2017 En Favori Şarkı 2017 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Büyük Finale Çıksın ?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@pompy Sıla Yan Benimle Şarkısı Arka Sokaklarda çalacakmış diye duydum malum Hüsnü hasta ya. Sen de Yan Benimle seçeneğine oy vererek destek olabilirsin kardeşim. :X

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@pompy Sıla Yan Benimle Şarkısı Arka Sokaklarda çalacakmış diye duydum malum Hüsnü hasta ya. Sen de Yan Benimle seçeneğine oy vererek destek olabilirsin kardeşim. :X

@-KADİR-- Sıla desteğini bekliyor :D

@Arslan Bey bir Sıla hayranı olarak Sıla demen gerekir :A
Ya sen nasıl çıkarcı bir adamsın? Bazen düşünüyorum "Sıla ile sponsorluk anlaşman mı var." diye. -gitmedin ama neyse- askerdeyken bu etiketleme olayının planlarını mı yaptın?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İki şarkının arasında kaldım. İkisi de çok iyi şarkı.

Simge'nin "Üzülmedim Mi" şarkısı, Ersay Üner imzalı mükemmel bir şarkı. Düzenlemesi de iyiydi. Bir ara o kadar çok dinliyordum ki, bağımlısıydım yani.

Sıla'nın "Yan Benimle" şarkısı, bambaşka dünya. 2016'da çıkan albümden ama klibi 2017'de çıkma. Sıla'nın olayı kendisi yazıyor sözleri, hissettiriyor.

Not düşelim: İki şarkının klibini de çok beğendiğim iki klip yönetmeni çekti. "Üzülmedim Mi" şarkısını Murat Joker; "Yan Benimle" şarkısını ise, Bedran Güzel çekti. İkisi de çok kaliteli klip.

Şimdi şarkı dediğin, müzik dediğin his işi. Sıla'nın şarkıları, özellikle de kendi hisleriyle sözlere döktüğü için hep daha duygulu, hep daha anlamlı ve hep daha iyi gelmiştir. Kendi tarzı var çünkü. Konuşur gibi söyleyip, nakarat kısmında bağıra çağıra duygularını haykırdığı bir tarz.

İşte bu yüzden:
  • Sıla - Yan Benimle

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu gece kapanıyor di mi? :A @Çiğdem- eşitlik halinde kim çıkıyor? :A

Eşitlik halinde Sıla çıkar ama sen oy vermedin dimi :A sen de Simge dersin zaten :A

Baktım geçen tur Sıla 13, Simge 12 almış Sıla çıkacak eşitlikte maalesef :A

Ben de Simge dedim. Yeter her sene Sıla'yı mı seçeceğiz. :bağır:
Eşitlik halinde iki şarkıyada ayıp ve haksızlık olmaması için finale Manifesto çıkacak @mrt-06 :A :A :A

Sezen 2 şarkısıyla final oynasın :Z:Z:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Simge'nin "Üzülmedim Mi" şarkısı, Ersay Üner imzalı mükemmel bir şarkı. Düzenlemesi de iyiydi. Bir ara o kadar çok dinliyordum ki, bağımlısıydım yani.

Sıla'nın "Yan Benimle" şarkısı, bambaşka dünya. 2016'da çıkan albümden ama klibi 2017'de çıkma. Sıla'nın olayı kendisi yazıyor sözleri, hissettiriyor.

Not düşelim: İki şarkının klibini de çok beğendiğim iki klip yönetmeni çekti. "Üzülmedim Mi" şarkısını Murat Joker; "Yan Benimle" şarkısını ise, Bedran Güzel çekti. İkisi de çok kaliteli klip.

Şimdi şarkı dediğin, müzik dediğin his işi. Sıla'nın şarkıları, özellikle de kendi hisleriyle sözlere döktüğü için hep daha duygulu, hep daha anlamlı ve hep daha iyi gelmiştir. Kendi tarzı var çünkü. Konuşur gibi söyleyip, nakarat kısmında bağıra çağıra duygularını haykırdığı bir tarz.

İşte bu yüzden:
  • Sıla - Yan Benimle
Bu özel açıklamalar İçin teşekkür ederiz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060

İşte bu yüzden:
  • Sıla - Yan Benimle
Senin oy ile Sıla tur atladı.
Bu arada ne güzel tesadüf, Sıla 9-0 gerideyken ilk oyu ben verdim 1. oyu ve son oyuda sen verdin :D

@denizz19 beraberlikle bitmiş :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...