En Favori Güzel 2019

En Favori Güzel Yabancı (Kadın)

• Katılmayı düşünmüyorum, etiketten çıkarın.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
50 güzel gözüme az geldi :A Daha çok vardır aday olabilecek isimler de bakmak lazım. Önceki yarışmaya baktın mı sen?
Öncekilerde başta benim gibi liste yapılmamiş. Ben ilk etapta şuan ekranlarda olanları aldım ( en ünlüleri ve tek tek yazdim :A) Üstünü sizler söyledikçe yapacağım. @turkuazz ında önerisiyle 55 şuan ve grup yapacağım zaman az ise ben doldururum boşlukları :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O güzellere bakan gözün kör olsun senin :A
Öncekilerde başta benim gibi liste yapılmamiş. Ben ilk etapta şuan ekranlarda olanları aldım ( en ünlüleri ve tek tek yazdim :A) Üstünü sizler söyledikçe yapacağım. @turkuazz ında önerisiyle 55 şuan ve grup yapacağım zaman az ise ben doldururum boşlukları :A
Aklıma gelen isimlere ctrl+f yöntemiyle bir bakarım o zaman, yakalarım eksikleri :A Hemen üç tane yakaladım bile :A

Merve Boluğur
Burçin Terzioğlu
Hazar Ergüçlü

Güzellik yarışması yapılıyor ve böyle bir güzellik yok listede :eek: Serhat olacak iş mi bu değil mi ama :A

3199860-728xauto.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aklıma gelen isimlere ctrl+f yöntemiyle bir bakarım o zaman, yakalarım eksikleri :A Hemen üç tane yakaladım bile :A

Merve Boluğur
Burçin Terzioğlu
Hazar Ergüçlü

Güzellik yarışması yapılıyor ve böyle bir güzellik yok listede :eek: Serhat olacak iş mi bu değil mi ama :A

3199860-728xauto.jpg
Bunlardan galiba sadece Merve yoktu :A
Benim birazdan bir randevum var. Döndüğümde önerini eklerim :A
Kaça tamamlarsak başlayayım sence? 100 iyimi.
Perşembeden sonra eksik varsa 100 tamamlarım. Daha fazlaysa sorun değil, perşembe veya Cuma başlarız oylamalara :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunlardan galiba sadece Merve yoktu :A
Benim birazdan bir randevum var. Döndüğümde önerini eklerim :A
Kaça tamamlarsak başlayayım sence? 100 iyimi.
Perşembeden sonra eksik varsa 100 tamamlarım. Daha fazlaysa sorun değil, perşembe veya Cuma başlarız oylamalara :A
Burçin ile Hazar da çıkmadı aramada (b) Sayı konusunda aşırı fazla da olmasın tabi ama kısıtlamaya gerek yok bence. Gelen önerilere göre bir liste çıkarır ona göre oluşturursun grupları. @Sherlock ortağın da yardım eder zaten sana:A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yerli/yabancı fark ediyor mu? :A
Sadece türkler olacak :A
Burçin ile Hazar da çıkmadı aramada (b) Sayı konusunda aşırı fazla da olmasın tabi ama kısıtlamaya gerek yok bence. Gelen önerilere göre bir liste çıkarır ona göre oluşturursun grupları. @Sherlock ortağın da yardım eder zaten sana:A
Hazar'ın olduğuna eminim. Bakarım sonra. Ben listeyi konunun kendisinemi eklesem acaba? Daha rahat bakılması adına? rakamlarla oluşturdum çünkü kurayı rakamlari çekip yapacam. Kim tek tek elle isim yazacak :A sonra bakacam o numarada kim var onlar 'Y' grubuna girecek

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sadece türkler olacak :A

Hazar'ın olduğuna eminim. Bakarım sonra. Ben listeyi konunun kendisinemi eklesem acaba? Daha rahat bakılması adına? rakamlarla oluşturdum çünkü kurayı rakamlari çekip yapacam. Kim tek tek elle isim yazacak :A sonra bakacam o numarada kim var onlar 'Y' grubuna girecek
Evet olabilir öyle. Bu arada Hazar da Burçin de yok eminim. Alt tarafı 55 tane isim var zaten orada, hem arama yaptım hem de tek tek baktım çıkmıyorlar. Aklından geçirdin ama yazmadın herhalde onları :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Sherlock

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060

Merve Boluğur
Burçin Terzioğlu
Hazar Ergüçlü

3199860-728xauto.jpg
Ayy olmasa daha güzel bi liste olurdu canım, emin ol :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Hayırlı olsun:-)
Sıla
Meryem Uzerli
Afra Saraçoğlu
Ayça Ayşin Turan
Aslı Enver
Fahriye Evcen

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Merve Boluğur bile yok ne diyorsun sen :A Neyse bu ön liste zaten, eksikleri tespit edip bildireceğiz @Dosi ye :A
Evet olabilir öyle. Bu arada Hazar da Burçin de yok eminim. Alt tarafı 55 tane isim var zaten orada, hem arama yaptım hem de tek tek baktım çıkmıyorlar. Aklından geçirdin ama yazmadın herhalde onları :A
Burçin nasıl olmaz kardeşim? DEHŞETE DÜŞTÜM ŞU AN.
relax gençler, twitter'e önden yazmıştım, buraya kopyalacakken kopyala yapıştırın acizliğine uğramış, ama Merve yoktu aralarında :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
relax gençler, twitter'e önden yazmıştım, buraya kopyalacakken kopyala yapıştırın acizliğine uğramış, ama Merve yoktu aralarında :A
Sonuçta burada yok işte, biz ne bilelim senin twittera yazdığın listeyi :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: denizz19 and MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...