En İyi Ben Seçerim 4-6. Hafta Oy Sonuçları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Nereye düştüm ben :eek:
Geçen sene sunmuştum bu yarışmayı :F
Sen görmüşmüydün bilmem.
Bir konsept belirliyordum, mesela en iyi jenerik diye, Saat 19da benim etiketimle herkes konuya seçtikleri jeneriği paylaşiyordu. Aynı jeneriği seçenler olmuşsa ilk paylaşanın oluyordu. 3 konsept seçiminden sonra jüriler oylardı. Her cuma sonuç gecesi ve 3 haftanın toplam sonucları olduğu için tam 3 saat sürerdi :F:F

Son konseptimizdede jüriler bilmedi kim ne seçmiş. Kişiye göre oy vermenin önüne geçmek için yapmıştım bu hamleyi :A Forumun en hızlı sonuçlanan yarışması :A 7 günde 3 haftayı yaptığım için 1 ayda bitirmiştim :A:A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Geçen sene sunmuştum bu yarışmayı :F
Sen görmüşmüydün bilmem.
Bir konsept belirliyordum, mesela en iyi jenerik diye, Saat 19da benim etiketimle herkes konuya seçtikleri jeneriği paylaşiyordu. Aynı jeneriği seçenler olmuşsa ilk paylaşanın oluyordu. 3 konsept seçiminden sonra jüriler oylardı. Her cuma sonuç gecesi ve 3 haftanın toplam sonucları olduğu için tam 3 saat sürerdi :F:F

Son konseptimizdede jüriler bilmedi kim ne seçmiş. Kişiye göre oy vermenin önüne geçmek için yapmıştım bu hamleyi :A Forumun en hızlı sonuçlanan yarışması :A 7 günde 3 haftayı yaptığım için 1 ayda bitirmiştim :A:A
Evet biraz hatırlıyorum oy kullanmış da olabilirim. :F

7 günde 3 hafta ne. Son konsept de iyiymiş, o gizlilik kuralı :A Senin de ilk ve son sunuculuk deneyimin oldu galiba. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evet biraz hatırlıyorum oy kullanmış da olabilirim. :F

7 günde 3 hafta ne. Son konsept de iyiymiş, o gizlilik kuralı :A Senin de ilk ve son sunuculuk projen oldu galiba. :A
Diss Savaşları'da var ya :eek: @Aserat kanalına bile transfer etti :A :F
Aslında ilk tecrübem @MayısKralı nın bir yarışmasındaydı. Baş jüriydim ve MayısKralı işimi vardı yoksa boşlamışmıydi bilmem ama bir hafta ben sunmuştum :A ismini unutmuşum ama Çiftler Yarışiyor'du galiba ismi. Dizilerdeki çiftler yani.
7günde 3 hafta derken, bak 4-5 ve 6 bu haftaların sonuçları. Ms gibi düşün ama ben Cuma'dan Cuma'ya 3 hafta oylamasını ayarlıyordum.
Adil olunması için onu yaptım ve kişiye göre oy verenleri az çok anladım :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Diss Savaşları'da var ya :eek: @Aserat kanalına bile transfer etti :A :F
Aslında ilk tecrübem @MayısKralı nın bir yarışmasindaydı. Baş jüriydim ve MayısKralı işimi vardı yoksa boşlamışmıydi bilmem ama bir hafta ben sunmuştum :A
7günde 3 hafta derken, bak 4-5 ve 6 bu haftaların sonuçları. Ms gibi düşün ama ben Cuma'dan Cuma'ya 3 hafta oylamasını ayarlıyordum.
Adil olunması için onu yaptım ve kişye göre oy verenleri az çok anladım :F
Aaa diss savaşlarını unutmuşum kusura bakma :F O zaman baya müsaittin galiba Bu kadar boş zamanın olduğuna göre. :A

MS dışında böyle müzik-tv etkinlikleri olması iyiymiş şimdi o da yok. Gerçi tv olsa katılmam o ayrı konu :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aaa diss savaşlarını unutmuşum kusura bakma :F O zaman baya müsaittin galiba Bu kadar boş zamanın olduğuna göre. :A

MS dışında böyle müzik-tv etkinlikleri olması iyiymiş şimdi o da yok. Gerçi tv olsa katılmam o ayrı konu :A
Yo çalışıyordum :F:F ama Cuma gecelerini ayarlıyordum sonuç için. Ogün akşam gezisi yapmıyordum. Şimdi nasıl vakit ayırabilmişim anlamadım. @Aserat transfer etti bunu, sonra vakit bulamadım :F
benimkinde müzikte vardı galiba. Jenerik biraz ona giriyor :A
Kemal Sunal Filmleri, Film Fragmanları, Kamu Spotu, Jenerik, Çizgi Film falan şuan aklıma gelenler :F
90'lar vs diye kurallar vardı ozamanlara göre

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Yo çalışıyordum :F:F ama Cuma gecelerini ayarlıyordum sonuç için. Ogün akşam gezisi yapmıyordum. Şimdi nasıl vakit ayırabilmişim anlamadım. @Aserat transfer etti bunu, sonra vakit bulamadım :F
benimkinde müzikte vardı galiba. Jenerik biraz ona giriyor :A
Kemal Sunal Filmleri, Film Fragmanları, Kamu Spotu, Jenerik, Çizgi Film falan şuan aklıma gelenler :F
90'lar vs diye kurallar vardı ozamanlara göre
Tabi senin gezilerin meşhur :bhr: @Aserat da her projeni almış maşallah ama uğurlu gelmemiş. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Benim gezileri nerden biliyon? :eek:
Galiba bir ara söz etmiştim demi :F
Heyyyy saat kaç olmuş, git uyu çabuk :mad: . Sizin saat 2 üstelik.
Uykum yok hiç ya, uykunu gönderebilirsin yine :A Çıkıp uyumaya çalışayım. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Uykum yok hiç ya, uykunu gönderebilirsin yine :A Çıkıp uyumaya çalışayım. :A
işe yarıyorsa hep yollayayım :A
Ben raporluyum 1 haftadır. Ektim işi :F yoksa çoktan uyumuştum.
Haydi uuuuu hiuiuuuu uuuu yolladım:F
Bende yavaşan gideyim :D uyku düzenim alt üst oldu iş olmayınca :S

edit: uyumaya gitti nihayet :A

• Beğendim