2019 En Favori Şarkı 2019 Sonuçları | İşte 2019'un En İyi Şarkıları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10.net'in gelenekselleşen etkinliklerinden birisi olan En Favori Şarkı'nın 2019 sezonunun sonuna gelindi.

Haftalardır süren oylamalar sonucunda 2019’un en iyi şarkıları sizlerin oylarıyla belirlendi.

120 şarkı arasında yapılan pek çok eleme sonucunda 2019'un en iyi şarkısı, Merve Özbey’in “Devran” albümünde yer alan “Yaramızda Kalsın” oldu. Sözü ve müziği, 2 yıl önce genç yaşta hayatını kaybeden müzisyen Onur Can Özcan’a ait olan şarkı, geçtiğimiz yılın en büyük hitlerinden olmuştu.

Merve Özbey’in %59.5'e %41.5 önde tamamladığı final oylamasında ikinci olan şarkı ise Buray’ın “Kehanet” albümünde yer alan “Tac Mahal” adlı şarkısı oldu.

En Favori Şarkı Tarihi

2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

2016'nın Kazananı: Sıla- Afitap
2016'nın Finalisti: Simge - Yankı

2017'nin Kazananı: Sıla - Yan Benimle
2017'nin Finalisti: Sezen Aksu - İhanetten Geri Kalan

2018'in Kazananı: Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
2018'in Finalisti: Simge - Öpücem

2019’un Kazananı: Merve Özbey – Yaramızda Kalsın
2019’un Finalisti: Buray – Tac Mahal

Özetle En Favori Şarkı 2019

Kazanan: Merve Özbey – Yaramızda Kalsın
Finalist: Buray – Tac Mahal

Yarı Finalistler: Murda & Ezhel – Aya, Feride Hilal Akın – Yok Yok

Çeyrek Finalistler: Yalın – Deva Bize Sevişler, Mustafa Sandal, Zeynep Bastık – Mod, Merve Özbey – Tebrikler, Zeynep Bastık, Anıl Piyancı – Bırakman Doğru Mu?, Ziynet Sali – Bana da Söyle, Zeynep Bastık – Her Yerde Sen, Sıla – Karanfil, Buray – Kabahat Bende

4.Turda Elenenler: Sura - Bir Daha Yak, Sagopa Kajmer – Toz Taneleri, Hadise – Geliyorum Yanına, Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta?, Simge – Aşkın Olayım (Onurr), Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli – Mühür, Ersay Üner – Nokta, Göksel – Hiç Yok, Derya Uluğ – Ah Zaman, Şanışer & 17 Sanatçı – Susamam, Oğuzhan Koç – Sükut-u Hayal, Reynmen – Derdim Olsun

İşte 2019'un En Favori Şarkısı:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Eline ve emeğine sağlık kardeşim, baştan sona kusursuz bir etkinlik oldu. :D @Bully

Benim favorilerim önceki turlarda elendiği için en sevdiğim şarkı kazandı diyemem ama Yaramızda Kalsın’a gitmişti oyum finalde. İyi de bir farkla kazanmış zaten, demek ki cidden çok seviliyor ve kazanmayı hak etti. Zaten şarkının anlamı çok büyük. Tebrik ederim.

• Harika
Reactions: Bully

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Merve Özbey'in şarkısının kazanması çok anlamlı oldu. Onur Can Özcan'a bu ödül armağan olsun!

• Beğendim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Favori şarkım yoktu ama Yaramızda Kalsın'a ilk baştan beri oy vermiştim. Hakeden kazandı diyebilirim:Z

Etkinliği Yıllar sonra yine senin sunumunda görmek güzeldi. @Çiğdem 'le ortak sunduğunuz yıldan sonra hiç sunmamıştın. Çok yorucu olan bu etkinliktede temiz bir iş çıkarttın. Eline sağlık Kaan'cım:D

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @Bully başarılı bir etkinlik sürdürdün 🤗
İki şarkıda finallik değildi ama iyi bir şarkı kazandı😊

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Gönlümdeki birinciler; Aya, Nokta, Yok Yok, Ah Zaman ve Bırakman Doğru Mu idi. Son turlarda oy bile vermediğim ama finaldeki rakibine göre çok daha iyi olduğu için oyum Yaramızda Kalsın'a gitti. Umarım gelecek sezonlarda daha kaliteli şarkılar kazanır. :D

Emeğine sağlık @Bully, çok güzel yürüttün. :bhr:

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
@Bully emeğine sağlık ablacım evde olmadığımdan oy veremedim Yaramızda kalsın kazanmasına sevindim :D

• Harika

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şanışer ve 17 Sanatçılı Susamam şarkısını 4 turda elemişsiniz. :D

Sonra "bu ülke niye bu hâlde, niye sanata ve bilime önem verilmiyor, saygı duyulmuyor?!" diye zangır zangır ağlıyorsunuz. :D Zırıl zırıl ağlamaya devam edin. :D :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok teşekkürler herkese. :D

Finale çıkan şarkılar içime sindi, sonuçtan da memnunum. İlk şampiyonluğunu kazanan Merve Özbey'i tebrik ediyorum. Buray da finale kalarak adını En Favori Şarkı tarihine yazdırmış oldu, ona da tebrikler.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Emeğine sağlık Kaan’ım. :bhr: @Bully

Yaramızda Kalsın bu senenin favori şarkılarımdandı şampiyon olacağını da tahmin etmiştim. :A

Benim finalde tercihim Tac Mahal olmuştu, kazanamadı ama finale kalarak harika bir iş çıkardı. :Z

• Harika