2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ya zaten gitmiş bana öyle bir foto atmış kı, bunu ekleyeyim mi diye :A veto yedi tabiki. Sadece yüz fotoları seç dedim :A @Tolstoyevski

Tamamdır @MasacRE artı 3 bazinga için seçebilir :A toplam 10 oldu :A seçin listeden :A fazlası olmaz
------

Yok onun 2 hakkından başka yok :A bazinga'yı kaptınız zaten :A
------

Dark hakkını internet fenomenleri ile kullandı. Bitti hakkı :A @DarkLegenD @Tolstoyevski
@Tolstoyevski @Maskeli Fedai @Sherlock @MasacRE @MEnes kardeşim yardım edin bu gariban yoldaşınıza... Benim önerdiğim 3'lü bu etkinliğe dahil olmazsa nasıl adil bir 1. çıkartabiliriz ki... 🥺🥺

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beklemediğimiz yerden darbe aldık... @MasacRE

Ya zaten gitmiş bana öyle bir foto atmış kı, bunu ekleyeyim mi diye :A veto yedi tabiki. Sadece yüz fotoları seç dedim :A @Tolstoyevski

Tamamdır @MasacRE artı 3 bazinga için seçebilir :A toplam 10 oldu :A seçin listeden :A fazlası olmaz
------

Yok onun 2 hakkından başka yok :A bazinga'yı kaptınız zaten :A
------

Dark hakkını internet fenomenleri ile kullandı. Bitti hakkı :A @DarkLegenD @Tolstoyevski

@Tolstoyevski @Maskeli Fedai @Sherlock @MasacRE @MEnes kardeşim yardım edin bu gariban yoldaşınıza... Benim önerdiğim 3'lü bu etkinliğe dahil olmazsa nasıl adil bir 1. çıkartabiliriz ki... 🥺🥺
Dark'ın zevksiz olduğu belliydi zaten, o yüzden beni şaşırtmadı bu seçimler :A Bilirkişi olarak Dark'a fazlasıyla hak verildiğini tespit ettim, daha fazla isim öneriler kendini daha da rezil etmesine gerek yok :A
------

Yalnız bu öneriler kafanı karıştırmasın. @MasacRE o @Sherlock 'un listesinden sadece 10 tane bırakıp söyleyecek. Fazlası yok. Direk bizde 10 kişilik isim yazıp kenara çekilecek :A
Kendi hakkı, Sherlock'un hakkı ve bazinga'nın hakkı olarak :A
@Sherlock beyciğim kalan iki hakkını kendi kullansın o zaman, yardımcımın seçimlerine güveniyorum oraya müdahele etmeme gerek yok :A

Ben de 8 isim seçerim, bir de ekleme yapacak kişilere de o listeyi gösterip çözeriz bu işi büyük ölçüde :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dark'ın zevksiz olduğu belliydi zaten, o yüzden beni şaşırtmadı bu seçimler :A Bilirkişi olarak Dark'a fazlasıyla hak verildiğini tespit ettim, daha fazla isim öneriler kendini daha da rezil etmesine gerek yok :A
------

@Sherlock beyciğim kalan iki hakkını kendi kullansın o zaman, yardımcımın seçimlerine güveniyorum oraya müdahele etmeme gerek yok :A

Ben de 8 isim seçerim, bir de ekleme yapacak kişilere de o listeyi gösterip çözeriz bu işi büyük ölçüde :A
O listeyi kaale almayacağım. Herhangi 2 isim desin. Sende ordanmı ayrı mı yazacaksın sana kalmış :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yalnız bu öneriler kafanı karıştırmasın. @MasacRE o @Sherlock 'un listesinden sadece 10 tane bırakıp söyleyecek. Fazlası yok. Direk bizde 10 kişilik isim yazıp kenara çekilecek :A
Kendi hakkı, Sherlock'un hakkı ve bazinga'nın hakkı olarak :A

Bizim de ekstra 3-5 hakkımız olsun bari senle benim yani, o kadar yorulacağız sonuçta biraz şeyden bir şey olmaz gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şşşşt bunu açıkça yazmasaydın keşke :A kendi önerilerini bize yamamaya çalışırlar:A
Neyse hesap kitap işleri kapanınca sen takvimi çıtlatırsın o doğrultuda ilerleriz hazır sahur dönemindeyken geceleri de rahat olur o konular :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,178
Puanı
1,060
Seninle hangilerinin alınıp hangilerinin alınmayacağı konusundaki pazarlıkları Utku beyciğim yürütecekmiş, geçmiş yıllardan tecrübeliymiş bu konuda. :A @MasacRE

Yok yok, bu fikir hiç hoş bir fikir değil aman diyeyim düşünmeyelim bile böyle şeyler. :A Zaten burada da 35 yaşının üzerinde, bazı teyzelerimiz mevcut ama neyse güzellik görecelidir diyelim... :A

Şşş, sakın bu fikrinden vazgeçme. :A Daha kendisi "cıbıldak" diye tanımladığın görseller ile konuları açman konusunda yardımcı olacak. :A
Sen olgunlardan mı hoşlanırsın? :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yarın vakit ayırırım gibi. Dün ve bugün yoğundum baya :A

Bu arada senin genelde favorilerin olurdu etkinlikte, misal Kıvanç gibi ama bu sefer yok sanırım sırf kadınlar etkinliği diye :eek: Bu benim için iyi bir şey aslında... :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Niye, 2 sene önce Hazal Kaya'ydı final turlarında:A
Favorim Hande Erçel ama çok ilerlemez :(
Şampiyonlar Ligi gibi gruplara düşerse bence de çok umutlanma şimdiden :A Ama bence de en güzel kadınlardan biri, Afra da çok güzel ama yaştan kaybediyor :A

Bu arada Hülya Avşar, Ajda Pekkan, Hatice Arslan, Seda Sayan, Nurgül Yeşilçay gibi isimleri de öneren çıkmamuş :eek: :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bülent Ersoy'u kerem dedi aslında :A

ExENLMtWQAAfVC1.jpg

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tescillendi mi. :eek: Sanırım tescilleyenler görme engelliler :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yapma dosiiiiiiiiiiiiiiiiii. Dünyada kadın mı kalmadı dandik bir oylamadır bu :A

• Sinir Bozucu
  • Harika
Reactions: slhttnmtl and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...