En İyi Defansif Orta Saha (Önlibero) | Fav10 - Futbolun Enleri (2019-2020 Sezonu)

En iyi defansif orta saha (önlibero) sizce hangisi?

• Diğer (Lütfen Yorumlarda Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10-Futbol-Enler.jpg

Fav10 - Futbolun Enleri' etkinliği ile Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonu için enlerini seçiyoruz. Etkinlik kapsamında Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonunu baz alarak tam 10 mevkide en iyileri ve buna ek olarak en iyi teknik direktörü, sizlerin oyları ile belirleyeceğiz.

Tercihinizi ankette yer alan futbolculardan yana kullanabilirsiniz, veya 'diğer' seçeneğini işaretleyerek yorum kısmında hangi futbolcuyu bu sezonun en iyisi olarak gördüğünüzü söyleyebilirsiniz. Diğer seçeneğini işaretlediği halde, yorumlarda herhangi bir isim belirtmezseniz, oyunuz geçersiz sayılacak.

En yüksek oyu alanlar, "Fav10 Yılın 11'i"nde yer almaya hak kazanacaktır.

Geçtiğimiz Yılın Kazananları: Fav10 - Futbolun Enleri (2018-2019 Sezonu)

Anketle ilgili önemli not: Yalnızca bir seçeneğe oy kullanabilirsiniz, verdiğiniz oyu değiştirme şansınız yoktur. Anket süresi 6 (altı) gündür.

Bu kategoride 'en defansif orta saha (önlibero)' belirlenecektir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Taraftarlığım ağır bastı Atiba dedim. Ancak Gustavo Atiba eşit benim gözümde

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Şampiyonluğu en çok hak eden isim olduğu için Mahmut.

O rezil takımdaki tek iyi isim olan Gustavo ve Beşiktaş'ın yükselmesinde en büyük pay sahibi olan Atiba'da güzel bir sezon geçirdi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şampiyonluğu en çok hak eden isim olduğu için Mahmut.

O rezil takımdaki tek iyi isim olan Gustavo ve Beşiktaş'ın yükselmesinde en büyük pay sahibi olan Atiba'da güzel bir sezon geçirdi.
Ya tamam anladık. Bundan sonra sen 3 mesajından 2sinde Fenerbahçe' ye yok şikeci yok rezil falan demeye devam edersen ben de Trabzonspor için farklı şeyler yazacam. Her şey tadında güzel sen abartıyorsun artık.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ya tamam anladık. Bundan sonra sen 3 mesajından 2sinde Fenerbahçe' ye yok şikeci yok rezil falan demeye devam edersen ben de Trabzonspor için farklı şeyler yazacam. Her şey tadında güzel sen abartıyorsun artık.
Kanka rezil derken kalite demiştim sen yanlış anlamışsın. :D

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yaa çocuk kandırır gibi şöyle yazma ne demek istediğini anlıyoruz. Maalesef burası Ts forumu değil birazcık özenli olmalısın.
Bak harbi yemin ederim. Gram o anlamda yazmadım. Bu kadar seveninin olduğu bir ortamda onları kışkırtacak kelimeyi bilerek neden kullanayım. Üstelik yönetici olmama rağmen. Benim cidden Fenerbahçe ile sıkıntım yok. Aramızdaki olayları takmayı bırakalı çok uzun zaman oldu. Benim bir sürü Fenerli arkadaşlarım var ve hepsiyle böyle muhabbet ediyorum. Benim eniştem hasta Fenerli be. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bak harbi yemin ederim. Gram o anlamda yazmadım. Bu kadar seveninin olduğu bir ortamda onları kışkırtacak kelimeyi bilerek neden kullanayım. Üstelik yönetici olmama rağmen. Benim cidden Fenerbahçe ile sıkıntım yok. Aramızdaki olayları takmayı bırakalı çok uzun zaman oldu. Benim bir sürü Fenerli arkadaşlarım var ve hepsiyle böyle muhabbet ediyorum. Benim eniştem hasta Fenerli be. :D
Tamam inandım :D biraz öyle bir izlenim bırakmışsın bende ondan aklıma direkt ikinci anlam geldi :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso