2020 En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu Kazanan(ları) Belli Oldu: Scarlett Johansson ve Margot Robbie!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy ne alemsin ya. Etiketteki dursaydı. Senden puan kaybolmuyor merak etme :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Final konusunda teşekkür etmiştim ama ayrıca da yazayım... Hem beni bu etkinliğe en başından itibaren dahil ettiğin için, hem fotoğraf seçimlerinde özgürlük tanıdığın için ( :A ), hem de final konusunu bana bıraktığın için çok teşekkür ediyorum ortağım. Baştan sona keyifli, sorunsuz ve sıkıntısız bir etkinlik oldu. Ellerimize ve emeklerimize sağlık, eşitlik de ilerleyen yıllar için hem akılda kalıcı, hem de iki tarafı da memnun eden bir sonuç oldu. Forum tarihinde bu tip bir durum yoktur herhalde... @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok teşekkürler Tols hocam, baştan sona gösterdiğin ilgi için de ben kendi adıma teşekkür ederim. :D

Teşekkür ediyoruz. :A
@Dosi bize hiç teşekkür etmedi mesela o kadar boş yaptık hit sağladık konularda ama unutulduk... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Final konusunda teşekkür etmiştim ama ayrıca da yazayım... Hem beni bu etkinliğe en başından itibaren dahil ettiğin için, hem fotoğraf seçimlerinde özgürlük tanıdığın için ( :A ), hem de final konusunu bana bıraktığın için çok teşekkür ediyorum ortağım. Baştan sona keyifli, sorunsuz ve sıkıntısız bir etkinlik oldu. Ellerimize ve emeklerimize sağlık, eşitlik de ilerleyen yıllar için hem akılda kalıcı, hem de iki tarafı da memnun eden bir sonuç oldu. Forum tarihinde bu tip bir durum yoktur herhalde... @Dosi
Geçen sene kendi başıma yürğiütmüştüm. Sen 1 konuyu açmıştın ve ozamamda teklif etmiştin aslında yardım etmeyi. Bu sene inanılmaz keyifli geçti çünkü sizlerle kararlaştırmak, kimi zaman tatlı atışmalar zevk verdi. Uğruna şiirler bile yazdırttı bana bu etkinlik :A

Tekrardan teşekkürler :bhr:

Konudaki foto başta olmadı, Onu ayrıyeten SS alıp ekledim. Benim telefonun ayarları fotolar fazla büyük geliyor foruma. Genelde o manzara fotolarımıda SS alıp eklemek zorunda kalıyorum :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
El ele güzel bir final olmuş, umarım gerçek hayatta da aşk yaşarlar şayet seçimleri o yöndeyse birbirlerine yakışıyorlar doğrusu. :A

Şaka bir yana her ne kadar Scarlett'den yana olsam da Margot da fazlasıyla güzel bir isim kendi başına. O yüzden bu sonuç oldukça olumlu.

Bu aşırı sıcak günlerdeki bu yoğun etkinlik adına emeklerine sağlık ve tebrik ederim. @Dosi @Sherlock @MasacRE
@Dosi bize hiç teşekkür etmedi mesela o kadar boş yaptık hit sağladık konularda ama unutulduk... :A
Ettim ya. Hem sen öyle bir giriş yaptın ki konuya dikkatimi dağıttın :F @Sherlock

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...