En Favori Dizi Karakteri - Tüm Zamanlar Sona Erdi! | Kazanan: Burhan Altıntop

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
E942EB8B-C90F-4E02-A913-51E51A79D2FC.jpeg

Aylardır süren yarışmamızda nihayet sona ulaştık. 133 karakterin yarıştığı etkinlikte, tüm zamanların en favori yerli dizi karakteri; Avrupa Yakası dizisinin efsanevi karakteri, Nişantaşı çocuğu "Burhan Altıntop" oldu. 🤗

Bu güzel etkinlikte başta etkinliği birlikte yürüttüğümüz ve birlikte yorulduğumuz @Dosi olmak üzere oylama yapan herkese teşekkürler :Z

Kazanan: Burhan Altıntop
Finalistler:
Burhan Altıntop & Afet Güçverir
Yarı Finalistler: Burhan Altıntop, Afet Güçverir, Süleyman Çakır, Ramiz Karaeski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kolay geçmesi gereken bir finaldi en az 10 oy fark olması lazımdı ama forum dinamiklerini bildiğim için de zorlu geçeceğini biliyordum :A
Neyse zor da olsa kazandık aksi durum çok absürt olacaktı yoksa...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle eline sağlık @Tolstoyevski
Sorunsuz bir etkinlik oldu diye yazmayacağım, baya baya kaoslu ve beni de yoran bir etkinlik oldu :A 2021 olarak senle birlikte nice nice etkinlikler yürüttük. Buna başladığında aman beni karıştıma dedim ama daha ilk turda konular açmana yardım etmiştim :A sonra favori üye ile uğraştığımda tek kaldın fakat final turları yine yardımcın olarak buldum kendimi :A

Sonuç kısmına gelince aşırı heyecanlı ilerledi. Uzatmaya gitmedi neyseki çünkü o süreç çok yorucu :A

İki karakteride severim ama Burhan Altıntop daha fazla sevdiğim bir karakterdi. Memnun kaldığım bir sonuç oldu :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle eline sağlık @Tolstoyevski
Sorunsuz bir etkinlik oldu diye yazmayacağım, baya baya kaoslu ve beni de yoran bir etkinlik oldu :A 2021 olarak senle birlikte nice nice etkinlikler yürüttük. Buna başladığında aman beni karıştıma dedim ama daha ilk turda konular açmana yardım etmiştim :A sonra favori üye ile uğraştığımda tek kaldın fakat final turları yine yardımcın olarak buldum kendimi :A

Sonuç kısmına gelince aşırı heyecanlı ilerledi. Uzatmaya gitmedi neyseki çünkü o süreç çok yorucu :A

İki karakteride severim ama Burhan Altıntop daha fazla sevdiğim bir karakterdi. Memnun kaldığım bir sonuç oldu :A
Bu arada dikkatimden kaçtı sanma zamanda yolculukla geleceğe gidip kopya çekmişsin benden kopyacı kedi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu arada dikkatimden kaçtı sanma zamanda yolculukla geleceğe gidip kopya çekmişsin benden kopyacı kedi :A
Benim konumu kopyalamışsın, demesen farketmeyecektim :A neyse helal hoş olsun. Kardeş etkinlik oldu nede olsa :A
------

Afet Güçverir lobisi inanılmaz çalışmış yalnız. :A
Afet'i oylamanı beklerdim. Baksana zamanında olan tercihine :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben tabii ki Afet'ciğimi destekledim ama her ikisi de sevdiğim dizi karakterleri o yüzden kim kazansa mutlu olacaktım. Afet ve Burhan'a tebrikler ve bu karakterleri oynayan Perran Kutman'a, Engin Günaydın'a, yaratacıları Gani Müjde ve Gülse Birsel'e...

Çocukluğum desem... Afet Güçverir ve Burhan Altıntop derim... Forumcuğum yine iç dünyamı yansıtmış bu etkinlikle. :bhr:

Orta okul drama dersinde Burhan taklidimi diğer sınıflardan izlemeye gelirlerdi... :A

Emeklerinize sağlık @Dosi ve @Tolstoyevski .. ve bilmediğim başka katkıda bulunan kim varsa..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben tabii ki Afet'ciğimi destekledim ama her ikisi de sevdiğim dizi karakterleri o yüzden kim kazansa mutlu olacaktım. Afet ve Burhan'a tebrikler ve bu karakterleri oynayan Perran Kutman'a, Engin Günaydın'a, yaratacıları Gani Müjde ve Gülse Birsel'e...

Çocukluğum desem... Afet Güçverir ve Burhan Altıntop derim... Forumcuğum yine iç dünyamı yansıtmış bu etkinlikle. :bhr:

Orta okul drama dersinde Burhan taklidimi diğer sınıflardan izlemeye gelirlerdi... :A

Emeklerinize sağlık @Dosi ve @Tolstoyevski .. ve bilmediğim başka katkıda bulunan kim varsa..
Bully'de bahsetti Burhan'ı da sevdiğini, Afet ağır basar onda dedi :A bu etkinliği ara ara bana bildir diyordu :A forumda olsam Atacan için Afet derdim demişti :A
Gidip ona sonucu anlatayım :A

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bully'de bahsetti Burhan'ı da sevdiğini, Afet ağır basar onda dedi :A bu etkinliği ara ara bana bildir diyordu :A forumda olsam Atacan için Afet derdim demişti :A
Gidip ona sonucu anlatayım :A
Doğru demiş Kaanım, selamımı iletirsin o zaman bir ara yazarım WP'den, çok yoğunum. :(

Bu arada geçe etiket konusunda yazdığımı yanlış anlaşılmasın genel bir şeydi. Kişisel algılamayın..

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doğru demiş Kaanım, selamımı iletirsin o zaman bir ara yazarım WP'den, çok yoğunum. :(

Bu arada geçe etiket konusunda yazdığımı yanlış anlaşılmasın genel bir şeydi. Kişisel algılamayın..
Genelde Cuma günleri yazışıyoruz Aşk Mantık İntikam dizisi için, çok seviyor ve yeğenimde çok seviyor, istemeye istemeye eşlik ediyorum :A

Yok sorun değil. @Tolstoyevski ile farklı isimleri oyladık, yapmasakta olası durumda birbirimize müsade etmezdik bundan dolayı da :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,536
Puanı
1,060
Döner sermaye düşmanı Afet öğretmen tüm dış müdahalelere rağmen kazanmış, tebrikler olsun. :bhr:

• Harika
Reactions: mrt-06

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Burhan Altintop cok zorlu bir yoldan gecerek bu finali kazandi. :Z
Afet Ögretmen ile beraber finale kalmasi ile fav10'a yakisan bir final ikilisi oldu.

Ikisinide tebrik ederim. :D

Gelecek sene icin temeni ederim ki, bazi kurallarin gözden ve elden gecirilmesi, tartismalara yol acmayacak anketlerin olusmasi dilegiyle. :D

Emeginize saglik @Tolstoyevski ve @Dosi :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Etkinliği bence kazanması gereken İhsan Yıldırım'ın erkenden elenmesiyle çok kötü başlasak da genel olarak güzel bir etkinlik oldu. Burhan Altıntop da gerçekten muazzam bir karakterdi. Finale kalan Afet Güçverir de. :Z