Elnur Hüseynov Azerbaycan'ı Eurovision 2015'te Temsil Edecek

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
CAJ2XprXIAAhMjI.png

2015 Eurovision Şarkı Yarışmasında Azerbaycan'ın temsilcisi ve şarkısı belli oldu.

Sırbistan'ın başkentinde düzenlenen 2008 Eurovision Şarkı Yarışmasında Azerbaycan için yarışan Elnur Hüseynov, bu yıl 2. kez Azerbaycan için yarışacak. Elnur Hüseynov son olarak O Ses Türkiye yarışmasında Ebru Gündeş'in takımında yarışmış ve birinci seçilmişti.

Elnur Hüseynov "Hour Of The Wolf" adlı parça ile yarışacak.

Şarkı buradan dinleyebilirsiniz.

https://soundcloud.com/elnur_huseynov-esc

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Şarkı iyi gibi, Azerbaycan'ın şansı yüksek görünüyor. İlk 10'da yer alabilir, hatta olası bir zafer için güçlü bir isim. :)

Son düzenleme:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Şarkının Youtube videosu da konuya eklendi.
Klip ise yarın yayınlanacak.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Biraz kılım aslında Elnur'a çünkü O ses Türkiye için çok yüksek seviyedeydi, biraz mantıksızlık oldu gibi. Adam eurovision'a gitmiş birde yarışmalarda takılıyor gibisinden.

Şarkıya gelecek olursak ilk dinlememde iyi buldum, muhtemelen ilk 6 rahat gibi.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bana tam eurovision havasında geldi gibi pek pota dışarısında kalmaz diye düşünüyorum.

Tabi gaza gelip diğer şarkıları dinlemem, o gün geldiğinde internetten takip ederiz. :D @Cengo

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@kaan955 ilk 6 rahat değil ya.Bu sen çok iyi ülkeler var.Ama girmesini çok isterim.
Yok ya öyle çok iyi şarkılar yok bu yıl. Ben neredeyse hepsini dinledim, kulağa güzel gelen parçalar var ama kesin 1. olur diyebileceğimiz ülkeler yok. İtalya, Hollanda, Slovenya, Estonya, İsveç gibi ülkeler genel olrak yorumlarda favoriler arasında ama kesin bir favori yok. Şimdi yabancıların bizim şarkımızla ilgili yorumlarını okuyorum neredeyse kötü yorum yok, birçok kişi yılın ballada'sı diyor. Bence kesin ilk 5 olur, tabii sahnede Elnur sesinin muhteşemliğini tam olarak gösterebilse ilk 3 bile olur. Mesela 2012'de Albania'nın şarkıcısı sesi ile 5. olmuştu ama şarkı Arnavutça idi, sırf sesi oy alması için yetmişti. Elnur'un ise hem sesi çok güçlü hem parça çok iyi. Bakalım nasıl olacak, ben ümitliyim.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Şarkıda çok İskandinavvari bir hava var gibi geldi bana, acaba bestecisi yine İsveçli mi? :D

En azından Azerbaycan'ın geçen seneki şarkısından çok çok daha iyi, inşallah bu sene iyi iş yapar. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Şarkıyı sevdim sayılır ilk 10 rahat ilk 5'e girerse de şaşırmam ama 1.lik falan zor gibi. :)