım tekrar belki bir ara. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Metascore'ın her dediğine bakacak olursam Transparent dünyanın en iyi dizisi. :A

Ben sevmedim çok soğuk geldi. İlk sezon efsaneydi ama bu sezon Jesse Plemons ve Kirsten Dunst çifti dışındakiler ilgimi çekmedi. Neyse bakarım tekrar belki bir ara. :D

Metascore örnek ya sadece :D Genel olarak da 2. sezon beğenildi baya ama. İlk sezonu Lorne Malvo ile Lester sırtlıyordu. 2. sezonda aile çatışmaları, seri katiller, polisler, o çift falan çok yönlüydü yani. Baya güzeldi. Kaçıncı bölüme kadar izledin bu arada sen ?

Bu grupta var mı oy isteyen.:A

Burada sadece Fargo'ya istiyorum ben :D 2. oy benim için farketmez tekliflere bakarsın :A

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...