2018 En Favori Üye 2018 | Çeyrek Final |Çiğdem- vs Arslan Bey

Hangi üye yarı finale yükselsin ?

• Çiğdem-

Oy: 22 59.5%
  • Arslan Bey

Oy: 15 40.5%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Çiğdem- dedim forum için önemi çok büyük cadının, bir final görmeli artık @Arslan Bey de son aylarda foruma damga vurarak çeyrek finale kadar geldi, onu da bu başarısından ötürü kutluyorum

Bu yıl forumu ayakta tutan benim de birçok yetkimi ve yürüttüğüm görevi kendisine emanet ederek emekli olduğum @Çiğdem- bu yıl finali hak ediyor. Oyum Çiğdem'e.
Aaa güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar Duygularımız karşılıklı

@Arslan Bey Bu yıl olan güzel goy goy larını inş geldiğinde de görürüz .Şampiyon olmasından bile daha önemli benim gözümde bu yönünü koruması sanırım yarın öbürgün gidicekti gelmeni bekliyor olacaz

Oy veren herkese teşekkürler

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
üçüncü turda kime oy vermiştiniz @Çiğdem- @Arslan Bey

ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste umarım kolkola elenirsiniz lanet olasıcalar
Ayy sana ilk 2 tur da kullanmıstım sen hiç kullanmıyorsun demeyecem ayoll Bana hiç oy kullanma bu yıl senin için soğusun yeter ki

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu yıl forumu ayakta tutan benim de birçok yetkimi ve yürüttüğüm görevi kendisine emanet ederek emekli olduğum @Çiğdem- bu yıl finali hak ediyor. Oyum Çiğdem'e.
Aaa İdare ettiriyoruz işte ,senin kadar olamayız cnm senin yerin ayrı forumda

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy sana ilk 2 tur da kullanmıstım sen hiç kullanmıyorsun demeyecem ayoll Bana hiç oy kullanma bu yıl senin için soğusun yeter ki

finale çıkarsan sana söz veriyorum , rakibine oy atacağım oy vermeme orucumu finalde bozarım artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...