Emrah'tan Meksika'ya 'Aşk ve Mavi' Mesajı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Emrah'tan, Meksika'ya 'Aşk ve Mavi' mesajı!

emrah_ask_ve_mavi_dizisinden_neden_ayrildi_1537686584_464.jpg

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Arslan'ın oturduğu, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı; başrollerini Emrah, Burcu Kıratlı, Cüneyt Mete, Nur Yazar ve Ayşegül Ünsal gibi isimlerin paylaştığı dizi geçtiğimiz Haziran ayında ‘Amor y Odio’ adı ile Meksika'da yayına girmişti.

Dizide Ali karakterine hayat veren ve son sezonunda ücret anlaşmazlığı nedeniyle diziden ayrılan Emrah, Meksika'da ekran başına kitlenen 'Aşk ve Mavi' izleyicilerine İspanyolca mesaj yolladı.

Gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren Emrah, “Dünyanın bir ucundan aldığım mesajlar beni çok mutlu etti. Sayın Büyükelçimiz Tahsin Timur Söylemez’e de çok teşekkür ediyorum. Kuzey Amerika’dan çok teklif var, değerlendiriyorum. Şu an dünyanın üzerinde dolaşan kara bulutlar dağılır dağılmaz Meksika’daki hayranlarımla buluşacağım.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, Emrah'ın paylaştığı video Türkiye’nin Meksika Büyükelçiliği’nin resmi Twitter hesabından da paylaşıldı.

• Harika
Reactions: Dosi
Emrah hafiften Meksikalı gibi duruyor. Meksikalılar hiç yadırgamamıştır kendisini. :)

• Güldürdün
Reactions: Dosi