2015 En Favori Şarkı 2015 Sonuçları | İşte 2015'in En İyi Şarkıları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok, açabilirsin istersen. :D
Üşenmesem dün açıcaktım :X hem nereye açılacağı bile mechul bir konu:F rtuk ceza verdiği için tv-reyting mi cezayı alan muzik oldugu için muzik bölümüne mi? Yapılan benzetmeyle magazin-guncel haberlere mi bilemem:F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Üşenmesem dün açıcaktım :X hem nereye açılacağı bile mechul bir konu:F rtuk ceza verdiği için tv-reyting mi cezayı alan muzik oldugu için muzik bölümüne mi? Yapılan benzetmeyle magazin-guncel haberlere mi bilemem:F
Evet tartışmaya açık bir konu cidden. :A Reyting olmaz, güncel haberler de elenebilir geriye müzik dünyası ve magazin kalıyor. Bana müzik dünyası bölümü daha yakın geldi. :X Bugün üşengeç bir gününde değilsen oraya açabilirsin. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet tartışmaya açık bir konu cidden. :A Reyting olmaz, güncel haberler de elenebilir geriye müzik dünyası ve magazin kalıyor. Bana müzik dünyası bölümü daha yakın geldi. :X Bugün üşengeç bir gününde değilsen oraya açabilirsin. :A
Vallaha üşengecim :F yorgunluğu atmak için şimdi yabancı dizilerimi izleyeyim erkenden yatayım:A

Kınıyorum ayrıca rtuk'u (konu açılmazsa eğer sitemi burdan dile getireyim:X)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle emeğine sağlık @Bully çok başarılı sundun bence çok eğlendik;););)

her insanın zevki farklıdır özellikle müzik konusunda bunu survivorda yeterince gördük bence şarkı aynı ama senin kulağına farklı geliyor benim farklı geliyor mesala bu yazın en tutulmuş 2 şarkısı hangileri miş miş kötü şarkı diyorum ben ve bangır bangır onada fazla abartı diyorum yani 100 milyon geçmiş şarkının birine kötü birisine abartı diyorum en basit örneği bu benim düşüncem ve gelelim hediyeye yazın hediye konusunda söyledim olmamış sıla bu sefer yapamamış sılanın tutulan popüler olmuş şarkılarının çok gerisinde bir şarkı hediye zaten 2014 çıkmıs nerdeyse 2 yıl olucak yeni 20 milyon oluyor ama beni izlenmesi ilgilendirmez 100 milyonları geçenlerede laf ediyorum sıla bu sefer tutturamamış hediyenin tutmayan bir şarkı olduğu görüşündeyim ve bukadar hit şarkılar içinden finale kalıyorsa zaten büyük başarı ama keşke bangır bangır ile rekabet edebilicek bir şarkı çıksaydıda final başa baş gitseydi ama hediyenin final görmesi kazanmış gibi başarıdır zaten:-):-):-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben sonuçlardan memnun kalmadım bari seni tebrik edeyim. @Bully :A

Şaka maka 2014 etkinliğine göre bu yıl daha büyük katılım oldu sanki. :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben sonuçlardan memnun kalmadım bari seni tebrik edeyim. @Bully :A

Şaka maka 2014 etkinliğine göre bu yıl daha büyük katılım oldu sanki. :D
Et tabii yaklaşık 40 gün emek verdim bu etkinliğe. :A

Ben yönetince öyle oluyor @hayret bi şey duymasın :A Bangır Bangır'ın kazanacağı daha yarışma başlamadan belliydi aslında bir sürpriz gerçekleşmedi yani bu sene inşallah yılı bu kadar domine eden bir hit şarkı çıkmaz :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Açıkcası çeyrek finalistler kısmından sonrası beni pek tatmin etmedi.

Onun dışında zirveyi gören Bangır Bangır, benim aklımda da zirveyi görecek şarkılardan biriydi, muhtemelen her tur vermişimdir oyumu, finalde de verdim, bence o anlamda hak edene gitti.

Edit: Etkinliği düzenleyen Bully'i de tebrik etmek lazım tabiki. :)