2018 En Favori Üye 2018 | 4. Tur | H Grubu

Hangi 2 üye 5.tura yükselsin ?

• Aserat

Oy: 21 70.0%
  • Maskeli Fedai

Oy: 13 43.3%
  • Sherlock

Oy: 23 76.7%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Birinci oyum, @Maskeli Fedai'ye gitti. Oy anlamında sıkıntı yaşaması da oy kullanmamda büyük etken. Gönül rahatlığıyla oyumu kullandım. Oylar eşit olsaydı, çok zorlanırdım.

@Aserat ve @Sherlock arasında kaldım. Tercihim ise, Sherlock oldu. Bir sonraki turlarda artık Aserat'a oy kullanmaya çalışırım, ki bir sonraki tura çıkacak gibi de zaten.

En zor grup, bu gruptu diyebilirim, en azından kendi açımdan.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aserat ile Sherlock zaten gruptan çıkmışlar . Normal şartlarda baş başa olsalar oy kullanmayabilirdim bile belkide ama şimdi bir duygusal oyda burada kullanma zemini hazırlanmış :A

Aserat iyi bir derece alacaktır forumda katkısı tartışılmaz . @Sherlock ile biz aynı anda Mod görevine başladık ve birlikte çok zor kararlar verdik . Ceza verilebilse ona bile verecektik kendiside bunu kabul edecek kadar da adaletli mod . Bir diğer duygusal oyda bu tamamen duygusal @Maskeli Fedai zaten elenmiş düşenin dostu olmaz kuralını kaldıralım aşşağı yukarı gruplar şekillendi 5.turda herkese başarılar :bhr:

Duygulandırdın. :( Güzel düşüncelerin ve mesajların için teşekkür ederim canım mod arkadaşım. Duygularımızın karşılıklı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. :bhr: Yeşiller olarak daha bir sürü ceza yağdıracağız. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Duygulandırdın. :( Güzel düşüncelerin ve mesajların için teşekkür ederim canım mod arkadaşım. Duygularımızın karşılıklı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. :bhr: Yeşiller olarak daha bir sürü ceza yağdıracağız. :Z
Sen ben @S.G.A.T. @XanTier @mesmeso61 güzel dörtlü olmuştuk şuan Sgat XanTier kayıplar ama zaten yönetimin ihtiyacı olduğu dönemlerde çok iyi bir yönetim sergiledik ve diğer eskiden beri olanlar bence hatasıza yakın gittik hepimize kolay gelsin tekrardan
:Z:Z:Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sen ben @S.G.A.T. @XanTier @mesmeso61 güzel dörtlü olmuştuk şuan Sgat XanTier kayıplar ama zaten yönetimin ihtiyacı olduğu dönemlerde çok iyi bir yönetim sergiledik ve diğer eskiden beri olanlar bence hatasıza yakın gittik hepimize kolay gelsin tekrardan
:Z:Z:Z

Yeşiller olarak yönetime kalite getirdik adeta, yoğun şikayet dönemlerinde eksiksizdik. Şimdi @S.G.A.T. ve @XanTier yiğitlerim yok ama geri dönecekler. Eski gücümüze kavuşacağız. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...