En Çok İz Bırakan Sinema Filmini Arıyoruz???

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Vallahi tek ricam arada hızlıca bakın tek korkum aynı filmi 2 kere aday etmiş olmak :D :D :D

Teşekkür ediyorum; zaten yazdığın adaylarla ciddi katı yaptın @MasacRE ve @sokak sanati zaten grupların %50 oluşturdunuz ;) Teşekkürler.

Sevdiğim ve en az 2 kere izlediğim filmleri yazdım. Zevk aldım yazarken. Ve yazdığım filmleri oyladım. Bazıları gibi filmin adını yazıp oy vermemezlik yapmadım o filme:A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vallahi tek ricam arada hızlıca bakın tek korkum aynı filmi 2 kere aday etmiş olmak :D :D :D

Teşekkür ediyorum; zaten yazdığın adaylarla ciddi katı yaptın @MasacRE ve @sokak sanati zaten grupların %50 oluşturdunuz ;) Teşekkürler.

Benim gözüme o tarz bir durum çarpmadı oylarken. :D

Rica ederim, lafı olmaz. :D

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık abi, büyük emek vermişsin. Yardımcı olabileceğim herhangi bir şey olursa, söylemen yeterli biliyorsun. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. :D
Yine yardım severliğini göstermişsin :bhr: Benim etkinliklere gösterdiğin ilgi ve yardımlarını unutmuyorum. Harika bir yöneticisin🤗
Haziran ayı için benim durumlar netleşsin ben senden birşey isteyebilirim :bhr: (seni biraz sıvayarak yol yapmaya çalıştım :A)

• Harika
Reactions: Sherlock
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Biraz geç kaldım sanırım ama daha yeni haberim oldu :D Oylama bitmiş ama yazayım yinede.

Midnight Sun (öneririm, gençlik tarzı olup bu kadar iyi olan nadir filmlerden)
The Revenant
Ölümlü Dünya
Aile Arasında
It
Hobbit: 5 Ordunun Savaşı
Neşeli Günler
Gülen Gözler
Bizim Aile
Aile Şerefi
Süt Kardeşler
Kuzucuklarım

Evet birbiriyle çok alakasız yapımlar :D Tek tarzda takılıp kalmıyorum :D Sadece Adile Naşit farkı var biraz :D

Son düzenleme:
  • Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ne demek abi. Ben de oyladım bütün grupları şimdi. İyi de bir katılım olmuş, ben 1 günlük oylamada bu kadar katılan olmaz diye düşünüyordum :D

Bu arada LOTR serisi yoktu sanırım. Ben mutlaka söylenmiştir diye hiç bakmadım bile ona, kimse de söylememiş demek ki :A Böyle bir oylamada LOTR olmaması tuhaf oldu :D

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ne demek abi. Ben de oyladım bütün grupları şimdi. İyi de bir katılım olmuş, ben 1 günlük oylamada bu kadar katılan olmaz diye düşünüyordum :D

Bu arada LOTR serisi yoktu sanırım. Ben mutlaka söylenmiştir diye hiç bakmadım bile ona, kimse de söylememiş demek ki :A Böyle bir oylamada LOTR olmaması tuhaf oldu :D
Sana birşey diyeyim mi;
Harry Potter; Yüzüklerin Efendisi; Alacakaranlık Serisi; 2012 ;Transformers;DC den filmler(Batman Hariç) , Joker , açıkçası önerilerde gözüme çarpmadığı gibi kendimde unuttum. Sanırım sizlerin adaylarınızı yaymak ve önerilerinizi olabildiğimce değerlendirebilmek adına birçok seri filmi unuttuk :)
Aslında Bonus bir anket açma planım var. Ama emin olamadım.

4 gün yasak ve herkes evde;birde sağolsun etiketlere dönüyor genelde insanlar.. Zaten 25-30 arası aktif üyeye göre 20(+) oy verilen anketler var. Bende sevindim açıkçası.

Birde gerçekten film kazanıyoruz;listeme yeni yeni filmler ekliyorum.

@sokak sanati @Sherlock

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Biraz geç kaldım sanırım ama daha yeni haberim oldu :D Oylama bitmiş ama yazayım yinede.

Midnight Sun (öneririm, gençlik tarzı olup bu kadar iyi olan nadir filmlerden)
The Revenant
Ölümlü Dünya
Aile Arasında
It
Hobbit: 5 Ordunun Savaşı
Neşeli Günler
Gülen Gözler
Bizim Aile
Aile Şerefi
Süt Kardeşler
Kuzucuklarım

Evet birbiriyle çok alakasız yapımlar :D Tek tarzda takılıp kalmıyorum :D Sadece Adile Naşit farkı var biraz :D
Sağol kardeşim; ne zaman çağırsam kırmadan gelip yorum yapıyor yada katılıyorsun. Teşekkür ederim 🙏

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sana birşey diyeyim mi;
Harry Potter; Yüzüklerin Efendisi; Alacakaranlık Serisi; 2012 ;Transformers;DC den filmler(Batman Hariç) , Joker , açıkçası önerilerde gözüme çarpmadığı gibi kendimde unuttum. Sanırım sizlerin adaylarınızı yaymak ve önerilerinizi olabildiğimce değerlendirebilmek adına birçok seri filmi unuttuk :)

4 gün yasak ve herkes evde;birde sağolsun etiketlere dönüyor genelde insanlar.. Zaten 25-30 arası aktif üyeye göre 20(+) oy verilen anketler var. Bende sevindim açıkçası.

@sokak sanati @Sherlock
Evet baya bir film gitmiş arada gerçekten. Bonus derken bu unuttuklarımızı diyorsan onlar da eklense iyi olur bence. Pulp Fiction da unutulmuş galiba onu da @Sherlock fark etmiş. Sana zahmet olmayacaksa istersen ekle, istemezsen de elimizdeki oylarız fark etmez :D

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Evet baya bir film gitmiş arada gerçekten. Bonus derken bu unuttuklarımızı diyorsan onlar da eklense iyi olur bence. Pulp Fiction da unutulmuş galiba onu da @Sherlock fark etmiş. Sana zahmet olmayacaksa istersen ekle, istemezsen de elimizdeki oylarız fark etmez :D
İşlem tamam :)

• Harika
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yine yardım severliğini göstermişsin :bhr: Benim etkinliklere gösterdiğin ilgi ve yardımlarını unutmuyorum. Harika bir yöneticisin🤗
Haziran ayı için benim durumlar netleşsin ben senden birşey isteyebilirim :bhr: (seni biraz sıvayarak yol yapmaya çalıştım :A)

Teşekkür ederim Dosi hanım, elimden geldiğince yardım edeceğim tabii ki. Dediğim gibi lafı olmaz. :bhr: :A Sıvayarak yol yapmanız bile yardım etmeye çalışırdım zaten Dosi hanım, tabii sıvamanız da hoşuma gitmedi değil. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Teşekkür ederim Dosi hanım, elimden geldiğince yardım edeceğim tabii ki. Dediğim gibi lafı olmaz. :bhr: :A Sıvayarak yol yapmanız bile yardım etmeye çalışırdım zaten Dosi hanım, tabii sıvamanız da hoşuma gitmedi değil. :A
Aslında sıvama işinin sebebi başkaydı. Gönderme yaptım pompy gibi :A
Senin gibi kaliteli objektif işini iyi yapan birini sıvamak benim de hoşuma gitmekte :bhr: :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sana birşey diyeyim mi;

@sokak sanati @Sherlock

İyi düşünmüşsün. Bende Kata Gözlümü ekleyetecektim ama getiren artık. Twilight yeterli oldu:Z

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Herkese Merhabalar;
Arkadaşlar katkınızla birlikte ciddi sayıda aday geldi;kendi adaylarımıda düşünerek 100 tane filmi anketlere döktüm.
Elimden geldiğince karma yapmaya ve aday veren herkesin filmlerini kullanmaya özen gösterdim.
Süre az diyen çok arkadaşım oldu ama ilk iki turda aday sayısı fazla olduğu için günlerce düşünmeye gerek yoktur dedim ve 4 gün yasak olduğu için herkes evde;birde bende 4 gün evdeyim;iş günlerimde bu kadar uzun vakit ayırmazdım ama ileriki turlarda anket sürelerini uzun tutup ufak söyleşilerde yapma planlarım var.

Kendimi film kurdu derdim ama gelen önerilere baktımda yığınla film varmış aslında daha izlenmesi gereken.

Anketlere katılmanızı temenni ederim,neticede 2 dakka sürmez diye düşünüyorum.

Herkese tekrardan teşekkür ediyorum.

Herkese iyi eğlenceler; iyi seçimler.

NOT: ANKETLERDE EŞİT OY ALAN FİLMLERDE TAKTİR HAKKIMI KENDİME SAKLI TUTTUM :)

Emeğine sağlık abicim hepsine oyumu verdim tüm gruplar tamam :D

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

• Beğendim
Reactions: Angelica

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Arkadaşlar Hepinize Kucak Dolusu Selamlar;
Fav10 Forum Ailesi olarak "En" İz Bırakan Sinema Filmini bulma serüvenimizde 2.Perde başladı.

İlk Perdede gruplara 30 yakın oy geldi;1 günlük anket çalışması için forumun aktif üye sayısını düşünürsek çok iyi bir katılım oldu;hepinize çok teşekkürler. Minnet duyuyorum Hepinize.

2.Perdede aynı şekilde oylarınızı bekliyorum. Filmlerinize sahip çıkın. 120 filmden 60 film 2.turda çarpışmaya devam ediyor. Son 30 hangileri kalacak;sizin elinizde!

Sevgiler.İyi Eğlenceler.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Değerli Fav10 Sakinleri;
Hayatınızda iz bırakmış olan en iyi filmi seçme yolunda ilerlediğimiz maceramızda geldik 3.perdeye;4 günlük yasakdan dolayı hızlı giden turlarda artık yavaşlama dönemine giriyoruz.
Son 16 dan itibaren anket süreleri uzayacaktır.
Son 4 ve Son 2 kalan filmlerle ilgi anket öncesi minik söyleşiler olacaktır.

Ama bu aşamada ufak bir hatam oldu;istifleme esnasında Star Wars üst tura çıkmadığı halde sehven 3.tura eklendi;yerine olması gereken Gülen Gözler adlı filmin hakkı yenmemesi için son gruba eklendi.Tekrar bu hata için özür diliyorum.

Çok hızlı ilerlediğimiz bu turlarda göstermiş olduğunuz ilgi,özen için teşekkür ediyorum.

Hepinize keyifli oylamalar diliyorum.

Sevgilerimle.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Değerli Fav10 Sakinleri;
Hayatınızda iz bırakmış olan en iyi filmi seçme yolunda ilerlediğimiz maceramızda geldik 3.perdeye;4 günlük yasakdan dolayı hızlı giden turlarda artık yavaşlama dönemine giriyoruz.
Son 16 dan itibaren anket süreleri uzayacaktır.
Son 4 ve Son 2 kalan filmlerle ilgi anket öncesi minik söyleşiler olacaktır.

Ama bu aşamada ufak bir hatam oldu;istifleme esnasında Star Wars üst tura çıkmadığı halde sehven 3.tura eklendi;yerine olması gereken Gülen Gözler adlı filmin hakkı yenmemesi için son gruba eklendi.Tekrar bu hata için özür diliyorum.

Çok hızlı ilerlediğimiz bu turlarda göstermiş olduğunuz ilgi,özen için teşekkür ediyorum.

Hepinize keyifli oylamalar diliyorum.

Sevgilerimle.

Abicim hiç canını sıkma ilk etkinliğin olabilir böyle hatalar :D

• Beğendim