'Eltilerin Savaşı' Netflix'te Ne Zaman Yayınlanacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1580421025850-png.74984

'Eltilerin Savaşı' Netflix'te!

Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu, kadrosunda Gupse Özay, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu, Ferit Aktuğ gibi isimlerin yer aldığı 2020 yapımı komedi filmi 'Eltilerin Savaşı' 3 Temmuz'dan itibaren Netflix'te yerini alacak.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne zaman? Bana yardımcı olabilirsin çünkü son dönemde senin konuların dışında ayrı açıldığını hatırlamıyorum. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O sanırım aylık konudan sonra açılmıştı ama film hala yayınlanmadığına göre kilitlenebilir. Netflix zaten birkaç gün sonra aylık takvimi açıklayacak o yüzden bu haberin onunla birlikte açılması daha mantıklı olurdu. :)
Anam yönetici olan sizlersiniz, aylık açıyoruz diye biliyorum. Böyle ayrı ayrı her film için açacaksak ben ''çok yakında'' kısmından kaç tane konu açarım böyle. :D
Teoride öyleydi ama pratikte maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O sanırım aylık konudan sonra açılmıştı ama film hala yayınlanmadığına göre kilitlenebilir. Netflix zaten birkaç gün sonra aylık takvimi açıklayacak o yüzden birlikte açılması daha mantıklı olurdu. :)

Teoride öyleydi ama pratikte maalesef. :A
Önemli filmlerin belli olduğu gibi yayınlanmasında sakınca yok bence. Haber niteliğindeki bir bilgiyi başka haberler de gelsin yanında diye geciktirmek saçma olur.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O sanırım aylık konudan sonra açılmıştı ama film hala yayınlanmadığına göre kilitlenebilir. Netflix zaten birkaç gün sonra aylık takvimi açıklayacak o yüzden bu haberin onunla birlikte açılması daha mantıklı olurdu. :)

3 milyon gişe yapan ve merakla beklenen bir filmin haberinin aylık takvimi beklemeden açılmasında bir sorun olmayacağını düşünmüştüm.