2021 En Favori Dizi 2021 - Çeyrek Final | B Grubu | Masumlar Apartmanı vs Menajerimi Ara

Hangi dizi YARI FİNALE çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
En Favori Dizi'nin 2021 ayağı çeyrek final ile devam ediyor!
  • Özelden oy istemek, üyelerin "hatrına" oy vermek vb. yasaktır.
  • Son Oy Kullanma Tarihi: 1 Ağustos Pazar

Çeyrek Final-B Grubu.jpg

• Beğendim
Reactions: Doğan

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Masumlar Apartmanı.

Caner Ergüder işin içinde olunca Menajerimi Ara çeyreğe kadar gelmiş. Tebrikler ona da.:bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Kırmızı balonlara inat Menajerimi Ara :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında Masumlar Apartmanı'nı da çok beğenirim ama Menajerimi Ara çok fark yemesin diye ve en çok onu izlediğim için oyum ona. Daha fazla izlediğim bir diziydi çünkü

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Seni mort edecek sonuç. :A Masumlar gelince MA hezimete uğramıştı burada da aynısı olacak. :Z
Etkinliğin adı EN KALİTELİ DİZİ değil EN FAVORİ DİZİ olduğu için normal karşılıyorum. Daha birkaç gün önce forum kaliteden anlamıyor diyen sendin. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Etkinliğin adı EN KALİTELİ DİZİ değil EN FAVORİ DİZİ olduğu için normal karşılıyorum. Daha birkaç gün önce forum kaliteden anlamıyor diyen sendin. :A
Ben onu müzik zevki için demiştim. :A İşine geldiği gibi algılama lütfen. İkisi de kaliteli diziler ama sürekli değişen senaryo ekibi, bomboş entrikalar ve bir süre sonra rom-coma evrilen hikayeyle Menajerimi Ara benim için Masumlar'ın altındadır sen de çatlayacaksın. :A

Forum dizi konusunda kaliteli oylar veriyor bak KO yok. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Ben onu müzik zevki için demiştim. :A İşine geldiği gibi algılama lütfen. İkisi de kaliteli diziler ama sürekli değişen senaryo ekibi, bomboş entrikalar ve bir süre sonra rom-coma evrilen hikayeyle Menajerimi Ara benim için Masumlar'ın altındadır sen de çatlayacaksın. :A

Forum dizi konusunda kaliteli oylar veriyor bak KO yok. :Z
Sezonun büyük kısmında izleyip beğenmesine rağmen oy verme zahmetini göstermeyenler nedeniyle olabilir mi. :):)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sezonun büyük kısmında izleyip beğenmesine rağmen oy verme zahmetini göstermeyenler nedeniyle olabilir mi. :):)
Hikayeleri sündürüp, uzatıp beni sıktığı için oy vermemem çok doğal. Tıpkı Menajerimi Ara'da olduğu gibi. :)

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hikayeleri sündürüp, uzatıp beni sıktığı için oy vermemem çok doğal. Tıpkı Menajerimi Ara'da olduğu gibi. :)
Ne olursa olsun Alya, Boncuk, Kumru, Meliha gibi birbirinden etkileyici hikayeler ve harika oyunculuklara rağmen vermemek de ne bileyim.. İzlemediğim ama kaliteli görünen işlere (Son Yaz, Gönül Dağı vs.) bile oy verdim azıcık beni örnek al. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne olursa olsun Alya, Boncuk, Kumru, Meliha gibi birbirinden etkileyici hikayeler ve harika oyunculuklara rağmen vermemek de ne bileyim.. İzlemediğim ama kaliteli görünen işlere (Son Yaz, Gönül Dağı vs.) bile oy verdim azıcık beni örnek al. :A
Önceki turlarda izlemeyip oy verdiğim işler oldu ama artık durum ciddileşti kusura bakma. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...