En Beğendiğiniz Roman Uyarlaması Diziler Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    34

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Egonu tatmin ettiysen artık konuya beğeni at. :A
Egomu tatmin etmedim, iyi bir espri olduğunu söyledim kendime göre, size göre öyle olmayabilir. :A

Bir de sürekli olarak beğeni istiyorsun, takılma bu kadar. Sosyal medyada da beğeni için dolaşmıyorsundur umarım. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Egomu tatmin etmedim, iyi bir espri olduğunu söyledim kendime göre, size göre öyle olmayabilir. :A

Bir de sürekli olarak beğeni istiyorsun, takılma bu kadar. Sosyal medyada da beğeni için dolaşmıyorsundur umarım. :A
Aslında istetenler de suç, ben elimden geldiğince bıraktığım ifadelerle, yorumlarımla başkalarının gösterdiği emeklere destek veriyorum, aynısını doğal olarak kendime de bekliyorum. :D

• Üzücü
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında istetenler de suç, ben elimden geldiğince bıraktığım ifadelerle, yorumlarımla başkalarının gösterdiği emeklere destek veriyorum, aynısını doğal olarak kendime de bekliyorum. :D
Gerçi senden de beğeni göremiyoruz madem emek diyorsun ya da beğeniyorsan da ben hatırlamıyorum. :D Neyse, önemli değil. :D

• İlginç

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaprak Dökümü'nün kitabını okumuştum, roman uyarlamasının çok dışında bir işti bana göre ekrandaki. Ha dizi olarak çok iyiydi ama roman uyarlaması gibi de değildi.

Aşkı Memnu bu konuda başarılı bir işti, güzel uyarlanmış.

Hanımın Çiftliği kitabını okumadım ama dizisi çok çok güzeldi.

Çalıkuşu romanını 2-3 kere okudum, çok sevdiğim kitaplardan biridir. Dizisi bence çok güzeldi ama tutunamadı, romanı çok da yansıtmıyordu gibi sanki?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Gerçi senden de beğeni göremiyoruz madem emek diyorsun ya da beğeniyorsan da ben hatırlamıyorum. :D Neyse, önemli değil. :D
Yayınladığın dizin bana hitap etmediği için katılım göstermedim, @Dosi sor emeğe ne kadar saygılı olduğumu o bilir. :D

• İlginç

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yayınladığın dizin bana hitap etmediği için katılım göstermedim, @Dosi sor emeğe ne kadar saygılı olduğumu o bilir. :D
Sadece dizi değil ki, birçok konuda katılım göstermedin. :D

Ayrıca o dizide belki sen de yer alacaksın ileride. Sana uygun diyalog bulamadım, o yüzden yazmamıştım ama yazacağım seni de. :A

• İlginç

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Sadece dizi değil ki, birçok konuda katılım göstermedin. :D

Ayrıca o dizide belki sen de yer alacaksın ileride. Sana uygun diyalog bulamadım, o yüzden yazmamıştım ama yazacağım seni de. :A
Ne yaptın ki başka? :eek:

Bana uygun diyalog bulamazsın sen. :A

• Güldürdün

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Ben sadece Yaprak Dökümünü izledim zaten.
Diğerlerini reklamlardan,medyadan yada anamdan duymuşumdur :D

Ama Fatmagülün Suçu Ne İlk ve Son bölümüde izledim bak şimdi :D

Bu arada emeğine sağlık.
Çok teşekkür ederim, çok düşüncelisin. :Z

Dudaktan Kalbe'yi tavsiye ederim, seveceğini düşünüyorum. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch