2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
enf2021.jpg

Forumumuzun emektar üyesi @BesaleT tarafından başlatılan ve en son benim sunumum ile karşınızda olan 'En Favori Güzel' 5. kez sizlerle :Z Bu sene @Tolstoyevski ile birlikte yürüteceğiz.

Son senelerin popüler olan dizi,sinema,müzik ve yarışmalarda boy gösteren ekran güzellerini seçeceğiz.Bu konu altından önerilen Türk güzellerini gruplara ayırıp hep birlikte en güzelini seçeceğiz.

İşte sizin önerileriniz ile belirlenen 100 isim:
👇
  1. Afra Saraçoğlu
  2. Ahsen Eroğlu
  3. Aleyna Tilki
  4. Alina Boz
  5. Aslı Enver
  6. Aslıhan Güner
  7. Aslıhan Gürbüz
  8. Aybüke Pusat
  9. Ayça Ayşin Turan
  10. Ayşegül Yılmaz
  11. Bensu Soral
  12. Beren Saat
  13. Bergüzar Korel
  14. Biran Damla Yılmaz
  15. Birce Akalay
  16. Büşra Develi
  17. Burcu Biricik
  18. Burcu Özberk
  19. Burçin Terzioğlu
  20. Canan Ergüder
  21. Cansu Dere
  22. Damla Can
  23. Damla Colbay
  24. Damla Sönmez
  25. Defne Samyeli
  26. Demet Akbağ
  27. Demet Evgar
  28. Demet Özdemir
  29. Deniz Çakır
  30. Dilan Çiçek Deniz
  31. Doğa Rutkay
  32. Ebru Özkan
  33. Ebru Şahin
  34. Ecem Atalay
  35. Ecem Erkek
  36. Ecem Sena Bayır
  37. Eda Ece
  38. Eda Nur Hancı
  39. Elçin Sangu
  40. Evrim Akın
  41. Evrim Alasya
  42. Evrim Keklik
  43. Esra Bilgiç
  44. Ezgi Asaroğlu
  45. Ezgi Mola
  46. Fahriye Evcen
  47. Funda Eryiğit
  48. Farah Zeynep Abdullah
  49. Hadise
  50. Hafsanur Sancaktutan
  51. Hande Erçel
  52. Hande Soral
  53. Hazal Kaya
  54. Hazal Subaşı
  55. Hazar Ergüçlü
  56. Hilal Altınbilek
  57. İlayda Akdoğan
  58. İlayda Alişan
  59. İpek Filiz Yazıcı
  60. Leyla Lydia Tuğutlu
  61. Melis Sezen
  62. Melisa Döngel
  63. Melisa Sözen
  64. Melisa Şenolsun
  65. Melisa Aslı Pamuk
  66. Merve Boluğur
  67. Merve Çağıran
  68. Merve Dizdar
  69. Merve Taşkın
  70. Meryem Uzerli
  71. Mine Tugay
  72. Müge Boz
  73. Müge Su Şahin
  74. Neslihan Atagül
  75. Nesrin Cavadzade
  76. Nilay Deniz
  77. Nur Fettahoğlu
  78. Nurgül Yeşilçay
  79. Öykü Karayel
  80. Özge Özpirinçci
  81. Özgü Namal
  82. Özge Yağız
  83. Pelin Abay
  84. Pınar Deniz
  85. Rojda Demirer
  86. Saadet Işıl Aksoy
  87. Sedef Avcı
  88. Seray Kaya
  89. Serenay Sarıkaya
  90. Simge
  91. Sıla
  92. Sinem Ünsal
  93. Şevval Şam
  94. Tuba Büyüküstün
  95. Tuvana Türkay
  96. Tülin Ece Yazkan
  97. Tülin Özen
  98. Yasemin Allen
  99. Yasemin Ergene Özilhan
  100. Zeynep Çamçı

EN FAVORİ GÜZEL 2021 TUR AŞAMALARI VE GRUPLAR:

DÜELLO GRUPLARI
1.TUR GRUPLARI
2.TUR GRUPLARI
3.TUR GRUPLARI
4.TUR GRUPLARI

TARİHÇE
  • 2012: Tuba Büyüküstün - Hazal Kaya- Ezgi Asaroğlu (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
  • 2013: Tuba Büyüküstün - Sıla (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
  • 2017: Beren Saat - Serenay Sarıkaya (Kazanan: Beren Saat)
  • 2019: Beren Saat - Hazal Kaya (Kazanan: Beren Saat)

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Erkekler kadar kaotik olmayan keyifli ve güzel bir etkinlik olması dileğiyle şimdiden hayırlı olsun. :Z @Dosi
2019'da çok sakin ve iyi bir katılım ile geçmişti. Aynısı olması dileğiyle :A bu kez seninde yardımıyla yürüyeceğim bakalım :A sana da hayırlı olsun :A
Ben 3 önerimi konuya ekledim bile :A aklıma ilk gelenler

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2019'da çok sakin ve iyi bir katılım ile geçmişti. Aynısı olması dileğiyle :A bu kez seninde yardımıyla yürüyeceğim bakalım :A sana da hayırlı olsun :A
Ben 3 önerimi konuya ekledim bile :A aklıma ilk gelenler
Özgü Namal
Defne Samyeli

Bir isimle daha gelirim, açılış bunlarla olsun :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hayırlı olsun da bence kural gereği geçen senenin kazananı ertesi sene tekrar yarışmamalı. Mesela En Favori Dizi'de bir sene çok oy alan dizi ertesi sene o kadar üstlere çıkamayabiliyor ama burada aynı isimler dahil olunca her sene destek devam edecek o yüzden Beren Saat dahil olduğu sürece bu etkinliği yapmanın anlamı kalmıyor. :A @Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayırlı olsun da bence kural gereği geçen senenin kazananı ertesi sene tekrar yarışmamalı. Mesela En Favori Dizi'de bir sene çok oy alan dizi ertesi sene o kadar üstlere çıkamayabiliyor ama burada aynı isimler dahil olunca her sene destek devam edecek o yüzden Beren Saat dahil olduğu sürece bu etkinliği yapmanın anlamı kalmıyor. :A @Dosi
Aşk-ı Memnu zamanı da öyle dediniz ama sonuç ortada :A üstelik en son Beren Saat 1 oy ile kazanmıştı. Şimdi jüriler çok farklı :A
@Dosi Tuba Büyüküstün, Beren Saat ve Sıla'yı etkinliğe dahil etmeyeceksin, değil mi? :bhr:
Sıla ilk turlar elenir :A Tuba en son iyi gitmedi. Şuan ekranda olanlar olacak mecburi. Belki Sıla'yı öneren olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aşk-ı Memnu zamanı da öyle dediniz ama sonuç ortada :A üstelik en son Beren Saat 1 oy ile kazanmıştı. Şimdi jüriler çok farklı :A

Sıla ilk turlar elenir :A Tuba en son iyi gitmedi. Şuan ekranda olanlar olacak mecburi. Belki Sıla'yı öneren olmaz :A
Sen bu üçlüyü alma yeter, senden başka bir şey istemiyorum. 🤗 🤭

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061

Beren Saat bir kez değil iki kez kazandı o yüzden bu yıl etkinlikte olmamalı. Dizilerle insanların etkisi aynı değil sonuçta Beren Saat geçen sene de şimdi de güzel olduğu için yine aynı derecede destek alacak o yüzden ciddi anlamda çıkarılmalı. Bu konuda kafanı bayağı ütüleyebilirim çünkü daha önce iki kez kazanmış birini tekrar değerlendirmeye almak biraz mantıksız. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen bu üçlüyü alma yeter, senden başka bir şey istemiyorum. 🤗 🤭
Ben onların ayağını çok erken kaydırırım :A Tuba hakediyor ilerlemeyi ama sıra gençlerde olsun :A inan bana Beren'i ben de artık istemem. Güncel fotoları atarız :A
------

Beren Saat bir kez değil iki kez kazandı o yüzden bu yıl etkinlikte olmamalı. Dizilerle insanların etkisi aynı değil sonuçta Beren Saat geçen sene de şimdi de güzel olduğu için yine aynı derecede destek alacak o yüzden ciddi anlamda çıkarılmalı. Bu konuda kafanı bayağı ütüleyebilirim çünkü daha önce iki kez kazanmış birini tekrar değerlendirmeye almak biraz mantıksız. :A
Geçen sene değil, 2 sene önce olmuştu :A adaylar belirlensin bir anket yaparım :A 2 kere kazananlar katılmalı mı diye sorarım :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Ben onların ayağını çok erken kaydırırım :A Tuba hakediyor ilerlemeyi ama sıra gençlerde olsun :A inan bana Beren'i ben de artık istemem. Güncel fotoları atarız :A
------

Geçen sene değil, 2 sene önce olmuştu :A adaylar belirlensin bir anket yaparım :A 2 kere kazananlar katılmalı mı diye sorarım :A
Tamam fark etmez sonuçta iki kere kazanmış bir isim ve o yüzden hiçbir şekilde dahil edilmemeli. :A Ha bunları Beren Saat'i sevmediğim için söylemiyorum çünkü yeteneksiz olduğunu düşünsem de gerçekten güzel bir kadın. Ama o kadar başka isim varken onların önünü açmak gerekiyor millete falan bırakma işi. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Öncelikle hayırlı olsun. :bhr: Demek 2019'da Hazal Kaya finale kalmış da şampiyon olamamış, bu sene şampiyon yapmamız gerekiyor. :Z

Bu arada bu kadar güzelin içinde ilk turdan eleneceğini biliyor olsam da Evrim Alasya ve Eda Ece diyerek 2 hakkımı kullanmak istiyorum. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle hayırlı olsun. :bhr: Demek 2019'da Hazal Kaya finale kalmış da şampiyon olamamış, bu sene şampiyon yapmamız gerekiyor. :Z

Bu arada bu kadar güzelin içinde ilk turdan eleneceğini biliyor olsam da Evrim Alasya ve Eda Ece diyerek 2 hakkımı kullanmak istiyorum. :A
Sorma, hem de 1 oy ile kaybetti :(
Tamamdır @Tolstoyevski hemen ekler :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Hemen öneride bulunayım, hayırlı olsun. :A @Dosi

Özge Özpirinçci, Aslıhan Gürbüz, Öykü Karayel, Cansu Dere, Hazar Ergüçlü, Merve Boluğur, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Melisa Aslı Pamuk, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Özgü Namal, Simge, Mine Tugay, Yaemin Ergene, Songül Öden, Saadet Işıl Aksoy aklıma ilk gelen isimler... (Evet, sadece esmerler çok güzel :A)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061

Özge Özpirinçci, Aslıhan Gürbüz, Öykü Karayel, Cansu Dere, Hazar Ergüçlü, Merve Boluğur, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Melisa Aslı Pamuk, Ezgi Mola, Özgü Namal, Simge, Mine Tugay, Songül Öden aklıma ilk gelen isimler... (Evet, sadece esmerler çok güzel :A)
Her fırsatta Gülben'i övmene rağmen Merve Dizdar'ı yazmaman.. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Özge Özpirinçci, Aslıhan Gürbüz, Öykü Karayel, Cansu Dere, Hazar Ergüçlü, Merve Boluğur, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Melisa Aslı Pamuk, Ezgi Mola, Özgü Namal, Simge, Mine Tugay aklıma ilk gelen isimler... (Evet, sadece esmerler çok güzel :A)
Konuyu okumadın galiba. Büyük harflerle sadece 3 hak dedim :A bazıları zaten var listede :A spoi kutusuna bakarsın :A

Sen 3 tane seç. Diğerlerine bakarız sonra :A
------

Her fırsatta Gülben'i övmene rağmen Merve Dizdar'ı yazmaman.. :A
3 tane seçecek anca. Bakalım kimleri ayıklayacak aralarında :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...