2022 En Favori Üye 2022 | Yarı Final | serhatt vs 12.Adam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye finale yükselsin?

• serhatt

Oy: 14 42.4%
  • 12.Adam

Oy: 19 57.6%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,595
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2022, yarı final oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.
------

@12.Adam @Ahmed @Alos @Angelica @Araf @Aserat @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @Angelica @Billy Kane @Burak97 @Bussy @Cervantes @cookies @denizz19 @Doğan @DR @dreamy @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @eskici @Felon @Fks14 @Forumdash @Gerekli24 @Gizmen @hayret bi şey @Hazem @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @Klaus @MasacRE @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso @Mr.At @mrt-06 @offensive @ömer karataş @Özgür @ozmoturk @phoebebuffay @cokiyitvci @Sanalbellek @Polat Şaşmaz @Keith Long @-potterhead- @S.G.A.T. @evyapimibira @STAR @serhatt @seyfullXh @Sherlock @slhttnmtl @soo @The_Erinch @tolgab @Tolstoyevski @Turkuazz @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Yiğitt @Zeyno @781Ens ......

Buradan çıkış yok artık. Bunca yıldır ilk kez yarı final gördüm ve buradan ileriye gidemeyeceğim. Çok keyifliydi buralara kadar gelmek. Hak eden kazansın finalde. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Neyse umarım fesatlığa, bomboş hırs ve nefrete karşı sevgi ve sıcakkanlılık finale çıkar da geleceğe dair umutlarımız sönmez. :A
Sen elendiğine göre saydığın şeylere sahip insanlar çıkacak zaten. :F

Sen elendiğine göre saydığın şeylere sahip insanlar çıkacak zaten. :F
Ay yine başladın bensiz yapamadığını bu kadar belli etme. :F Zaten çeyrek finale çıkmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum senin gibi sabah akşam aldığım oyu düşünecek boş vaktim yok maalesef. :Z
------

Bu arada kaknem 22 yaşına girmiş serhata göre daha çıtır şimdi serhat bunun üstüne üzüntüden uyuyamaz:F @Dosi @Angelica

Neyse hepi börtdey bu vesileyle :X
Beni lütfen bu şahısla aynı cümle içinde kullanma tüylerim diken diken oluyor. :A Teşekkürler umarım bomboş insanlarla uğraşmayacağım bir yaş olur. :A

Ay yine başladın bensiz yapamadığını bu kadar belli etme. :F Zaten çeyrek finale çıkmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum senin gibi sabah akşam aldığım oyu düşünecek boş vaktim yok maalesef. :Z
Sen başlattın şimdi dediğine bak çocuksun daha. :F

Aynen oyla yatıp oyla kalkıyorum nasıl bildin. :Z
------

Bu arada kaknem 22 yaşına girmiş serhata göre daha çıtır şimdi serhat bunun üstüne üzüntüden uyuyamaz:F @Dosi @Angelica

Neyse hepi börtdey bu vesileyle :X
Hayatımda daha saçma çok az şey duymuşumdur. :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...