'Elkızı' Gün Değiştirdi! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,187
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20211005_113942-jpg.109923

FOX'un 13. bölümünde final yapmaya hazırlanan dizisi 'Elkızı' gün değiştirdi!

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Feride Kaytan'ın üstlendiği, kadrosunda; Sevda Erginci, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Sedef Avcı, Gökçe Akyıldız ve Münir Can Cindoruk gibi isimlerin yer aldığı dizinin kalan bölümleri pazar akşamları ekrana gelecek.

Elkızı, 11. bölümüyle 16 Ocak Pazar 20.00'da FOX'ta!

Benim için çok iyi oldu zira pazar günü Yargı'yla çakışıyordu. Maske pazar harcanırdı ama Elkızı final yapacağı için hangi günde yayınlandığı önemli değildi o yüzden FOX'un bu sezondaki nadir doğru kararlarından diyebilirim. :Z

Aferin FOX'a, Elkızı'nın 3 aldığı günde Maske 4-5 bandında rahat gider kimsenin de başı ağrımaz. :A (umarım)

Oh çok iyi olmuş Maske Kimsin Sen'in günü ile oynanmaması hatta PT-2 de de yayınlanabilirdi bence. cumartesi daha iyi gider Maske Kimsin Sen:Z :love1:

Son düzenleme:
Bugün yeni fragman çıkmayınca gün değişikliği olacağını düşünmüştüm. :A Son 3 bölüm zaten hangi günde yayınlansa bir önemi yok. Maske Kimsin Sen için iyi oldu bu olay. Pazar daha az izlenirdi.

Bugün yeni fragman çıkmayınca gün değişikliği olacağını düşünmüştüm. :A Son 3 bölüm zaten hangi günde yayınlansa bir önemi yok. Maske Kimsin Sen için iyi oldu bu olay. Pazar daha az izlenirdi.
Cumartesi, Kardeşlerim ve Gönül Dağı artı Survivor.
Pazar, Teşkilat ve Yargı artı Survivor. Aynı kapıya çıkar :A
El Kızından yukarı çıkmaz gibi :A

Cumartesi, Kardeşlerim ve Gönül Dağı artı Survivor.
Pazar, Teşkilat ve Yargı artı Survivor. Aynı kapıya çıkar :A
El Kızından yukarı çıkmaz gibi :A
Elkızı'nın aldığı 3 reytingle Maske'nin aldığı 3 reyting aynı olmaz ama. :A Biri maliyetli dizi biri düz stüdyo programı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
PT2'ye gitmemiş en azından, gün değişikliği bir şey fark ettirmez bu saatten sonra. :A

Ben cumartesi akşamları PT-2'de yayınlanacak diye duymuştum ama bu karar daha doğru olmuş sanki. Çekimleri tamamlandığı için de pek kaygılarının olacağını sanmıyorum.

Maske Kimsin Sen'in ne kadar stoğu var bilmiyorum, çekimleri hala daha devam ediyor ama keşke ellerindeki bölümleri bu hafta içerisinde yayınlasaydılar. Survivor, Şarkılar Bizi Söyler ve Kardeşlerim gelince daha da düşebilir.

Son düzenleme:
MKS gelecek haftadan sonra tekrar Cumartesi-Pazar'a döner. Elkızı'nın daha fazla alacağını sanmıyorum, finali büyük ihtimalle PT 2'de yapar.