2016 En Favori Üye 2016 Kazananı: china_shangai

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
...
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" etkinliğinin bu yıl da sonuna gelindi!

@Bully ve @mrt-06'nın tarafından gerçekleştirilen En Favori Üye'de 22 Eylül'den bu yana 56 anket konusu açıldı toplamda 120 üye yarıştı. Yaklaşık 1.5 aylık sürecin sonunda etkinliğin kazananı belli oldu.

VEk13j.png

En Favori Üye 2016 büyük finalinde 27 - 15 oy üstünlüğüyle @Bully'i geride bırakan @china_shangai En Favori Üye 2016'nın kazananı oldu.

Forumumuzda herkesin sevdiği değerli abimiz @china_shangai'yi bir kez daha rahmetle anıyoruz, Allah rahmet eylesin. Kendisinin forum tarafından ne kadar değerli, ne kadar önemli olduğunu bu etkinlikle de bir kez daha göstermiş olduk.
Kazanan: @china_shangai
Finalist: @Bully
Yarı Finalistler: @mrt-06 @denizz19
Çeyrek Finalistler:
@Çiğdem- @Doğu @Yiğitt @sürgünüm
İlk 8'e Kalanlar: @Polat Şaşmaz @OzaN @Harunnn60 @MEnes @Billy Kane @eskici @xemrexxx @tolgab

Geçtiğimiz Yılların Finalistleri;
2010:
@Neferet (İkinci @şirin)
2011: @Neferet (İkinci @Fks14)
2012: @xdragxx (İkinci @Fks14)
2013: @darksaal (İkinci @xBUGRAx)
2014: @Yakamoz-Asi (İkinci @darksaal)
2015: @sürgünüm (İkinci @sokak sanati)
2016: @china_shangai (İkinci @Bully)

Gelecek yıl En Favori Üye 2017'de görüşmek dileğiyle...

@xemrexxx @denizz19 @Yiğitt @Çiğdem- @Harunnn60 @Polat Şaşmaz @Bully @EFE UYSAL @sokak sanati @destere @Doğu @sürgünüm @Aserat @Billy Kane @vadikızı @Forumdash @GunesinOglu @-KADİR-- @mrt-06 @beyazsoy @MayısKralı @takas @OzaN @pompy @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @DarkLeqenD @MEnes @ozgur2113 @batuhankaralar @ABAY_06 @Since2011 @cookies @papuleoo @Tolstoyevski @Felon @halukerogluFOX @masacre- @tolgab @Castei @HeisenBerg @china_shangai @EnveR @Danger UA! @Ahmad @-potterhead- @xdragxx @HarzeM @Titanium @Tzira @*YıldırıM* @Amoureux @Master.1000 @Almila @FurkanTB @BesaleT @hayret bi şey @HachiKo @Jonsnow @cevaa @yigit_00 @Mr.At @yatutarsa @emree-29 @gözlemci @Arslan Bey @Ice_Cool_23 @dizi kolik @legolas9900 @ozmoturk @Seviyor sevmiyor @crazymurat31 @gizem ak @GreatOttoman @Canol @Reytinger @eros @MelankoliK @dizimedya @Starcık @RüzgarGülü @S.G.A.T. @soo @BuraK @Samanyolu24 @berkann @Sinan119 @34rcp44 @apoyta @Güvencionurcu @emin Özaltun @gundix123 @*Dream* @RevaN @Fks14 @primavera @WesTxCoasT @ihearyourvoice @kerim yavuz @ahmetbayramm @dosimosi @Solo @s10 @Cenation @utawleee @Mehmet_Cvkn @kevinspacey @38AhmetKK @orxan200 @ehsan7000 @Yakamoz-Asi @Yasin93 @serhatt @Pasham @adam4 @baranelif @Lordly @monsion15 @ezel dayı @Diziim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah rahmet eylesin çok anlamlı oldu inş ölümsüz üye yazılır @china_shangai abiciğimin etiketine bu sonuctan forumda herkesin memnun kaldığını düşünüyorum :bhr::bhr::bhr:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Abim bir yerlerden izliyordur umarım. Abinin eşini de bir nebze olsun mutlu etmiş olduk. Hepiniz adamsınız herkesin eline sağlık. Konuya uğrayan bir Fatiha okuyup abinin ruhuna göndersin. Mekanı cennet olsun Rabbim ailesine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tekrardan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Çok az tanımama rağmen yine de müthiş bir insan olduğunu anlayabilmiştim. Bu birincilik de bir nebze abinin ne kadar sevildiğini görmemiz açısından anlamlı oldu. Herkesin yüreğine sağlık.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Abime tekrardan Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun efendimiz (s.a.v) e komşu olur İnşallah. çocuklarına eşine ve ailesine Rabbim sabır versin. onun gibi mükemmel bir insan bu dünyada eşine çok az rastlanır

abiye oy veren herkese büyük teşekkür ediyorum bu vefanızı forumdaki en yakınları olarak asla unutmayacaz ama şunu da söylim abi buradayken ona yalakalık yapıp burada abiye oy vermeyenleri de asla unutmayacam ikiyüzlüler

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Oy veren vermeyen herkesten Allah razı olsun. Abinin kazanması gerekiyordu ve de forum olarak bunu beraberce yaptığımız için çok mutluyum. Çiğdem in gündeme getirdiği ölümsüz üye umarım @OzaN tarafından nickinin altına devamlı olacak şekilde yazılır

Allah mekanını cennet etsin.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Abiyle finalde karşı karşıya gelmekten büyük onur duydum. Yaşasaydı "forever @Bully" diyerek oyunu atardı bana güzel insan, tekrardan Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, hak eden kazandı. Forum halkı olarak kendisine bir nebze olsun vefa gösterebildiysek ne mutlu bize.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Abiyle finalde karşı karşıya gelmekten büyük onur duydum. Yaşasaydı "forever @Bully" diyerek oyunu atardı bana güzel insan, tekrardan Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, hak eden kazandı. Forum halkı olarak kendisine bir nebze olsun vefa gösterebildiysek ne mutlu bize.
kesinlikle sana atardı aga eminim buna zaten seni de severdi biliyorsun :(

@OzaN china abinin nick altına ölümsüz üye yazamaz mıyız?

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok anlamlı oldu bu kendisiyle çok fazla konuşmuşluğum olmadı burda ama yorumlarını okurdum Rabbim mekanını cennet yapsın inşallah

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Forum olarak vefa borcumuzu hacı abiye ödedik.Tekrardan allah rahmet eylesin, rabbim mezarında huzur içinde uyutsun.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Daha önce de dediğim gibi bu yıl onun kazanması çok daha anlamlı oldu. Forum halkının da sayesinde tam anlamıyla güzel bir veda yapabildiğimiz için mutluyum. Kendisine de Allah rahmet eylesin, umarım yeni mekanında mutludur.

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Fav10 tarihinde ölümsüzleşti artık. Ailesi ve sevenlerinin tekrar başı sağolsun.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tekrar Allah rahmet eylesin. Kazanmasina cok sevindim..

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
İki büyük tutkusu vardı abinizin Fenerbahçe ve Kurtlar Vadisi. Bu vesile ile forumla çakışıyor yolu sonrada sizin gibi güzel insanlarla birleşiyor.
Forumda en son yazdığı satırları okudum az önce. Sizlerle hemhal yapmayı özleyerek yummuş gözlerini.
Yaşasaydı çok ama çok sevinip gururlanacağından o kadar eminim ki. Ama O'nun bugün yaşayamadığı bu gururu,bu seçim sonucunu büyüdüklerinde okutacağım iki evladım adına oy veren ve onu seven herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İki büyük tutkusu vardı abinizin fenerbahçe ve kurtlar vadisi. Bu vesile ile forumla çakışıyor yolu sonrada sizin gibi güzel insanlarla birleşiyor.
Forumda en son yazdığı satırları okudum az önce. Sizlerle hemhal yapmayı özleyerek yummuş gözlerini.
Yaşasaydı çok ama çok sevinip gururlanacağından o kadar eminim ki. Ama O'nun bugün yaşayamadığı bu gururu,bu seçim sonucunu büyüdüklerinde okutacağım iki evladım adına oy veren ve onu seven herkese teşekkür ederim.
Finalde bize düşen kesinlikle vefa gösterip oy vermekti ablacığım china abiciğim hepimizin abisiydi forumda kendisini forumda ölümsüz üye yapabildik çok anlamlı oldu gerçekten sizede ufak bir moral olduysa ne mutlu bizlere :bhr::bhr::bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En anlamlı favori üye yarışması oldu. Tüm foruma helal olsun. Gerçekten vefayı göstermişiz. Tebrikler.