2018 En Favori Üye 2018 | Çeyrek Final |Bully vs xBUGRAx

Hangi üye yarı finale yükselsin ?

• Bully

Oy: 14 37.8%
  • xBUGRAx

Oy: 23 62.2%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En zor grup bu olmuş :( İkisi de gerçekten çok sevdiğim isimler. Çok şey paylaştığım isimler.

Ama oyumu @xBUGRAx’e veriyorum. Bu sene çok şey kattı. :bhr:

Canım @Bully kusura bakma. :(

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İkiside kesinlikle yarı finali hak ediyor. Oyumu daha önce tanıtığım @Bully 'den yana kullandım. @xBUGRAx zaten arayı açmış onun için kusura bakmayacağını düşünüyorum.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xBUGRAx en az bir final hak eden üyelerden bu yıl :bhr: Bu tura kadarda destekledim ve hala destekliyorum Bugra turu geçmiş görünüyor oyüzden, Önceki turlarda oldu gibi bir duygusal oyda destek amaçlı burda kullanıcam @Bully şu 1 ayda forumun eski samimiyetini kazanmasında bence etkili oldu tekrar burda görmek güzeldi inş tekrar görürüz zaten forumda çok sevildiğinide bu dereceden bir kez daha anlamış olduk ikinizede başarılar :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Bully dedim karpuz kafa forumda yok elenmeside garanti zaten bari iyilik yapmış gibi gözükelim @Çiğdem- :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@xBUGRAx en az bir final hak eden üyelerden bu yıl :bhr: Bu tura kadarda destekledim ve hala destekliyorum Bugra turu geçmiş görünüyor oyüzden, Önceki turlarda oldu gibi bir duygusal oyda destek amaçlı burda kullanıcam @Bully şu 1 ayda forumun eski samimiyetini kazanmasında bence etkili oldu tekrar burda görmek güzeldi inş tekrar görürüz zaten forumda çok sevildiğinide bu dereceden bir kez daha anlamış olduk ikinizede başarılar :Z
Çok teşekkür ederim canım güzel düşüncelerin için. :bhr: Zaten üst tura çıkmayı hak eden Buğra, 1 sene ben yoktum siz beraberdiniz, verdiği emekleri, katkıları biliyorsundur. Bu yüzden duygusal oy kullandığını söylemen benim için kıymetli :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bana kıyamayacağını biliyordum. :bhr:

Düşene tekme atmak sana yakışmazdı zaten. :A
bende hainlik olmaz tabiki, ben senle @Çiğdem- miyim ki sırtından bıçaklayayım insanları :)
bak burdada yine hainlik yapmışsın:) diğer oy verenlere tek tek teşekür etmişsin benim gül gibi oyuma bir teşekür bile yok :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Kardeşim Bully demiştim ama bu senenin favorisi Buğra olacak buna eminim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...