En İyi Stoper | Fav10 - Futbolun Enleri (2019-2020 Sezonu)

En iyi stoper sizce hangisi?

• Hüseyin Türkmen | Trabzonspor

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10-Futbol-Enler.jpg

Fav10 - Futbolun Enleri' etkinliği ile Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonu için enlerini seçiyoruz. Etkinlik kapsamında Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonunu baz alarak tam 10 mevkide en iyileri ve buna ek olarak en iyi teknik direktörü, sizlerin oyları ile belirleyeceğiz.

Tercihinizi ankette yer alan futbolculardan yana kullanabilirsiniz, veya 'diğer' seçeneğini işaretleyerek yorum kısmında hangi futbolcuyu bu sezonun en iyisi olarak gördüğünüzü söyleyebilirsiniz. Diğer seçeneğini işaretlediği halde, yorumlarda herhangi bir isim belirtmezseniz, oyunuz geçersiz sayılacak.

En yüksek oyu alanlar, "Fav10 Yılın 11'i"nde yer almaya hak kazanacaktır.

Geçtiğimiz Yılın Kazananları: Fav10 - Futbolun Enleri (2018-2019 Sezonu)

Anketle ilgili önemli not: Yalnızca bir seçeneğe oy kullanabilirsiniz, verdiğiniz oyu değiştirme şansınız yoktur. Anket süresi 6 (altı) gündür.

Bu kategoride 'en iyi stoper' belirlenecektir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Epureanu.

Appindangoye'de güzel bir sezon geçirdi. Ya Allah aşkına @Sherlock şu adamların arasına Türkmen'i koymaya utanmadın mı? :D

Aslında koymak gibi bir planım yoktu ama seçenekler artmış olsun dedim, yoksa koymazdım. Ayrıca piyasa değeri bir hayli yüksek yaşının da etkisiyle. :D

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Aslında koymak gibi bir planım yoktu ama seçenekler artmış olsun dedim, yoksa koymazdım. Ayrıca piyasa değeri bir hayli yüksek yaşının da etkisiyle. :D
Hacım hiç mi maçları izlemiyorsun ya? İlla TS'den birini koyacaksan Da Costa veya Majid'i koysaydın. Bak Messias'a bile razıyım ama o vitaminsizi bari burada görmeyeyim. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Piyasa değeri yüksek mi? Vay anasını. Neyse, Zafer Gazoz'umu yudumlamaya devam edeyim ben en iyisi.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aaron Appindangoyé dedim.

Marcão içlerinden en yeteneklisi ve günümüze en uygun olanı bence, Galatasaray için de baya önemli ama sezonun önemli bölümünü sakat geçirdi. O yüzden ondan yana oy kullanamadım.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Oynamamasına rağmen 2 oyu olan

Christian Luyindama | Galatasaray

ya oynasaydı..

duygusal davrandım yoksa hak Şampiyon takımındı..

jacksonx

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
25
Süper Lig'i iyi takip eden bir isim Appindangoye derdi. Diğer isimler de iyi bir sezon geçirdiler ancak Aaron çok üst düzey bir oyuncu olduğunu bu sezon kanıtladı. Bu sezon gösterdiği performansla Premier Lig'de bir takıma gitse sırıtmaz. Gerek fiziği gerek soğukkanlılığı gerek dikkatli savunma anlayışı çok başarılı. Yaşı 28 değil de 23-24 civarında olsa üç büyüklerden birine Sivasspor, en az 7-8m'ye satardı. Sonrasında da Avrupa kapısı açılırdı.

• Beğendim
Reactions: mesmeso