2016 En Favori Şarkı 2016 Sonuçları | İşte 2016'in En İyi Şarkıları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mustimi yine 4.tura getirdik çeyrek olmasada 2 etkinliktir 4.turda olup konuda isminin yazılmasıda iyidir @Bully :A :A :A

ama gıybete haksızlık yapıldı 1.turda harcanırmıydı o şarkı ayoll bu yazın bence en ses getiren 3 şarkısından biriydi onuda analım :A :A :A

Tebrik ederim Musti beyi :A 4.tur iyi bir başarı tabii :D

Gıybet'e yapılan bu haksızlığı şiddetle kınıyorum :A Neyse forum hakkını vermese de halk verdi zaten sıkıntı yok, geçtiğimiz yaza damgasını vurdu, 80 milyon da izlenme aldı :Z

İlk turlara bakmamıştım demek Serdar Ortaç ilk tur elenmiş ha :A Forumun yaptığı en isabetli iş bu olmuş o zaman helal olsun :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
500-369.jpg

Oyların yeniden sayılması için YSK'ya başvuracağız :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
z3Gq8j.jpg

Fav10.net'in gelenekselleşen etkinliklerinden birisi olan En Favori Şarkı'nın 2016 sezonunun sonuna gelindi.

Haftalardır süren oylamalar sonucunda 2016'ın en iyi şarkıları sizlerin oylarıyla belirlendi.

120 şarkı arasında yapılan pek çok eleme sonucunda 2016'ın en iyi şarkısı, Sıla'nın Mürekkep albümünün çıkış parçası Afitap oldu. Sıla Altın Kelebek'den 2016 yılının,Pop Kadın ödülünüde kazanmıştı.

Sıla'nın 51.0%'e 49.0% önde tamamladığı final oylamasında ikinci olan şarkı ise Simge-Yankı oldu.

En Favori Şarkı Tarihi

2011'in Kazananı: Model - Değmesin Ellerimiz
2011'in Finalisti: Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer

2012'nin Kazananı: Sıla - Yoruldum
2012'nin Finalisti: Mustafa Ceceli - Es

2013'ün Kazananı: Sıla - Aslan Gibi
2013'ün Finalisti: İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

2014'ün Kazananı: İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
2014'ün Finalisti: Sıla - Vaziyetler

2015'in Kazananı: Gülşen - Bangır Bangır
2015'in Finalisti: Sıla - Hediye

2016'ın Kazananı: Sıla- Afitap
2016'ın Finalisti : Simge - Yankı

Özetle En Favori Şarkı 2016

Kazanan : Sıla - Afitap
Finalist : Simge - Yankı

Yarı Finalistler: Ayşegül Aldinç feat. Gökhan Türkmen - Durum Leyla,Yalın - Tatlıyla Balla

Çeyrek Finalistler: Harun Kolçak feat. Gökhan Türkmen - Yanımda Kal,Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk,Murat Boz - Adını Bilen Yazsın,Model - Mey,Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama,Yalın - Sesinde Aşk Var,Emre Aydın - Sen Beni Unutamazsın,İlyas Yalçıntaş - İçimdeki Duman.

4.Turda Elenenler:Mustafa Sandal - Hepsi Aşktan,Bengü - Sığamıyorum,Derya Uluğ - Okyanus,İrem Derici - Evlenmene Bak,Buray - Kimsenin Suçu Yok,Sertab Erener - Olsun,Sıla - Engerek,Buray - Aşk Mı Lazım,Aleyna Tilki ft.Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama,Hande Yener - Mor,Aynur Aydın - Bi Dakika,
,İlyas Yalçıntaş - Bu Nasıl Veda.

İşte 2016'in En Favori Şarkısı:

hakeden kazanmış SILA yı kutluyoruz vede öpüyoruz :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tabiki de buraya Sıla'yı tebrik etmeye gelmedim. @denizz19 tebrik ederim gayet güzel oy topladın. Parti kur oy verelim. :A

Forumda ki bir tehlike de Sıla sevici kitle, bu kitle gitmediği sürece Sıla en kötü şarkısıyla bile şampiyon olur- ki gördüğünüz gibi oldu da- Yönetimin önlem alması lazım. Ciddiyim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sıla'nın kazanmasına çok sevindim, hak ediyordu. Yankı şarkısı pek sevdiğim bir şarkı değil, bir türlü ısınamadım. İşin aslı Afitap da öyle çok iyi değil, ortalama bir şarkı. Ama seçimlerinizi hiç beğenmedim. O kadar güzel şarkılar varken yarı finalistlerin bunlar olması güldürdü. Seneye daha iddialı olur umarım. :X

Sıla ve Simge'ye tebrikler, oy veren tüm yurttaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. :A

Tabiki de buraya Sıla'yı tebrik etmeye gelmedim. @denizz19 tebrik ederim gayet güzel oy topladın. Parti kur oy verelim. :A

Forumda ki bir tehlike de Sıla sevici kitle, bu kitle gitmediği sürece Sıla en kötü şarkısıyla bile şampiyon olur- ki gördüğünüz gibi oldu da- Yönetimin önlem alması lazım. Ciddiyim.
Gitmemi mi istiyorsun? Beni... Beni... Yiğidini...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sıla'nın kazanmasına çok sevindim, hak ediyordu. Yankı şarkısı pek sevdiğim bir şarkı değil, bir türlü ısınamadım. İşin aslı Afitap da öyle çok iyi değil, ortalama bir şarkı. Ama seçimlerinizi hiç beğenmedim. O kadar güzel şarkılar varken yarı finalistlerin bunlar olması güldürdü. Seneye daha iddialı olur umarım. :X

Sıla ve Simge'ye tebrikler, oy veren tüm yurttaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. :A

Gitmemi mi istiyorsun? Beni... Beni... Yiğidini...
Go home. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Siz hala konuşun balkon konuşmasına hazırlanıyoruz :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konuyu sabitlememis kimse artık nasıl haketmediyse 1. Olmayı. Unutulmuş.:A