2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | A Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Admin
10 Mart 2013
75,889
50,145
1,060
En Favori Şarkı 2019, çeyrek final turuyla devam ediyor.

Çeyrek finalde her gruptan 1 şarkıya oy verilecek ve en çok oy alan şarkı yarı finale yükselerek finale bir adım daha yaklaşmış olacak.

Oylama 3 gün sürecektir.

İşte çeyrek final A grubu adayları:

Merve Özbey - Yaramızda Kalsın

Yalın - Deva Bize Sevişler

Mustafa Sandal, Zeynep Bastık - Mod

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
47,470
45,106
1,060
Zey TV 🍒
@Bully diğer grupta 1 tanesinden emin olamadığım için oylayamamıştım. Herkese şuna oylamadın diye hatırlatıyordun:S
En azından sonucu değiştirmiyormuş.
Şimdi hepsini oylarım yoksa sonra unutuyorum 😏

• Beğendim
Reactions: Bully

Bully

Admin
10 Mart 2013
75,889
50,145
1,060
@Bully diğer grupta 1 tanesinden emin olamadığım için oylayamamıştım. Herkese şuna oylamadın diye hatırlatıyordun:S
En azından sonucu değiştirmiyormuş.
Şimdi hepsini oylarım yoksa sonra unutuyorum 😏
Sen dikkatlisindir aslında bu konularda ya. :A

Kararsız kaldıklarını sonradan oyladın ama 1 grubu unutmuşsun yine evet :A Ben belki bilerek oylamamıştır diye düşündüm. Bir de evet sonucu değiştirmiyordu zaten. :D

Aynen bir an önce oyla kurtul :A Sonraya kalınca her şey olabiliyor :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
47,470
45,106
1,060
Zey TV 🍒
Sen dikkatlisindir aslında bu konularda ya. :A

Kararsız kaldıklarını sonradan oyladın ama 1 grubu unutmuşsun yine evet :A Ben belki bilerek oylamamıştır diye düşündüm. Bir de evet sonucu değiştirmiyordu zaten. :D

Aynen bir an önce oyla kurtul :A Sonraya kalınca her şey olabiliyor :D
Yalnız ben eski ben değildim bu ara. Profilimi gördüysen dün kurşun döktüm kendime bu yüzden :F çok fazla unutkanlık dalgınlık ve saflık olmuştu bende :( yavaş yavaş toparlanıyorum ama D grubu zormuş. Sıla mı yoksa Buray mı düşüneceğim yine :A

• Güldürdün

Bully

Admin
10 Mart 2013
75,889
50,145
1,060
Yalnız ben eski ben değildim bu ara. Profilimi gördüysen dün kurşun döktüm kendime bu yüzden :F çok fazla unutkanlık dalgınlık ve saflık olmuştu bende :( yavaş yavaş toparlanıyorum ama D grubu zormuş. Sıla mı yoksa Buray mı düşüneceğim yine :A
Gördüm evet, nazara geldin demek bu aralar. :A Olabilir böyle dönemler ya, toparlarsın. :D

Düşün bakalım. :A Ama oyunu kime vereceğini tahmin edebiliyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
47,470
45,106
1,060
Zey TV 🍒
Gördüm evet, nazara geldin demek bu aralar. :A Olabilir böyle dönemler ya, toparlarsın. :D

Düşün bakalım. :A Ama oyunu kime vereceğini tahmin edebiliyorum. :A
Ortak arkadaşımız bunu görmez umarım ama diğer seçenek daha ağır basıyor :A onu mu tahmin etmiştin doğru söyle :A B'nin nerdeyse tüm şarkılarını beğeniyorum ama S'nin sadece bazı şarkılarını :A şuanki şarkısıda oldukça iyi

• Güldürdün

Bully

Admin
10 Mart 2013
75,889
50,145
1,060
Ortak arkadaşımız bunu görmez umarım ama diğer seçenek daha ağır basıyor :A onu mu tahmin etmiştin doğru söyle :A B'nin nerdeyse tüm şarkılarını beğeniyorum ama S'nin sadece bazı şarkılarını :A şuanki şarkısıda oldukça iyi
Onu tahmin etmiştim. :A

B'yi tercih edersen ben yanılmış olurum. :A

• Güldürdün

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
47,470
45,106
1,060
Zey TV 🍒
Onu tahmin etmiştim. :A

B'yi tercih edersen ben yanılmış olurum. :A
Sen kesin arkadaş etkisinde kalacağımı sanmışsındır ama no:A
yanılacak gibisin. Ben bugün aradan çıkarırım. İkisini ard arda dinleyip oylarım.B'yi seçersem belirtmeyecektim ama şimdi düşündümde diss almam için iyi fırsat olur :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...