En Favori Güzel 2013 | FİNAL | Sıla Gençoğlu - Tuba Büyüküstün

En Favori Güzel Hangi Güzelimiz Olsun ?

• Sıla Gençoğlu

Oy: 37 49.3%
  • Tuba Büyüküstün

Oy: 38 50.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sıla :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yok artık Sıla nasıl finale geldi. O değil de Bereni falan nasıl eledi ona şaşırıyorum. :D

Tamam Sıla çok iyi bir şarkıcı ama bu güzel olduğu anlamına gelmiyor. Çirkin de diyemem ama normal bir kız yani. Güzeller güzeli de değil.

Bir an bile düşünmeden Tuba Büyüküstün diyorum. Kız resmen Barbie bebeklerden güzel. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hı hı, kesin öyledir :)
Mesela sana Tuba güzel gelir bana bir başka biri. Mesela berkann Sıla seven biri her haliyle oyunu Sıladan yana kullanır. Yatutarsa keza öyle, gözlemci keza öyle :D

Yok artık Sıla nasıl finale geldi. O değil de Bereni falan nasıl eledi ona şaşırıyorum. :D

Tamam Sıla çok iyi bir şarkıcı ama bu güzel olduğu anlamına gelmiyor. Çirkin de diyemem ama normal bir kız yani. Güzeller güzeli de değil.

Bir an bile düşünmeden Tuba Büyüküstün diyorum. Kız resmen Barbie bebeklerden güzel. :D
Bu mesajını dislike tuşuyla kınıyorum :T:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Sıla Beren'le aynı grupta değildi. Beren'in grubunda Tuba vardı. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Mesela sana Tuba güzel gelir bana bir başka biri. Mesela berkann Sıla seven biri her haliyle oyunu Sıladan yana kullanır. Yatutarsa keza öyle, gözlemci keza öyle :D

Oy toplama cabalari bunlar. Sila'nin finale nasil geldigi belli. Suan surada Beren-Sila olsa bir Tubaci olarak bile Beren'e oy veririm.

Tabi tarafsizlik herkes de olmayabilir :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Sıla Beren'le aynı grupta değildi. Beren'in grubunda Tuba vardı. :)
Aynı grupta olmasa bile ondan çok oy almıştır kesin. :D

O grupta Farah, Aslı Enver ve Aslı Tandoğan olduğunu hatırlıyorum sanki. :D

Deniz ben çirkin demedim ama normal kız yani. Çok iyi bir şarkıcı zaten şüphesiz ama çok iyi şarkıcı diye güzeller güzeli olacak değil ya. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yahu her güzelin bir alıcısı vardır. Ben varken Sılamın sırtı yere gelmez evelallah :D

Oy vermeyi unutmayın @firdevss @otomatikportakal @china_shangai @Lordly @TubAsi @FurkanTB @Polat Şaşmaz @batuhankaralar @eskici @Aytil♥Zeyker @olizvel @vadikızı @charming

Bu arada Sıla'nın finale çıkması çok tuhaf gerçekten tamam başarılı bir şarkıcı ama çok güzel değil ben bu sene Serenay yada Beren finale kalır diyordum Sıla çok şaşırtıcı oldu
Neye göre kime göre güzel değil. ;)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Oy vermeyi unutmayın @firdevss @otomatikportakal @china_shangai @Lordly @TubAsi @FurkanTB @Polat Şaşmaz @batuhankaralar @eskici @Aytil♥Zeyker @olizvel @vadikızı @charming

Bu arada Sıla'nın finale çıkması çok tuhaf gerçekten tamam başarılı bir şarkıcı ama çok güzel değil ben bu sene Serenay yada Beren finale kalır diyordum Sıla çok şaşırtıcı oldu
İrem Sak da çok güzel ama dram dizisinde başrol oynayınca daha göze çarpıyor güzelle o yüzden pek göze çarpmamış. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İkiside gayet güzel ama daha önce Favori Güzel olduğu için oyum Sıla'nın. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aynı grupta olmasa bile ondan çok oy almıştır kesin. :D

O grupta Farah, Aslı Enver ve Aslı Tandoğan olduğunu hatırlıyorum sanki. :D

Deniz ben çirkin demedim ama normal kız yani. Çok iyi bir şarkıcı zaten şüphesiz ama çok iyi şarkıcı diye güzeller güzeli olacak değil ya. :D
Biz burada favori güzelimizi arıyoruz Türk halkının keyfinin kahyasımısınız :F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Biz burada favori güzelimizi arıyoruz Türk halkının keyfinin kahyasımısınız :F
İşte ben de onu diyorum. Favori şarkıcıyı arasak Eyvallah oyum Sılaya derdim ama güzeli arıyoruz o yüzden Tuba dedim. :)

Tuba bence Türkiyenin en güzel 3 oyuncusundan biri.

Diğer ikisi Beren ve İrem Sak. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...