2023 En Favori Film - 2023 Başlıyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mesmeso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,023
Puanı
860
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden olan "En Favori Film" 2023 yılının filmleriyle devam ediyor!

Bu sene 14. kez düzenlenecek olan etkinlikte 2023 yılında vizyona girmiş ve dijital platformlarda yayınlanmış olan yerli ve yabancı filmlerden hangisinin en iyisi olduğunu siz değerli forum üyelerimizin oylarıyla bulmaya çalışacağız. Etkinlikte aday olmadığını fark ettiğiniz bir film olursa yorum atarak belirtmeniz çok iyi olur.

2010:
Issız Adam
2011: Aşk Tesadüfleri Sever
2012: Kurtlar Vadisi Filistin
2013: Uzun Hikaye / Silver Linings Playbook
2014: Kelebeğin Rüyası / The Wolf of Wall Street
2015: Kış Uykusu / Whiplash
2016: Nadide Hayat / The Revenant
2017: Ayla/Coco
2018: Müslüm/Green Book
2019: 7. Koğuştaki Mucize/Parasite/Joker
2020: Eltilerin Savaşı/The Father
2021: İnsanlar İkiye Ayrılır/CODA
2022: Kurak Günler/Top Gun: Maverick

''En Favori Yerli ve Yabancı Film'' için oylarınızı bekliyoruz.

Etkinlik boyunca etiket bildiriminde yer almak istemeyen üyelerimizin bu konu altından etiket listesinden çıkmak istemelerini belirtmeleri yeterlidir...

Yerli Filmler

49​
Aaahh Belinda​
Aşk Taktikleri 2​
Atatürk 1881 - 1919​
Aybüke: Öğretmen Oldum Ben​
Boğa Boğa​
Bomboş​
Bursa Bülbülü​
Cenazemize Hoş Geldiniz​
Çok Aşk​
Demir Kadın: Neslican​
Do Not Disturb​
Güven Bana​
Hava Muhalefeti​
Hep Yek: Düğün​
Her Şey Aşk İçin​
İllegal Hayatlar​
İstanbul İçin Son Çağrı​
İyi Adamın 10 Günü​
Kadınlara Mahsus​
Karanlık Gece​
Kötü Adamın 10 Günü​
Kuru Otlar Üstüne​
Kutsal Damacana 4​
Meksika Açmazı​
Merve Kült​
Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı​
Mutluyuz​
Nefes - Yer Eksi İki​
Öğretmen​
Ölümlü Dünya 2​
Ölümüne Aşk​
Özür Dilerim​
Prestij Meselesi​
Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri​
Sen İnandır​
Sevda Mecburi İstikamet​
Son Akşam Yemeği​
Üçlü Pürüz​
Zübeyde, Analar ve Oğullar​

Yabancı Filmler

The Son​
Teen Wolf: The Movie​
Ant-Man and the Wasp: Quantumania​
Creed III​
Operation Fortune​
Scream VI​
Shazam! Fury of the Gods​
John Wick: Chapter 4​
Murder Mystery 2​
Beau Is Afraid​
The Pope's Exorcist​
The Covenant​
Ghosted​
Guardiand of the Galaxy Vol. 3​
Fast X​
Spider-Man: Across the Spider-Verse​
Transformers: Rise of the Beasts​
The Flash​
Elemental​
Asteroid City​
Extraction 2​
Indiana Jones and the Dial of Destiny​
Barbie​
Oppenheimer​
Meg 2: The Trench​
Gran Turismo​
The Equalizer 3​
The Good Mother​
A Haunting in Venice​
Expend4bles​
Saw X​
Killers of the Flower Moon​
Pain Hustlers​
The Holdovers​
The Marvels​
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes​
Wish​
Napoleon​
Maestro​
Poor Things​
Wonka​
American Fiction​
Aquaman and the Lost Kingdom​
Ferrari​

------

Her sene giderek daha kalite düşmüş. Eltilerin Savaşı, finale çıkmış. :(

Kolay gelsin @mesmeso
Bu galiba Aserat’ın etiket listesi. Orda Masacre yok. Favori üye konusundan alabilirsin, o daha güncel.

Ben sadece bir kaç film izledim. Film izleme modum uzun zamandır yok. Yerli filmler olarakta isimlerden konusundan yola çıkarak oylama yaparım

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and MasacRE
Kolay gelsin @mesmeso
Bu galiba Aserat’ın etiket listesi. Orda Masacre yok. Favori üye konusundan alabilirsin, o daha güncel.

Ben sadece bir kaç film izledim. Film izleme modum uzun zamandır yok. Yerli filmler olarakta isimlerden konusundan yola çıkarak oylama yaparım
Ben niye etiket listende yokum hain @Aserat 😱

Etiket listesinde olmasam da film etkinliği görünce aldım kokuyu geldim. Yerli film pek izlemedim sanırım ama yabancı film için katılımda bulunuruz. Listede olmayan film var mı diye de bir göz atarım kendi izlediklerime bakarım en azından.

Kolay gelsin @mesmeso

Kolay gelsin hemşehrim... @mesmeso

Yerli filmlerle ilgili hiç bilgim yok ama kendi adıma yabancı iyi filmler izlediğim bir yıldı... Gerekli desteği sağlarız etkinliğe.
------

Etiket listesinde olmasam da film etkinliği görünce aldım kokuyu geldim. Yerli film pek izlemedim sanırım ama yabancı film için katılımda bulunuruz. Listede olmayan film var mı diye de bir göz atarım kendi izlediklerime bakarım en azından.

Kolay gelsin @mesmeso
Canım yoldaşım seni az da olsa sanata döndürdüğümüz bir yıldı... Bu sene çok daha iyisi olacak öyle değil mi... :bhr: 😳 Diğer leşler de katılacak hatta... @Maskeli Fedai @Sherlock

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and MasacRE

Kolay gelsin @mesmeso
Favori dizi etkinliğinde sana hiç bildirim gelmedi :A @MEnes i bir ara etiket ettimde sonra o eklendi.
Siz ara verdiğiniz için silindiniz :A Favori üyeliğin son ayında silmiştim sen ve Menesi, sonra galiba Aserat onla dizi başlattı.
Siz dönünce geri ekledim:A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE
Tebrik ediyorum, beni listeye katabilirsin oy veririm :)

Kolay gelsin hemşehrim... @mesmeso

Yerli filmlerle ilgili hiç bilgim yok ama kendi adıma yabancı iyi filmler izlediğim bir yıldı... Gerekli desteği sağlarız etkinliğe.
------

Canım yoldaşım seni az da olsa sanata döndürdüğümüz bir yıldı... Bu sene çok daha iyisi olacak öyle değil mi... :bhr: 😳 Diğer leşler de katılacak hatta... @Maskeli Fedai @Sherlock
Canım yoldaşımla birlikte sanata doyacağız bu sene :bhr: O diğer leşlerden pek umudum yok yalnız. Onlardan olmaz maalesef...
------

Favori dizi etkinliğinde sana hiç bildirim gelmedi :A @MEnes i bir ara etiket ettimde sonra o eklendi.
Siz ara verdiğiniz için silindiniz :A Favori üyeliğin son ayında silmiştim sen ve Menesi, sonra galiba Aserat onla dizi başlattı.
Aserat'a dedik ama asıl hain yanıbaşımızdaymış. Yazıklar olsun dosimosi :T:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and MEnes
Vaaay be listelerden nasıl da yok edilmişiz canım yoldaşlarımla... İçim kan ağladı gerçekten... @MasacRE

Etkinliği anasayfada falan gördüm ama o kadar dizi yabancısıydım ki bu sezon herhangi bir oy kullanamadım resmen Gibi desteğim harici... :A
Canım yoldaşımla birlikte sanata doyacağız bu sene :bhr: O diğer leşlerden pek umudum yok yalnız. Onlardan olmaz maalesef...
------

Deme öyle, öyle denmez... Canım yoldaşlarım da bize destek olacaktır... Her zaman umut vardır... @Maskeli Fedai @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Dosi
------

Vaaay be listelerden nasıl da yok edilmişiz canım yoldaşlarımla... İçim kan ağladı gerçekten... @MasacRE

Etkinliği anasayfada falan gördüm ama o kadar dizi yabancısıydım ki bu sezon herhangi bir oy kullanamadım resmen Gibi desteğim harici... :A

Deme öyle, öyle denmez... Canım yoldaşlarım da bize destek olacaktır... Her zaman umut vardır... @Maskeli Fedai @Sherlock
Gidip kontrol ettim, evet sadece 1 aylık silme olmuş :A geri gelmeniz için silmek gerekiyormuş :A
Ayrıca ne bekliyordunuz? Biriniz aman şarkıyı başlat ben varım deyip en az 9 ay kayıplara karıştı, diğeri avatarına bile kıyıp profilinde hainlikler yapıp gitti. Ben yine nerdeyse 1 sene tutmuşum sizi etiket listesinde. Başkası olsa anında silerdi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Gidip kontrol ettim, evet sadece 1 aylık silme olmuş :A geri gelmeniz için silmek gerekiyormuş :A
Ayrıca ne bekliyordunuz? Biriniz aman şarkıyı başlat ben varım deyip en az 9 ay kayıplara karıştı, diğeri avatarına bile kıyıp profilinde hainlikler yapıp gitti. Ben yine nerdeyse 1 sene tutmuşum sizi etiket listesinde. Başkası olsa anında silerdi :A
Sen de haklısın be Zey... Şimdi böyle açık açık anlatınca iyi bile sabretmişsin... :A Sen yine gönlü zengin kadim dost olarak 1 sene belki döneriz umuduyla tutmuşsun listelerde... :A Biz hainliğimizle kalmışız ve aylar aylar sonra bir anda pat diye dönmüşüz işte... :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: Dosi
En sevidğim etkinliklerden biri. Fakat bu sene ne yerli ne yabancı izlediğim film sayısı bi elin parmağını geçmez. Film izleme motivasyonumu kaybettiğim bi dönem. Yine de izlediğim bi kaç filme oy vererek katılıcam.