En Favori Eurovision Şarkısı 2000'ler- D Grubu

Hangi 2 şarkı çeyrek finale yükselsin?

• 2001- Everybody-Estonya

Oy: 0 0.0%
  • 2014- Rise Like a Phoenix- Avusturya

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2000'li yıllarda Eurovision yarışmasını kazanan şarkıları oylayacağımız mini etkinliğe hoş geldiniz. 2000'li yıllarda kazanan 21 şarkının yanı sıra ülkemizde büyük heyecan oluşturan Athena grubunun For Real, Hadise'nin Düm Tek Tek ve Manga grubunun We Could Be The Same şarkıları da yarışmaya dahil edilmiştir.
Yarışmanın ilk turunda 4 farklı grupta 6 şarkı yarışacaktır ve en çok oyu olan 2 şarkı çeyrek finale yükselecektir. Eğer eşitlik olması durumunda da 1 günlük düelloya gidilme durumu meydana gelebilir.

2001- Everybody-Estonya

2005- My Number One-Yunanistan

2013- Only Teardrops - Danimarka

2014- Rise Like a Phoenix- Avusturya

2018- Toy - İsrail

2009- Düm Tek Tek- Türkiye

@Dosi @Tolstoyevski @Aserat @Özgür @Sherlock @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Stran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @Burak97 @conino @Abdülhey @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @BesaleT @pompy @elvissman @EnveR @Emin Özaltun @Fks14 @armandos @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Jonsnow @kerim yavuz @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Mr.At @Nikos litas @ömer karataş @Forumdash @Polat Şaşmaz @Sylvester @takas @Araf @The Barberson @tolgab @Yakamoz-Asi @yigit_00 @-potterhead- ve ilgili herkes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Emmelie De Forest - Only Teardrops (Denmark, 2013)
  • Hadise - Düm Tek Tek (Turkey, 2009)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Oyu da ver :A
@Dosi büyük ihtimalle anketi oluşturduktan sonra etiket ekleyince anket gidiyor B grubunda da böyle oldu :A
Yok ondan değil. Sen yanlışlıkla biryerlere basmışsındır :A ben sana sonra bir başka püf noktası anlatırım. Çeyrekte öyle ilerle bari :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yok ondan değil. Sen yanlışlıkla biryerlere basmışsındır :A ben sana sonra bir başka püf noktası anlatırım. Çeyrekte öyle ilerle bari :A
Neyse ki sonradan anket ekleniyor :A

En kolay grup bu olmuş tabii ki Düm Tek Tek ve My Number One :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oyu da ver :A
@Dosi büyük ihtimalle anketi oluşturduktan sonra etiket ekleyince anket gidiyor B grubunda da böyle oldu :A
Oyumu kullandım, sorun yok. :A

Sadece ben "Düm Tek Tek" diyorum ayıp olmasın diye ama sırıtıyor böyle de. :A

@hayret bi şey olursa forumda, o da kullansın Hadise fanı olarak. Diğer türlü bakalım oy çıkacak mı başka Hadise'ye. :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

@hayret bi şey olursa forumda, o da kullansın Hadise fanı olarak. Diğer türlü bakalım oy çıkacak mı başka Hadise'ye. :A
Hadise'yi şampiyon yapmamız lazım...

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: slhttnmtl and Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Neyse ki sonradan anket ekleniyor :A

En kolay grup bu olmuş tabii ki Düm Tek Tek ve My Number One :A

@xdragxx az radarları aç Araf habire spoi veriyor. Diğer mesajımı okudumu bilmiyorum. Çok bildirim var :A
------

Yunanistan
Danimarka

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hadise'yi şampiyon yapmamız lazım...
Aynen, kesinlikle şampiyon yapmamız lazım. O dönemler gençlik yıllarıydı tabii ama şimdi katılmış olsa, daha fiziği yerinde ve daha farklı bir şekilde söylerdi sanırım. Olsun, o dönemlerde de iyiydi. En azından şov konusunda iyiydi. :A
@xdragxx az radarları aç Araf habire spoi veriyor. Diğer mesajımı okudumu bilmiyorum. Çok bildirim var :A
------

Yunanistan
Danimarka
Neyin spoilerı bu? :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aynen, kesinlikle şampiyon yapmamız lazım. O dönemler gençlik yıllarıydı tabii ama şimdi katılmış olsa, daha fiziği yerinde ve daha farklı bir şekilde söylerdi sanırım. Olsun, o dönemlerde de iyiydi. En azından şov konusunda iyiydi. :A

Neyin spoilerı bu? :A
Kıskandılar ablamı :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...