En Favori Güzel 2013 | FİNAL | Sıla Gençoğlu - Tuba Büyüküstün

En Favori Güzel Hangi Güzelimiz Olsun ?

• Sıla Gençoğlu

Oy: 37 49.3%
  • Tuba Büyüküstün

Oy: 38 50.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Berenin sözde en büyük rakibi( asla rakip bile olamaz) tuba gösterildiği için vadicilerde düşmanımın rakibi ortağımdır diyerek tuba demiş. Birileri de tuba'nın kendine has başarısı filan zannediyor. :kiki:
Yani Beren'in başarıları ve bu başarıları kabullenemeyip anticilik yapanlar sayesinde tuba 1. Olmuş üstelik sadece 1 oy farkla. :):)

Beren yine nelerin olmasına sebep olmuş. Kadının ismi bile büyük bir olay. :)
Beren farkı diyelim biz yine. :)
Bu nasıl bir mantık böyle herşeyi berene bağlamak :F beren finalde olamayınca teselliyi bu düşüncede aradın sanırım :D
Yalnız Sıla'nın bu kadar oy almasının nedeni Tuba'yı sevmeyen arkadaşların Sıla'ya oy vermesi ve hatır gönül işleri ile oldu yoksa Tuba 1 oy farkla almazdı birinciliği

TubAsi

Üye
Reaksiyon puanı
251
Puanı
154
Tuba ve tubistlere tebrikler.
bir birincilik daha ve yine anticilerin aynı tarz yorumları.Bir Tuba kazanınca fake oluyor herşey nedense.sindirmek bu kadar zor demek ki..
bu arada Sıla benimde en çok beğendiğim kadın şarkıcıdır.sesi,duruşu harika.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Bu nasıl bir mantık böyle herşeyi berene bağlamak :F beren finalde olamayınca teselliyi bu düşüncede aradın sanırım :D
Yalnız Sıla'nın bu kadar oy almasının nedeni Tuba'yı sevmeyen arkadaşların Sıla'ya oy vermesi ve hatır gönül işleri ile oldu yoksa Tuba 1 oy farkla almazdı birinciliği
Beni eleştiren mantık benim mantığımı yazıyor. :kiki:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sıla dedim tuba sadece abartılıyor ama öyle abartılıcak bir güzelliği kesinlikle yok :rolleyes::rolleyes:
aaa oy kullanmısım ben buna hatırlıyor gibiydim zaten @BesaleT :F ve kendime yakışanı yapıp tubanın karşısında yer almışım ayoll :A :A :A

vaybe tam tamına 3 yıl geçmiş ve hiçbir şekilde düşüncelerim değişmedi bu sefer tubayı finalde indiriyoruz çocuklar çekirge 3.cüde düşermiş 2 şampiyonluk yeter :Z:Z:Z
@destere @mrt-06 @xemrexxx @Bully @cookies @MasacRE- @EFE UYSAL @MEnes @Doğu @Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa oy kullanmısım ben buna hatırlıyor gibiydim zaten @BesaleT :F ve kendime yakışanı yapıp tubanın karşısında yer almışım ayoll :A :A :A

vaybe tam tamına 3 yıl geçmiş ve hiçbir şekilde düşüncelerim değişmedi bu sefer tubayı finalde indiriyoruz çocuklar çekirge 3.cüde düşermiş 2 şampiyonluk yeter :Z:Z:Z
@destere @mrt-06 @xemrexxx @Bully @cookies @MasacRE- @EFE UYSAL @MEnes @Doğu @Harunnn60
Ne kavga çıkmıştı zamanın da bu konuda. :F
Ben de Sıla'ya vermiştim zamanında ama bunu o zamanlaer Deniz için vermiştim yoksa ikisine de vermeyecektim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne kavga çıkmıştı zamanın da bu konuda. :F
Ben de Sıla'ya vermiştim zamanında ama bunu o zamanlaer Deniz için vermiştim yoksa ikisine de vermeyecektim. :A
hhahah bende rakip tuba diye vermiştim tubanın rakibi fark etmez ayoll desteklenir :A

biraz mesajları kurcaladım @destere de beren saati savunmus ayoll her sayfada beren mesajı var desterenin :A :A :A @sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...