2020 "EN" Favori Süper Kahramanı Seçmeye Hazır Mıyız? 1.TUR 10.GRUP(Son)

"EN" Favori Süper Kahramanı Seçmeye Hazır Mıyız? 1.TUR 10.GRUP (6 oy hakkı vardır)(Son)

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1602865942243.png

Değerli Fav10 Üyeleri;
Sizlerin desteği ile oluşturduğumuz adaylarımızın yolculuğu başlıyordur.
F
antastik dünyanın kapılarını araladığımız bu evrenden sıyrılıp sizlerin oyları ile "EN" Favorisi Hangi Kahraman olacak hepbirlikte göreceğiz.

Zuckerberg’in-Çöplüğünden-Servet-Kazanan-Adam-92.jpg

Bu büyülü fantastik dünyada; süper kahramanlar;mitolojik figürler;ölümsüz güçlere sahip isimler adaylar içinde yerlerin aldılar.

Bundan sonrası sizin oylarınıza kaldı.

120 aday ile yola çıkıyoruz; 10 grupta 12 aday yarışacaktır; 6 oy hakkınız vardır. Her gruptan 6 aday üstü tura adını yazdıracaktır.
Oylama süresi 1 gündür.

Etkinlik bazı üyelerin ilgi dışındadır; bu türden uzakta olsanız isimler üzerinden oy vermeniz değerlidir.Her oy çok kıymetli.

Şimdiden katılımınız için teşekkürler;
Keyifli Bir Etkinlik Dilerim.

Kemerlerinizi Takınız;
Malum Salondan Mutfağa geçene kadar finali görürüz :) :) :) :)

1602866316817.png

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch eline emeğine sağlık, yorucu fakat süratli bir başlangıç oldu senin adına ve bu daha başlangıç...

Bütün grupları oyladım, tekrardan eline sağlık. 👏
Vallahi işten geldim,yemek yemeden bitireyim dedim;ilk turlar zorlu oluyor sonra kolaylaşıyor; diğer turlarda görsellerede geçeceğim.

Teşekkürler katılımın için.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gandalfı İstemi Betil seslendiriyordu Türkçe dublajda galiba

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gandalf GIF by memecandy

Bütün grupları oyladım, etkinliğin başlangıç aşamasında biraz başının etini yedik o yüzden hem kusura bakma, hem de ellerine sağlık abi. :D @The_Erinch

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @The_Erinch
Bazılarını sadece isim olarak oyladım ve bazıları da kesin bildiğim ama isim olarak çıkaramadığım için oylamamışımdır :A Türkçe ve bizim dilde isimler çok farklı oluyor.

Geç kalmıştım öneri vermekte ve sonrada bildirimlerden dikkat etmedim önerilere.
Peter Pan, Robin Hood eksik kalmış. Hatta Zorro? Keşke en az 1 hafta öneri konusu durmuş olsaydı.

Bir kaç ismide garipsedim.

Eminim finale en bilindikler girer. Bu kadar isim önerilmiş ve Mikasa olsaydı keşke, sırıtmazdı :A

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eline sağlık @The_Erinch
Bazılarını sadece isim olarak oyladım ve bazıları da kesin bildiğim ama isim olarak çıkaramadığım için oylamamışımdır :A Türkçe ve bizim dilde isimler çok farklı oluyor.

Geç kalmıştım öneri vermekte ve sonrada bildirimlerden dikkat etmedim önerilere.
Peter Pan, Robin Hood eksik kalmış. Hatta Zorro? Keşke en az 1 hafta öneri konusu durmuş olsaydı.

Bir kaç ismide garipsedim.

Eminim finale en bilindikler girer. Bu kadar isim önerilmiş ve Mikasa olsaydı keşke, sırıtmazdı :A
Herzaman olduğu gibi gelip desteğibi gösterdin; Teşekkür ederim Zeynepcim. Arı Mayacım. :bhr: :love1:

• Harika
Reactions: Dosi

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Gandalf GIF by memecandy

Bütün grupları oyladım, etkinliğin başlangıç aşamasında biraz başının etini yedik o yüzden hem kusura bakma, hem de ellerine sağlık abi. :D @The_Erinch
1602912546333.png

Yandan yandan izledim :A:A:A

Canınız sağolsun, insanın ilgi alanı olunca dahada titizlendiği ortada; başka bir açıdan hoşuma gitti; dediğim gibi herkesin keyif alcağı bir etkinlik değil; aday aşamasında bile hararet olması bir bakıma iyi birşey.

Ama yalan yok biraz daha sürseydi muhabbet.... Kızıcaktım :X @DarkLegenD @Tolstoyevski
1602912724113.png

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...