En İyi 10 Numara (Forvet Arkası) | Fav10 - Futbolun Enleri (2019-2020 Sezonu)

En iyi 10 numara (forvet arkası) sizce hangisi?

• Kevin-Prince Boateng | Beşiktaş

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10-Futbol-Enler.jpg

Fav10 - Futbolun Enleri' etkinliği ile Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonu için enlerini seçiyoruz. Etkinlik kapsamında Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonunu baz alarak tam 10 mevkide en iyileri ve buna ek olarak en iyi teknik direktörü, sizlerin oyları ile belirleyeceğiz.

Tercihinizi ankette yer alan futbolculardan yana kullanabilirsiniz, veya 'diğer' seçeneğini işaretleyerek yorum kısmında hangi futbolcuyu bu sezonun en iyisi olarak gördüğünüzü söyleyebilirsiniz. Diğer seçeneğini işaretlediği halde, yorumlarda herhangi bir isim belirtmezseniz, oyunuz geçersiz sayılacak.

En yüksek oyu alanlar, "Fav10 Yılın 11'i"nde yer almaya hak kazanacaktır.

Geçtiğimiz Yılın Kazananları: Fav10 - Futbolun Enleri (2018-2019 Sezonu)

Anketle ilgili önemli not: Yalnızca bir seçeneğe oy kullanabilirsiniz, verdiğiniz oyu değiştirme şansınız yoktur. Anket süresi 6 (altı) gündür.

Bu kategoride 'en iyi 10 numara (forvet arkası)' belirlenecektir.

• Beğendim
Reactions: eskici

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Sene başından beri değerlendirirsek Mert Hakan Yandaş, son maçlara göre Emre Akbaba daha önde. :)

Senelik değerlendirme olduğu için Mert Hakan Yandaş dedim. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Daniel Aleksic.

Püüü verilen oylara baaak. İmdaaat polis yok mu? Pandemiden sonra takımının en iyisi olan Aleksic dururken takımını saboten bir isme oy veren kişiler hakkında tez KHK çıkarılmalı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Younès Belhanda | Galatasaray

neden diyeceksiniz söyleyim galatasaray onun yokluğunda çok puanlar kaybetti mağlup oldu ama o varken bir şekilde sazı eline alıp puanlar getirmeyi başardı mert hakan'ı seçerdim 2 hafta kala takımı belli olunca sivassporda oynamamaya başladı sezon bitene kadar takımı için canla başla mücadele etseydi kesinlikle mertin hakkıydı..