En İyi Forvet | Fav10 - Futbolun Enleri (2018-2019 Sezonu)

En iyi forvet sizce hangisi?

• Henry Onyekuru

• Victor Moses

• Mbaye Diagne

• Sofiane Feghouli

• Trezeguet

• Andre Ayew

• Riad Bajic

• Vedat Muriqi

• Anthony Nwakaeme

• Danijel Aleksic

• Güven Yalçın

• Diafra Sakho

• Burak Yılmaz

• Papiss Demba Cisse

• Braian Samudio

• Samuel Eduok

• Serdar Gürler

• Roberto Soldado

• Hugo Rodallega

• Diğer (Yorumlarda Belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10-Futbol-Enler.jpg

'Fav10 - Futbolun Enleri' etkinliği ile Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonu için enlerini seçiyoruz. Etkinlik kapsamında Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonunu baz alarak en iyi kaleciyi, en iyi defansı, en iyi orta sahayı, en iyi forveti ve en iyi teknik direktörü seçeceğiz.

Tercihinizi ankette yer alan futbolculardan yana kullanabilirsiniz, veya 'diğer' seçeneğini işaretleyerek yorum kısmında hangi futbolcuyu bu sezonun en iyisi olarak gördüğünüzü söyleyebilirsiniz.

Anketle ilgili önemli not: Yalnızca bir seçeneğe oy kullanabilirsiniz, verdiğiniz oyu değiştirme şansınız yoktur.

Bu kategoride 'en iyi forvet' belirlenecektir.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Listedekiler içerisinde takımını şampiyonluğa ulaştırmada en çok katkı vermiş tek bir futbolcu var: Feghouli.

Fakat Visca’da olduğu gibi Feghouli’nin de orta saha kategorisinde değerlendirilmesi daha doğru olabilirdi. Bazı maçlarda 10 numara oynadığı bile oldu diye hatırlıyorum.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Gitsin diye mobinge maruz kalıp kadro dışı bırakılan ancak bundan dolayı pes etmeyip mükemmel bir şekilde geri dönüp şampiyonluğu tek başına alan FEGHOULİ diyorum.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İki isim arasında kaldım: Burak Yılmaz ve Feghouli. Bu iki isim de ligin ikinci yarısında muazzam oynadılar, muazzam katkılar sağladılar takımlarına. Beşiktaş üçüncü olduysa Burak sayesinde, Galatasaray şampiyon olduysa Feghouli sayesinde. Bu açık ve net. Ancak yanında bulunan oyuncuları da oynatmaları bakımından kıyaslama yaptığım zaman Feghouli, Burak'ın önüne geçiyor benim gözümde. O yüzden oyumu Feghouli lehinde kullandım.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
30 gol atıp da bu kadar kötüsüne zor denk geliriz, 1 oy bile yok Diagne'ye :A Oyum Burak Yılmaz'a, özellikle ikinci devre çok iyi performans sergiledi.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
30 gol atıp da bu kadar kötüsüne zor denk geliriz, 1 oy bile yok Diagne'ye :A Oyum Burak Yılmaz'a, özellikle ikinci devre çok iyi performans sergiledi.

En iyi forvetin seçildiği bir etkinlikle 30 gol atıp tek bir oy dahi alamayan tek futbolcu Diagne’dir herhalde. Gerçekten böylesine zor denk geliriz. Keşke imkanımız olsa ve Burak’la takaslayabilsek. :(

• Beğendim
Reactions: MasacRE