2020 "En" Favori Hayvanı Seçiyoruz? 2.Tur E Grubu--Son Grup

"En" Favori Hayvanı Seçiyoruz? 2.Tur E Grubu (5 oy hakkınız vardır) (5 hayvan üst tura çıkar) (Son)

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

641ef0c6d45f7f0a8ad76259a1952d05.jpg

Milyonlarca çeşidin içinden sizler sayesinde 100 tane belirleyerek başladığımız bu keyifli etkinlikte geldik ikinci tura.

Biliyorsunuz etkinliklerde tarzım gereği günlerce devam etmeden,hızlı sonuca varmayı ilke edindim ;

Anket süresi 1 gündür; 5 oy hakkınız vardır.Her gruptan 5 hayvan üst tura geçecektir.

Herkese keyifli etkinlikler dilerim.
Şimdiden desteğiniz ve katılımını için teşekkürler.

NOT: İlk turda aynı oyu alan hayvanlar direk üst tura çıkmıştır; Son gruptaki aday sayısı fazladır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @The_Erinch

Yalnız 15 hayvandan sadece 5 tane oylamak haksızlık olmuş. Neden her gruba birer tane ekleyip 11 hayvandan 5 tane yapmadın? Diğer gruplar 10 iken bu 15 olmuş 😏

Üst turlara çıkma ihtimali olan hayvanlar erkenden elenecek ve yazık olacak.
5 tanesi eşitlikte üst tura çıkmış ve elinde 5 grup var. Her birine 1 hayvan en adili olandı, zaten fazlalık olduğunda birden fazla aday aynı gruba atılmazdı.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eline sağlık @The_Erinch

Yalnız 15 hayvandan sadece 5 tane oylamak haksızlık olmuş. Neden her gruba birer tane ekleyip 11 hayvandan 5 tane yapmadın? Diğer gruplar 10 iken bu 15 olmuş 😏

Üst turlara çıkma ihtimali olan hayvanlar erkenden elenecek ve yazık olacak.
5 tanesi eşitlikte üst tura çıkmış ve elinde 5 grup var. Her birine 1 hayvan en adili olandı, zaten fazlalık olduğunda birden fazla aday aynı gruba atılmazdı.
Canım, günaydın, öncelikle dikkate alıp, yorum yaptığın için teşekkür ederim, hepsini son grupta toplamak istedim, zaten içlerinde gerçekten favori hayvan varsa hertürlü sıyrılacaktır 😎 Yoksa senin düşündüklerini hepsini düşündüm ama en son hepsi son grupta toplama kararı aldım 🐣 Tekrar ilgine teşekkür 💕🐞🐼

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Canım, günaydın, öncelikle dikkate alıp, yorum yaptığın için teşekkür ederim, hepsini son grupta toplamak istedim, zaten içlerinde gerçekten favori hayvan varsa hertürlü sıyrılacaktır 😎 Yoksa senin düşündüklerini hepsini düşündüm ama en son hepsi son grupta toplama kararı aldım 🐣 Tekrar ilgine teşekkür 💕🐞🐼
Hayır ben bunu doğru bulmuyorum. Aralarında 1-2 sıyrılır ama diğerleri çok yakın olur birbirlerine. 15 adaydan 10 tane yok saymak çok fazla. Burada kazanacak isim değil, final turlarına gidecek adaylara engel olmuş oluyorsun :) Nerden baksan anket düzenine aykırı bir durum ortaya çıkmış oldu.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
zebra tembel hayvan tavşan at kaplan
burdan oguzhan ugur'a selam olsun :)

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...