EmreCan 5.000'ler Kulübünde🎆✨🎇

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Screenshot_20210725-184339_Free Adblocker Browser.jpg

Şapşik ve geveze arkadaşım @EmreCan 5.000 mesajını yazdı. Dedikoduyu, gıybeti ve parayı çok seven @EmreCan 'ı tebrik ediyoruz. Daha fazla konuşup bizi yormaya devam etmesini temenni ediyoruz.:A

Hediye olarak Miran ve Reyyan'ın aşk dolu sahnelerini paylaşıyorum. Miran'ım♥️

------

@serhatt @xemrexxx @Tolstoyevski @xdragxx @Dosi @Turkuazz @Angelica @Zeyno @Cervantes @BARON男爵 @Alos @Emre Ozansoy @The_Erinch @slhttnmtl @seyfullXh @Mircan Saye vs vs vs...
Hediyeleri alalım:Z

Son düzenleme:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Çok teşekkür ederim @cehennet 5000 mesajın içinde bol bol senin gıybetin senin dedikodun bulunmakta :A sizleri yormaya devam edecem tabii ki çünkü neden olmasın :A Hediyen için sağol :bhr:

• Harika
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Çok teşekkür ederim @cehennet 5000 mesajın içinde bol bol senin gıybetin senin dedikodun bulunmakta :A sizleri yormaya devam edecem tabii ki çünkü neden olmasın :A Hediyen için sağol :bhr:

Ben pek istemiyorum ama. Yolmaya başlayacağım artık saçını. Düğüne saçsız gideceksin:A

Son düzenleme:

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 106112

Şapşik ve geveze arkadaşım @EmreCan 5.000 mesajını yazdı. Dedikoduyu, gıybeti ve parayı çok seven @EmreCan 'ı tebrik ediyoruz. Daha fazla konuşup bizi yormaya devam etmesini temenni ediyoruz.:A

Hediye olarak Miran ve Reyyan'ın aşk dolu sahnelerini paylaşıyorum. Miran'ım♥️

------

@serhatt @xemrexxx @Tolstoyevski @xdragxx @Dosi @Turkuazz @Angelica @Zeyno @Cervantes @BARON男爵 @Alos @Emre Ozansoy @The_Erinch @slhttnmtl @seyfullXh @Mircan Saye vs vs vs...
Hediyeleri alalım:Z
Sen nasıl geveze dersin 😠

• Güldürdün
Reactions: cehennet

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Nice mesajlara @EmreCan :bhr:
En favori güzel 2019'da tanışmıştık ve sadık jüri üyesiydin. O günden bugüne iyi bir iletişimimiz var. Forumada renk kattın.

Hediyem:

• Harika
Reactions: EmreCan