2020 En Favori Erkek Oyuncu (Bilgilendirme Konusu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Günlerdir kaosun eksik olmadığı bu etkinlikte nihayet orta yol bulundu.
Kurallar ve içerik konuda detaylı var. İlk mesajda da 150 tane oyuncunun listesine ulaşabilirsiniz. 2019/2020 yıl ve sezonundan vazgeçtik. Son senelerin yetenekli oyuncuları oylayacağız.
2021 yaz ayında 2020/2021 sezonunu oylarız.

Önemli not: Yeşilçam filmlerinde oynamış olan usta isimler ileriki tarihlerde başka bir etkinlikte yer alacak.
Bu etkinliği @Sherlock ile birlikte yürüteceğiz. Listeyi kontrol edip ekleme yapan @MasacRE 'ye ve etkinlikte orta yolu bulmamızda yardımcı olan @Tolstoyevski ve @xdragxx ve listemizdeki hataları farkedip bildiren @Bully e teşekkür ederim 🤗

Temmuz ayında anketleri başlarız. Öneride bulunan herkese teşekkürler 🤗

@eskici @Özgür @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @alperuz @Silinmiş Üye @mrt-06 @Forumdash @S.G.A.T. @xdragxx @EnveR @Bully @bazinga @xemrexxx @destere @Yiğitt @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @Fks14 @Maskeli Fedai @Harunnn60 @Aserat @Angelica @BesaleT @serhatt @Billy Kane @pompy @Çiğdem @denizz19 @takas @sokak sanati @emreemreu @Araf @kerem @cookies @XanTier @HeisenBerg @haluk792 @Ahmed @-KADİR- @DarkLegenD @MasacRE @Hachiko @BuraK @Since2011 @GunesinOglu @papuleoo @YıldırıM @kerem @Titanium @dreamy @Mr.At @mesmeso61 @tolgab @yigit_00 @Tzira @Jonsnow @Canol @soo @adventurous @anniegrant @Felon @offensive @kerim yavuz @Emin Özaltun @armandos @emrecnn @The_Erinch @12.Adam @DR @Emre Ozansoy @Gizmen @ozmoturk @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @bero @AteşBöceği
@hayret bi şey @Zeyno45 @Ygslysci ve herkes

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Günlerdir kaosun eksik olmadığı bu etkinlikte nihayet orta yol bulundu.
Kurallar ve içerik konuda detaylı var. İlk mesajda da 150 tane oyuncunun listesine ulaşabilirsiniz. 2019/2020 yıl ve sezonundan vazgeçtik. Son senelerin yetenekli oyuncuları oylayacağız.
2021 yaz ayında 2020/2021 sezonunu oylarız.

Önemli not: Yeşilçam filmlerinde oynamış olan usta isimler ileriki tarihlerde başka bir etkinlikte yer alacak.
Bu etkinliği @Sherlock ile birlikte yürüteceğiz. Listeyi kontrol edip ekleme yapan @MasacRE 'ye ve etkinlikte orta yolu bulmamızda yardımcı olan @Tolstoyevski ve @xdragxx ve listemizdeki hataları farkedip bildiren @Bully e teşekkür ederim 🤗

Temmuz ayında anketleri başlarız. Öneride bulunan herkese teşekkürler 🤗

@eskici @Özgür @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @alperuz @Silinmiş Üye @mrt-06 @Forumdash @S.G.A.T. @xdragxx @EnveR @Bully @bazinga @xemrexxx @destere @Yiğitt @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @Fks14 @Maskeli Fedai @Harunnn60 @Aserat @Angelica @BesaleT @serhatt @Billy Kane @pompy @Çiğdem @denizz19 @takas @sokak sanati @emreemreu @Araf @kerem @cookies @XanTier @HeisenBerg @haluk792 @Ahmed @-KADİR- @DarkLegenD @MasacRE @Hachiko @BuraK @Since2011 @GunesinOglu @papuleoo @YıldırıM @kerem @Titanium @dreamy @Mr.At @mesmeso61 @tolgab @yigit_00 @Tzira @Jonsnow @Canol @soo @adventurous @anniegrant @Felon @offensive @kerim yavuz @Emin Özaltun @armandos @emrecnn @The_Erinch @12.Adam @DR @Emre Ozansoy @Gizmen @ozmoturk @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @bero @AteşBöceği
@hayret bi şey @Zeyno45 @Ygslysci ve herkes
Rica ederim. :A Liste muazzam. :A

Ama lanet olsun sonu yok bu işin, durduramıyorum kendimi. :A

Mustafa Üstündağ
Hakan Kurtaş
Tolga Güleç
Kubilay Aka
Selahattin Paşalı
Boran Kuzum
Mustafa Uğurlu
Mete Horozoğlu
Uğur Güneş
Ali İl
Kanbolat Görkem Arslan
Macit Koper
Hilmicem İntepe
Engin Hepileri
Berk Cankat
Berkay Ateş
Erkan Avcı
Serkan Altunorak
Alican Yücesoy
Burak Dakak

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Mustafa Üstündağ
Hakan Kurtaş
Tolga Güleç
Kubilay Aka
Selahattin Paşalı
Boran Kuzum
Mustafa Uğurlu
Mete Horozoğlu
Uğur Güneş
Ali İl
Kanbolat Görkem Arslan
Macit Koper
Hilmicem İntepe
Engin Hepileri
Berk Cankat
Berkay Ateş
Erkan Avcı
Serkan Altunorak
Alican Yücesoy
Burak Dakak

tumblr_ofxrhqRpWU1ujmvy2o1_1280.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Mustafa Üstündağ
Hakan Kurtaş
Tolga Güleç
Kubilay Aka
Selahattin Paşalı
Boran Kuzum
Mustafa Uğurlu
Mete Horozoğlu
Uğur Güneş
Ali İl
Kanbolat Görkem Arslan
Macit Koper
Hilmicem İntepe
Engin Hepileri
Berk Cankat
Berkay Ateş
Erkan Avcı
Serkan Altunorak
Alican Yücesoy
Burak Dakak
Dünden beri sonrasında da çok isim oldu diye ben topu @MasacRE ve @Sherlock 'a attım ama işin sonunda ben ve Sherlock'a kaldı :A ve sen bize 2 grupluk isim ile gelmişsin :eek:
İlk turda sadece 3-4 konu yükümüzü alacak bir kurban daha bulursak no problem :A
Düşünüyorum da ben 2019'da hangi üşengeçsizlik ile 225 güzelin konusuyla ilgilendim hayret ediyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dünden beri sonrasında da çok isim oldu diye ben topu @MasacRE ve @Sherlock 'a attım ama işin sonunda ben ve Sherlock'a kaldı :A ve sen bize 2 grupluk isim ile gelmişsin :eek:
İlk turda sadece 3-4 konu yükümüzü alacak bir kurban daha bulursak no problem :A
Düşünüyorum da ben 2019'da hangi üşengeçsizlik ile 225 güzelin konusuyla ilgilendim hayret ediyorum :A
Valla ben içimde kalmasın diye paylaştım, gerisi sizin bileceğiniz iş. :A Bu paylaştıklarım da listedekiler kadar listede olmayı hak ediyorlar. :A

225 büyük sayı cidden. Burada da zorlarsak 200'ü buluruz. :A Ama ne gerek var dimi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Valla ben içimde kalmasın diye paylaştım, gerisi sizin bileceğiniz iş. :A Bu paylaştıklarım da listedekiler kadar listede olmayı hak ediyorlar. :A

225 büyük sayı cidden. Burada da zorlarsak 200'ü buluruz. :A Ama ne gerek var dimi :A
Ben geçen sene bu kadar zorlanmamıştim nedense. Orda sadece 1 konuyu Sherlock açtı. Gerisi hep ben ve iş yerindeyken ders arası açtığımı hatırlıyorum :F
Şimdi yabancılarda 80 güzelken bile aşırı üşendim :A

Ben dün planlamayı bile yaptım. 4 günlük süreçte (pazartesi-perşembe) günlük ben ve Sherlock azar azar grupları açıp 1 haftada ilk turu tamamlama şeklinde. Başka türlü baş etmek zor :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...