En Özlenilen Dizi 2010-2015 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En Özlenilen Dizi 3. etkinliği ile kaldığı yerden devam edecek. Şimdilik henüz hangi yılları seçeceğim kesinleştirmedim. 2016-2019 yılları olur büyük olasılıkla.
Foruma adapte olup alışma sürecimi tamamlayıp 2023’ün başlarında start veririm :A
Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk etkinliğini öncesinde yapıyorduk. Bu kez öyle mi yaparım yoksa direk yarışmaya mı geçeriz zamanla netleştiririm:A
Foruma bir nebzede olsa hareketlilik katar umarım :A

Bilmeyenler için ilk etkinlik böyle sonuçlanmıştı:

Dosi hanım bir gelmiş pir gelmiş maşallah :A Yalnız aklınızda etkinlik yapma fikri varsa öncelikle en favori şarkı etkinliğini önerebilir miyim. 2023'e yaklaştığımız şu günlerde hala 2021 yılının şarkısını seçememiş bulunmaktayız. Siz bu işi üstlenmezseniz kimse yapmaz maalesef :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Dosi hanım bir gelmiş pir gelmiş maşallah :A Yalnız aklınızda etkinlik yapma fikri varsa öncelikle en favori şarkı etkinliğini önerebilir miyim. 2023'e yaklaştığımız şu günlerde hala 2021 yılının şarkısını seçememiş bulunmaktayız. Siz bu işi üstlenmezseniz kimse yapmaz maalesef :A
Onu yöneticiler halletmiyor muydu? :A
Bilemedim. Bi araştırırım ama çok uğraştırıcı bir etkinlik. @MEnes el atacaksa ve sende kaybolmayacaksan bakılır duruma :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Onu yöneticiler halletmiyor muydu? :A
Bilemedim. Bi araştırırım ama çok uğraştırıcı bir etkinlik. @MEnes el atacaksa ve sende kaybolmayacaksan bakılır duruma :A
Yani benden nasıl bir destek ve el atma bekleniyor bilemiyorum ama benim forumdaki bir etkinliğe zaman bulup ayırabilme ihtimalim fazlasıyla düşük gibi Zey sen de tahmin edebilirsin ki... O yüzden boşver favori müzik falan uğraşmayalım... :A
@MEnes kim , etkinlik kim be dosiciğim. :A
Sen de haklısın, nasıl da biliyorsun beni... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Ben kaybolmam da @MEnes in el atması konusunda ciddi değilsindir umarım Dosi hanım :A
Siz aktif oldukça ben de aktif olurum. Anket zamanları özellikle daha fazla giriş yapın. 1 haftaya tatile gireceğiz. Okul yokken planlama yapıp ona göre nelere el atarım bakmam gerekiyor :A
Yani benden nasıl bir destek ve el atma bekleniyor bilemiyorum ama benim forumdaki bir etkinliğe zaman bulup ayırabilme ihtimalim fazlasıyla düşük gibi Zey sen de tahmin edebilirsin ki... O yüzden boşver favori müzik falan uğraşmayalım... :A

manevi desteği kastetmiştim aslında :bhr: :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Siz aktif oldukça ben de aktif olurum. Anket zamanları özellikle daha fazla giriş yapın. 1 haftaya tatile gireceğiz. Okul yokken planlama yapıp ona göre nelere el atarım bakmam gerekiyor :A

Manevi destek dersen elbette orada her zaman varım biliyorsun... :A Sen kararı verdiğin an desteğim anında orada biter... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,319
Puanı
1,060

Öğrendim... :A @dosimosi . Kütük yoldaşım @MasacRE bile hak veriyor...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Oylamaları kaçırmayacak kadar forumda bulunurum elbet ama eskisi kadar aktiflik çıkmaz artık bizden geçti o işler :A Bu arada mavileri de giymişsiniz Dosi hanım hayırlı olsun. Yönetici de olduğunuza göre etkinlik şov bizi bekliyor mesajını aldım bu durumdan :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Oylamaları kaçırmayacak kadar forumda bulunurum elbet ama eskisi kadar aktiflik çıkmaz artık bizden geçti o işler :A Bu arada mavileri de giymişsiniz Dosi hanım hayırlı olsun. Yönetici de olduğunuza göre etkinlik şov bizi bekliyor mesajını aldım bu durumdan :A
Evet biraz öyle oldu:A sırf sen istedin diye aldım maviyi :A. Harıl harıl şarkı listesi oluşturuyorum :A bu gece konu gelir gibi.
Günlük gel işte :A

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet biraz öyle oldu:A sırf sen istedin diye aldım maviyi :A. Harıl harıl şarkı listesi oluşturuyorum :A bu gece konu gelir gibi.
Günlük gel işte :A
Dosi hanım benim için mavi olmuşsa ben de artık bundan sonra her gün bu foruma girerim arkadaş :A
Ooo konu geliyor demek, bu nasıl bir hız bee :A Gör bunları gör... @Sherlock

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Dosi hanım benim için mavi olmuşsa ben de artık bundan sonra her gün bu foruma girerim arkadaş :A
Ooo konu geliyor demek, bu nasıl bir hız bee :A Gör bunları gör... @Sherlock
Bugünü bekler gibi biraz hızlı bir giriş oldu ama oldu bi kere :A bu enerji varken yardıracağım :A
Aramızda 2 saat var. Baya geç gelir gibi. 250lerde olan listeyi eleyerek ayarlıyorum :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugünü bekler gibi biraz hızlı bir giriş oldu ama oldu bi kere :A bu enerji varken yardıracağım :A
Aramızda 2 saat var. Baya geç gelir gibi. 250lerde olan listeyi eleyerek ayarlıyorum :A
Forumda kimsecikler yokken daha rahat yaparsın zaten boşver. Biz de yarın görürüz konuyu artık :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2 günede artık anketlere başlarız :A detayları o konuda yazarız artık, burdan kaybolmasın :A
Uzun süredir atmadığım bu görseli hak etti bu mesaj :A

akiyor-bu-aksam-masallah_1105082.jpg

• Harika