2022 En Favori Üye 2022 | 5. Tur | serhatt vs denizz19

Hangi üye çeyrek finale yükselsin?

• serhatt

Oy: 20 64.5%
  • denizz19

Oy: 11 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2022, 5. tur oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.
------

@12.Adam @Ahmed @Alos @Angelica @Araf @Aserat @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @Angelica @Billy Kane @Burak97 @Bussy @Cervantes @cookies @denizz19 @Doğan @DR @dreamy @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @eskici @Felon @Fks14 @Forumdash @Gerekli24 @Gizmen @hayret bi şey @Hazem @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @Klaus @MasacRE @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso @Mr.At @mrt-06 @offensive @ömer karataş @Özgür @ozmoturk @phoebebuffay @cokiyitvci @Sanalbellek @Polat Şaşmaz @Keith Long @-potterhead- @S.G.A.T. @evyapimibira @STAR @serhatt @seyfullXh @Sherlock @slhttnmtl @soo @The_Erinch @tolgab @Tolstoyevski @Turkuazz @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Yiğitt @Zeyno @781Ens @Zortlu Fistan ......

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Ben uzun zamanlar önce foruma katkı sağlamıştım. Şimdilerde ziyaretlerde bulunuyorum sadece eski bir alışkanlık olarak. O sebeple oyumu foruma son dönemde damgasını vuran @serhatt için kullanıyorum. Ben buraya kadar geldiğime şaşkınım. O yüzden mutluyum. :A
------

@denizz19 mesajlarıma cevap vermese de o. 😉
Sana kızgınım..ss

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,526
Puanı
1,060
Ben uzun zamanlar önce foruma katkı sağlamıştım. Şimdilerde ziyaretlerde bulunuyorum sadece eski bir alışkanlık olarak. O sebeple oyumu foruma son dönemde damgasını vuran @serhatt için kullanıyorum. Ben buraya kadar geldiğime şaşkınım. O yüzden mutluyum. :A
------

Sana kızgınım..ss
Ben de sana çok kırgınım, insan bir cevap verir kaç kere yazdım. Artık bakar mısın Twitter 'a?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,986
Puanı
1,060
------

Sana kızgınım..ss
Bende senin için kullandım canım. :bhr: Teşekkür ederim seviyorum seni. :Z

• Harika
Reactions: denizz19

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
------

Sana kızgınım..ss
böyle diye diye tur atlayip duruyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,490
Puanı
1,061
Ikisini de bi hayli severim. Son zamanlar hangi konuya dahi olsam serhatt'ın ismini görüyorum. O yüzden serhatt'a oy verdim.

• Harika
Reactions: serhatt

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...