En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
111,384
Puanı
1,060
@EFE UYSAL 'ın isteği doğrultusunda bu haftaki konseptimiz 2000-2009 yıllarında yayın hayatına giren en güzel dizi jeneriklerini seçmek.

Cuma akşamı 7-9. haftanın sonuçlarında 2 kişi final puanı alacak ve 3 kişi elenecektir

10-12 haftamız final haftalarımızdır. İlk başta gizli sahne seçimi yapılacak (ayrıntılar 10. hafta açıklanacaktır). Diğer kalan iki hafta farklı konseptlerle yarışacağız.
Jenerikler:​

Çocuklar Duymasın recap 0.00-1.42

Parmaklıklar ardında

Sihirli Annem

Geniş Aile

Avrupa Yakası

Bir İstanbul Masalı

Yarışmacılar:​
@xemrexxx @mrt-06 @EFE UYSAL @denizz19 @vadikızı @Bully

Son düzenleme:
Güzel bir konsept olmuş aralığı da geniş zor olacak seçim yapmak

Aşkı Memnu ile gelene önceki tanırız.

Hic sasirmadim
@destere ve bendende güzel puan cikar

Şaşırtayım o zaman. Asi dizisinin de jeneriği sağlamdır. Bir ara telefon zil sesi falan yapmıştım. Efsanedir. Oda iyi puan alır.
Umarim Aşkı Memnu'yu gıcık olduğum bir yarışmacı almaz yoksa içim kan ağlayarak vereceğim puanı.

@EFE UYSAL sen al. Sana güveniyorum kankim.

@vadikızı bugun giremeyecegi icin o seceneklerini sunmus bana. Onun seceneklerindede var. Kimse kapmazsa onu secerim aralarinda ona

@EFE UYSAL istemisti bu konsepti. bakalim aklinda ne var

Yok Ask-i Memnu'yu diyorum

Ona kalmaz o. 2 kişi (Bully, Efe,) kesin seçmek için yarışacak. Biri de alacağı puanları düşünüp Beren'i sevmediği halde seçmek isteyebilir.
X'lide seçebilir kalite deyip duruyordu. 4 kişiden bekliyorum bakalım kim kapacak.

Ask-i Memnu'yu dami liste disi biraksam acaba Ezel gibi

Ask-i Memnu'yu dami liste disi biraksam acaba Ezel gibi

Ezel'i niye bıraktın ki. Ben 1 verirdim onunla gelene.

Büyük bir dizi ama liste dışı bırakmak yanlış bir uygulama bence. Kapan yer dünyasındayız. Hem GoT'u niye liste dışı bırakmadın.

Ezel'i niye bıraktın ki. Ben 1 verirdim onunla gelene.

Büyük bir dizi ama liste dışı bırakmak yanlış bir uygulama bence. Kapan yer dünyasındayız. Hem GoT'u niye liste dışı bırakmadın.
Yabanci dizilere Hakim degilim okadar da ondan

Ezel acik ara birinci olur ve ben rekabet istiyorum. Ask-i Memnu'yu dusunecem belki onuda silerim

yarismacilar zorlansin istiyorum. Kolaya kacmak olmasin

Yabanci dizilere Hakim degilim okadar da ondan

Ezel acik ara birinci olur ve ben rekabet istiyorum. Ask-i Memnu'yu dusunecem belki onuda silerim

yarismacilar zorlansin istiyorum. Kolaya kacmak olmasin

Ezel 1. Olamaz.
Aşkı Memnu ile kapışır belki emin değilim. Bence Aşkı Memnu 1. Olur.

@mrt-06 @vadikızı @Bully @xemrexxx @denizz19 @EFE UYSAL Ben Ezeli kabul etmeyecegimi yazdim cunku Yildizlar yarisiyorda hayrani olduklari icin tam puan veren olan jürilerin hepsi bizim kadroda var. Benim sormak istedigim Aşk-ı Memnu'yudami kabul etmesem ? sizin fikrinize göre karar vecegim. 6 kişisiniz ve 3-3 olursa son karar benim