En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kiz daha bende dün ögrendim zaten. sen dun yoktunki. yoksa @denizz19 niye saklasin senden

Yaa tabii aha burdayım şimdi deseymiş piss ne olacak kız sen merak etme ben gebertmezmiyim onu
@denizz19 gelmişte gülüyo bide gülmee

Bu şakayı daha fazla sürdürme bence foruma bakmadığım bir anda gafil avlandım messengerdan sordu Ve gerçeği öğrendi

Tüü allah seni niye diyon bee
@Dosi ben diyecektim şimdi yaa

Bu şakayı daha fazla sürdürme bence foruma bakmadığım bir anda gafil avlandım messengerdan sordu Ve gerçeği öğrendi
hahahhahhahha zaten hemen messengere saldirir bilmezmiyim

bundami gafil avlandin ?

hahahhahhahha zaten hemen messengere saldirir bilmezmiyim

bundami gafil avlandin ?
Canım sıkılıyor demişti bir şarkı söyledim sonra siz sözlendi falan diye konuşmuşsunuz bana da yazdı Deniz sen sözlendin mi dedi ben de Yoo o nerden çıktı dedim ki akabinde senin söylediğini öğrenince geç kaldım

saldırmadımm bee önce @denizz19 yazdııı şarkı söyledide bana
neyse baska bir uyari yapayim, sen baska zamnalarda benimle ilgili @denizz19 u SIKISTIRIRSAN seni silerim

Deniz öyle bir durumda bana bildir

neyse az da olsa kandi sonucta

hangi sarkiyi seslendirdin bakalim ?

neyse baska bir uyari yapayim, sen baska zamnalarda benimle ilgili @denizz19 u SIKISTIRIRSAN seni silerim

Deniz öyle bir durumda bana bildir

neyse az da olsa kandi sonucta

hangi sarkiyi seslendirdin bakalim ?

Sıkıştırmadım ben ne kaana ne de @denizz19 hakkında sıkıştırmadım sıkıştırmam da

deniz sıkıştıracak ne dedim hastaydın merak ettim sadece sordum tmm deyip konuyu kapattım
öyle değilmi deniz