'Elkızı'na 3 Sürpriz İsim! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,190
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
a15b02edcd6cf9e58c912b5c7a6b5cb4.jpg
bb98ed7d6623df994fe1f677feec933f.jpg

A9E2E3D5-A03D-44DA-9725-F112FCBA1FBD.jpeg

'El Kızı'na 3 sürpriz isim!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan'ın oturacağı, Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın başrollerini paylaşacağı dizinin kadrosuna Macit Koper, Nur Yazar ve Münir Can Cindoruk dahil oldu.

Senaryosunu Hilal Yıldız'ın kaleme aldığı, kadrosunda Perihan Savaş, Sedef Avcı, Toprak Sağlam ve Çağla Şimşek'in de yer aldığı dizi Muğla ve çevresinde çekilecek.

El Kızı, yeni sezonda FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Macit Koper çok iyi seçim. :Z Münir Can Cindoruk da iyi bir isim zaten açıklamıştı bir sayfa orada görmüştüm. :A

Güçlü birkaç isim daha bekliyorum. :Z

Münir Can Cindoruk'u hiç izlemedim ama genetik bir yetenek vardır, Macit Koper hakkında konuşmaya gerek bile yok. :A Nur Yazar'ı NTC yeniden Nilgün Sağyaşar'a kaptırmıştı ama fırsatını bulunca hop almış, Fatma'yı güzel oynuyordu o da iyi. :A

Münir Can Cindoruk'u hiç izlemedim ama genetik bir yetenek vardır, Macit Koper hakkında konuşmaya gerek bile yok. :A Nur Yazar'ı NTC yeniden Nilgün Sağyaşar'a kaptırmıştı ama fırsatını bulunca hop almış, Fatma'yı güzel oynuyordu o da iyi. :A
Münir Can, Caner Cindoruk’un kardeşi mi? (b)

Nur Yazar'ı tanımıyorum, ilk defa gördüm kendisini. :A Macit Koper ve Münir Can Cindoruk'ta iyi takviye olmuş. Merakla bekliyorum bu diziyi. :Z