En Favori “Diğer” Kazananları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
belki ilerde bu bölüme baska isimlerde imzasini atar :A ama evet tam bir @The_Erinch konulari olmus :A

konuyu haftalar önce ayarlamistim ama linkleri ekleyip acmak bugüne nasip oldu :A
Birde Forumda ki ilk etkinliğim vardı gızzzz.. Onuda link edeydin... En İz Bırakmış, finali kaoslarla dolu film etkinliği 🤪🤪🤪

Ramazan bitsinde en Favori yemek başlatırım 🤭

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Birde Forumda ki ilk etkinliğim vardı gızzzz.. Onuda link edeydin... En İz Bırakmış, finali kaoslarla dolu film etkinliği 🤪🤪🤪

Ramazan bitsinde en Favori yemek başlatırım 🤭
o etkinlik bu bölümde acilmamis, ondan eklemedim :A burasi diger etkinlikler bölümü :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@12.Adam merakını giderelim artık :A

Bundan haftalar önce @Cervantes bir etkinlik önerisi ile geldi. Nostaljik benim En Özlenilen Dizi etkinliğime benzer.
Geçmişten günümüze kanalların yeni sezon tanıtımlarını yarıştırmak istediği bir etkinlik. Sonbaharda büyük olasılıkla el atarız ama tabi kendisi öyle sadece fikir sahibi olmayacak. Üşengeçliği bırakıp konular açacak :A
Yaz tatili sonrası öneri konusunu açıp isim ve etkinliğin planlamasına tam el atarız :A @Yakamoz-Asi
Minik bir duyuru olarak burada kalsın bu.

belki ilerde bu bölüme baska isimlerde imzasini atar :A ama evet tam bir @The_Erinch konulari olmus :A
@MasacRE o kutlu zaman yaklaştı :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060

Bundan haftalar önce @Cervantes bir etkinlik önerisi ile geldi. Nostaljik benim En Özlenilen Dizi etkinliğime benzer.
Geçmişten günümüze kanalların yeni sezon tanıtımlarını yarıştırmak istediği bir etkinlik. Sonbaharda büyük olasılıkla el atarız ama tabi kendisi öyle sadece fikir sahibi olmayacak. Üşengeçliği bırakıp konular açacak :A
Yaz tatili sonrası öneri konusunu açıp isim ve etkinliğin planlamasına tam el atarız :A @Yakamoz-Asi

Teşekkürler :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Muradına erdin mi @12.Adam :A

Konularını merakla bekliyorum @Cervantes :A @Dosi :D
------

Artık bundan sonra kara kara düşünüp 4’lere kadar uykusuzluk çekmene gerek kalmadı :A @Yakamoz-Asi

Bügün gene maç var. Napicaz? :A
@Yakamoz-Asi

Bu adam 3den önce yatarsa mucize bence. :F

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560